Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj bog te sve moram crtati, e pa vala necu.

    Ne zelim da vam vrijedjam inteligenciju na nacin da vam sve moram crtati..

    Falcao je bio jedan primjer, imas ih jos mnogo da ljudi idu u Rusiju bez third party korporacija...

    Sa 70m mozes ponuditi bilo kome basnoslovnu cifru, cak i Ibrahimovicu..

    24m gubitak na transferima, 1+1=2 odnosno placene pare-dobijene pare=gubitak od 24m, a da ne pricam o platama...
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Freskaro, kapiram ja sta ti hoces da kazes. Ja ti kazem da je LFC u teskoj situaciji iz moje perspektive, mozda ti ne mislis tako i ok. Vi hocete top 4, bez obzira koliko to realno bilo ili ne, PL je cudna liga, moze svasta biti. E sada je pitanje kako reagovati na situaciju i bas uraditi stvar koja vama najvise odgovara. Znam da bi ga i ti prodao kao i svako normalan i razumem ovo za rivala, ali sta bi ti uradio ako ne dodje ni od koga ponuda? Da li ces igrati bez Sulje i baciti ga u rezerve i tako ukinuti sve sanse za top 4 ili ga prodati i za ove dve sedmice naci zamenu? Pitanje je naravno da li moze da se nadje zamena, ali bolje je i to nego da ovaj rastura atmosferu u ekipi, a vama propadne jos jedna sezona.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        5m funti, pustiti ga u Real, dovesti zamenu i imati vece sanse za top4 i nadoknaditi tih 5m od LS, pustiti ga u Arsenal, pojacati konkurenta za top4, sebi oslabiti sanse za LS i nadoknaditi novac nikako...

        Kako znas da se Florentino nece zainteresovati kada imaju samo dva napadaca, od kojeg jedan za sada samo talenat, a drugi izgubljen odavno ???

        E neka si nam rekao da imamo gubitak i da sada nemamo para kao sto smo mislili da imamo, zato se i slalo 24m funti za Costu a prethodno za Mkhitaryana, zato smo ove sezone u plusu sto se transfera tice. Nemoj da si neozbiljan, gubitak od 24m koji ne znam gde si izvadio nista ne znaci, a po najmanje da LFC nema pare...

        Falcao je otisao u Monaco jer je third party tako htela, i zato su uzeli 20m od transfera Falcaa, ljudi potpisali ugovor da prelazi a ovaj bio u Kolumbiji sa repkom. Nemoj pricati ono sto ne znas i da poistovecujes neke stvari. Mada ne znam ni kakve veze ima Falcao sa LFC.

        Wado, odkud zna Pero da je LFC u komplikovanoj situaciji, meni se cini da LFC drzi sve pod kontrolom... Cak Henry rece da nece nikom prodavati igraca, a ne Arsenalu.

        Suarez nije izuzetak, ne bi se nijednom drugom individualcu dozvolilo da NA OVAKAV nacin ode iz kluba, najmanje rivalu. LFC ne zeli da pojacava rivala i tu je svakoj prici kraj, to je Rodgers rekao od pocetka kada se Arsenal interesuje. Suarez to mora da shvati ili rezerve. Niko nije rekao da ne moze u Real, ali na ovakav nacin treba da trune u LFC. Ne znam sta ocekujes ti Wado, da klub pregazi sve sto je rekao. Velicina se dokazuje upravo protiv ovakvih kakav je Suarez sto misle da mogu sve i da su VECI OD KLUBA pa im se moze, covek kenja od kako se sezona zavrsila, prvo da mu novinari smetaju, pa onda menja i kaze da ce ipak u LS klubu nebitno je li Engleska ili ne.

        Aki, ne pominji mi Torresa kada je situacija bila 99% drugacija, sa igracem koji se raspadao i opet prodat za 50m, vise nego Suarez, pre dve godina kada je inflacija na trzistu bila sigurno manja...
        E ako si im odbrusio Freshko brate, kao da si mene pitao
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Freskaro, kapiram ja sta ti hoces da kazes. Ja ti kazem da je LFC u teskoj situaciji iz moje perspektive, mozda ti ne mislis tako i ok. Vi hocete top 4, bez obzira koliko to realno bilo ili ne, PL je cudna liga, moze svasta biti. E sada je pitanje kako reagovati na situaciju i bas uraditi stvar koja vama najvise odgovara. Znam da bi ga i ti prodao kao i svako normalan i razumem ovo za rivala, ali sta bi ti uradio ako ne dodje ni od koga ponuda? Da li ces igrati bez Sulje i baciti ga u rezerve i tako ukinuti sve sanse za top 4 ili ga prodati i za ove dve sedmice naci zamenu? Pitanje je naravno da li moze da se nadje zamena, ali bolje je i to nego da ovaj rastura atmosferu u ekipi, a vama propadne jos jedna sezona.
          Ako ne ode, pitanje je da li ce biti u rezervama. U tom slucaju ce BR sigurno probati da skurbla nesto kad vidi da Borini i slicni skrnave fudbal. Ide SP, posle kojeg on kao takav igrac moze sebi da ubode ugovor karijere. Ako bi iskidao, Florentino ili neko slican bi sigurno reagovao i dali bi mu sta god pozeli. Ako ostane, pre ili kasnije postoje kakve-takve sanse da zaigra kako valja. Ne da on nesto bude srecan u klubu, jednostavno da odradi to kao profesionalac. On posle tog SP najkasnije ide i do tad moze najduze da se zadrzi. Sigurno je to bolje nego da ga das Arsenalu i automatski nemas nikakvu sansu da udjes u LS. U suprotnom su isto male ali postoje.

