Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dobro, Brazilci vole loptu vise nego leba da jedu, tako da ono...Ima naravno izuzetaka, ali vise ima ove lozane sto nikome nece da doda. Doduse, Hoffenheim je specifican, kao sto sam i Fresku pricao preko pm-a, pa sam siguran da ne bi bio isti u LFC-u. No eto, svakako da ima boljih opcija, pogotovo u Nemackoj.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Bolji Muriel.
      Ma kakvi ni govora. Mada su i razliciti tipovi igraca ne moze se to porediti, ovaj vise ide ka napadacu, Muriel, a ovaj klasican krilni igrac.

      Suska se da je sutra medical za Mosesa...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kvadrado je moja velika zelja. Kida na krilu a za repku i na beku a cini se da moze sve da igra. Ofanzivaca imamo, ja bih voleo da on zameni Glendzu na leto. Igracina.

        Nije Muriel bolji ali razlicito to skroz, nije za poredjenje. A voleo bih i Muriela u Liverpulu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Nije.
          Za Liverpool svakako jeste, Muriel ubica, brz kao munja, ubacuje se iz drugog plana, lagano bi mogao na levo krilo, ono sto nama treba, zavrsnicu ima mnogo bolju, Cuardado ima bolji dribling, plus je Muriel 3 godine mladji, ima tu dosta prostora za napredak. Moje misljenje je da je bolja investicija trenutno.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by chofy88 View Post
            Za Liverpool svakako jeste, Muriel ubica, brz kao munja, ubacuje se iz drugog plana, lagano bi mogao na levo krilo, ono sto nama treba, zavrsnicu ima mnogo bolju, Cuardado ima bolji dribling, plus je Muriel 3 godine mladji, ima tu dosta prostora za napredak. Moje misljenje je da je bolja investicija trenutno.
            Cuardado je konstantniji i brzi,ubija covjek po krilu svaku tekmu dok je Muriel vise periodicno dobar,cesto i klupa velikom Tati,odnosno Totu

            Znas sta bi on radio po desnom krilu,prekucavao samo tako
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Za Liverpool svakako jeste, Muriel ubica, brz kao munja, ubacuje se iz drugog plana, lagano bi mogao na levo krilo, ono sto nama treba, zavrsnicu ima mnogo bolju, Cuardado ima bolji dribling, plus je Muriel 3 godine mladji, ima tu dosta prostora za napredak. Moje misljenje je da je bolja investicija trenutno.
              Nije bolje, kad imas tanku klupu igrac koji zna kao Kvadrado + pokriva vise pozicija sigurno mnogo vise znaci.

              Kvadrado bre, medju najjacim igracima u Kalcu. Otac.
              sigpic

              Comment


              • За вас је Куардадо научна фантастика, будимо реални, реалност је Мосес и то на позајмицу.

                Куардадо >>> Муриел да не дође до забуне, ок је и Муриел, али баћооо....

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  За вас је Куардадо научна фантастика, будимо реални, реалност је Мосес и то на позајмицу.

                  Куардадо >>> Муриел да не дође до забуне, ок је и Муриел, али баћооо....
                  Fiorentina isto nema LS niti moze da mu da platu koju moze Liverpul. 20 miliona poslati u Firencu i dosao bi lagano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Kvadrado je moja velika zelja. Kida na krilu a za repku i na beku a cini se da moze sve da igra. Ofanzivaca imamo, ja bih voleo da on zameni Glendzu na leto. Igracina.
                    Nemoj ga na beka zivota ti. Bale postao igrac jer su ga pomerili sa te pozicije, nece ovaj da nazaduje...

                    Kad bi ja birao zamenu za Glendzu, to bi bio Zuniga, koliko je taj lik meni gotivan igrac, ali bas jak igrac...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma samo cekajte, naterace vas mocni Luis da povlacite rec
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Nemoj ga na beka zivota ti. Bale postao igrac jer su ga pomerili sa te pozicije, nece ovaj da nazaduje...

                        Kad bi ja birao zamenu za Glendzu, to bi bio Zuniga, koliko je taj lik meni gotivan igrac, ali bas jak igrac...
                        Pogledaj Kolumbiju, zlo sta radi covek na beku. Pravi ofanzivni bek kakav BR-u treba a po potrebi i na krilo. Inace kad ga gledas imas osecaj sve da moze da igra.

                        Moze i Corchia ili Aurier.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Nemoj ga na beka zivota ti. Bale postao igrac jer su ga pomerili sa te pozicije, nece ovaj da nazaduje...

                          Kad bi ja birao zamenu za Glendzu, to bi bio Zuniga, koliko je taj lik meni gotivan igrac, ali bas jak igrac...
                          Masina je Zuniga,samo je ljevak i ne ide da ga guras desno...ili si ti popio u ovo kasno doba
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Fiorentina isto nema LS niti moze da mu da platu koju moze Liverpul. 20 miliona poslati u Firencu i dosao bi lagano.
                            Па кад већ није хтео у Јуве летос, зашто би дошао у Ливерпул ?

                            Originally posted by AK47 View Post
                            Masina je Zuniga,samo je ljevak i ne ide da ga guras desno...ili si ti popio u ovo kasno doba
                            Мозе Зунига на оба бока, већ пробано. Иначе примарно лево.
                            Last edited by Brajkula; 27-08-13, 00:37.

                            Comment


                            • Bolji Zuniga lijevo nemojte me zajebavati...

                              Sto se tice toga sto Cuardado nece u Juve samo mi jedan razlog pada na um

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Па кад већ није хтео у Јуве летос, зашто би дошао у Ливерпул ?
                                Izazovi igranja u najjacoj ligi na svetu? Pare? Ljubav prema LIverpoolu od malena ()?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X