          Arsenalu ni po koju cenu ga ne treba dati, Florentinu svakako ako se odluci da ga uzme.
          sigpic

          Comment


          • Ma ok, ako vama ne smeta tako, nemam ja sta da pricam. Meni iskreno svejedno, drago ce mi biti ako ode u Real, ako se desi da zavrsi u Arsenalu, isto ce mi biti drago. Ako vi smatrate da ga pre treba zadrzati u ekipi, nego ga prodati Arsenalu, ko sam ja da komentarisem suprotno? Vi navijate za LFC..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Joj bog te sve moram crtati, e pa vala necu.

              Ne zelim da vam vrijedjam inteligenciju na nacin da vam sve moram crtati..

              Falcao je bio jedan primjer, imas ih jos mnogo da ljudi idu u Rusiju bez third party korporacija...

              Sa 70m mozes ponuditi bilo kome basnoslovnu cifru, cak i Ibrahimovicu..

              24m gubitak na transferima, 1+1=2 odnosno placene pare-dobijene pare=gubitak od 24m, a da ne pricam o platama...
              Otislo 35m za Carrolla, za Downinga, to je preplacivanje, tako klub ne radi, a i da radi, opet bi bilo tesko bez LS. Navedi mi te primere koji idu u Rusiju bez third party ??? I opet, kakve to veze ima sa LFC, sta hoces ti reci jbem mu misa garavog ???

              Ne moras nam crtati, samo objasni, odakle gubitak od 24m i iz koje godine, koji transferi, udostoji se malo i upotpuni svoje informacije, a ne da te svako zajebava. Je l' ova sezona, ovaj transfer rok ???

              Originally posted by D-Wade View Post
              Freskaro, kapiram ja sta ti hoces da kazes. Ja ti kazem da je LFC u teskoj situaciji iz moje perspektive, mozda ti ne mislis tako i ok. Vi hocete top 4, bez obzira koliko to realno bilo ili ne, PL je cudna liga, moze svasta biti. E sada je pitanje kako reagovati na situaciju i bas uraditi stvar koja vama najvise odgovara. Znam da bi ga i ti prodao kao i svako normalan i razumem ovo za rivala, ali sta bi ti uradio ako ne dodje ni od koga ponuda? Da li ces igrati bez Sulje i baciti ga u rezerve i tako ukinuti sve sanse za top 4 ili ga prodati i za ove dve sedmice naci zamenu? Pitanje je naravno da li moze da se nadje zamena, ali bolje je i to nego da ovaj rastura atmosferu u ekipi, a vama propadne jos jedna sezona.
              Pitanje je, sta ce Luis Suarez da uradi ??? Ako se proda u Arsenal sada, LFC je propao, integritet i reputacija kluba ce se narusiti posle svega sto je receno, i top4 sanse ce biti nikakve. Zamena se ne moze dovesti, to i ti sam znas. Da je pocetak jula, drugaciju bi pricu mozda ja pricao, ovako nema sanse, sezona sa 6 dana pocinje, a rok traje jos nekih 20-ak dana, taman za panic buy a la Carroll.
              LFC je u teskoj situaciji, ali to ne znaci da nemaju kontrolu nad onim sto rade. LFC je vec tri godine u teskoj situaciji, ovo je nesto na sta smo navikli...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Covek ima validan ugovor sa klubom. Moze da umre od tuge, ali otici ce tamo gde LFC hoce, kada LFC hoce i za koliko para LFC hoce. On moze i da zeli da bude kapetan Bele ladje isto mu dodje.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Covek ima validan ugovor sa klubom. Moze da umre od tuge, ali otici ce tamo gde LFC hoce, kada LFC hoce i za koliko para LFC hoce. On moze i da zeli da bude kapetan Bele ladje isto mu dodje.
                  Ma jok, ide tamo gde ajnstajn hoce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sky Sports news say Siqueira deal could be completed in the next 24 hours. Ayre flying out to Spain.
                    Vrlo verovatno nas novi igrac, i levi bek...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www.thisisanfield.com/2013/08...west-ham-move/

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Covek ima validan ugovor sa klubom. Moze da umre od tuge, ali otici ce tamo gde LFC hoce, kada LFC hoce i za koliko para LFC hoce. On moze i da zeli da bude kapetan Bele ladje isto mu dodje.
                        Kako ste prepotentni. Luis Suarez ce otici,kako ne shvatate,kada igrac odluci da ode nista ga ne moze sprijeciti.A Liverpool je pogrijesio sto ga nije pustio na vrijeme i sto sada moraju hitro da traze zamjenu.

                        Comment


                        • Giljerme i Enrike su u nasim uslovima odlicni da iznesu sezonu na LB.

                          Stjuart je na pragu WH-a, samo da overimo. Valjda je Skrtel sledeci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mogu da verujem da iz tima odlaze svi igraci koje odavno zelim da vidim sto dalje od Liverpula.
                            Samo da se Skrtel sto pre preseli kod Rafe, da se dovede ili Grk ili neki drugi kvalitetan stoper. Top4 je mozda nerealno u ovom trenutku ocekivati, ali za razliku od nekolikoh poslednjih sezona, bar postoji nada, da uz malo srece i jos eventualno 2 dobra pojacanja, moze nesto da se uradi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ukacca View Post
                              Ne mogu da verujem da iz tima odlaze svi igraci koje odavno zelim da vidim sto dalje od Liverpula.
                              Ovo niko ne moze da veruje. Jos da imamo srece da dodju Brendanove zelje, pffff.

                              Ajde red je ove sezone da se ovom coveku vrati sve za prethodnih XY godina, sav baksuzluk, sve sudijske svinjarije i da ga usere TOP4 da moze tim da napravi. Dalje ce sam laganeze tamo gde treba.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovaj ce vam biti u prvoj postavi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X