Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li to isti onaj Lukas zbog kojeg se nekad lomila sezona? Onaj ubica zadnji vezni?

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Kako to mislis ???

      DM nece doci nazalost, iako treba k'o leba, Lucas ne moze kriticniji biti...
      Konkretno Lukas pogreši i stoji ne vraća se, Kutijom uvek stane u drugom poluvremenu, i u još nekoliko situacija igrači umorni, ne mogu pokrenu kontru.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ovako nece moci da se igra protiv Manchestera... Treba ce nam pritisak da postignemo bar 2 gola i onda malo da stanemo A sto se tice danasnje tekme ja verujem da je bila taktika da se povucemo a ne njihov pritisak...
        Last edited by Djone7 Vale 46; 24-08-13, 20:11.
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Konkretno Lukas pogreši i stoji ne vraća se, Kutijom uvek stane u drugom poluvremenu, i u još nekoliko situacija igrači umorni, ne mogu pokrenu kontru.
          Ma Lucas u redu, on je kritican, ali Coutinho jednostavno i nije trcao puno, mi smo se vecinom branili, nismo ni igrali presing ako si primetio kako umemo. Cini ti se...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma Lucas u redu, on je kritican, ali Coutinho jednostavno i nije trcao puno, mi smo se vecinom branili, nismo ni igrali presing ako si primetio kako umemo. Cini ti se...
            Upravo zbog toga što to i nije bio presing kakav znaju napraviti me je iznenadilo onakvo zaustavljanje nakon pola sata igre. Bukvalno smo se povukli odjednom, baš je izgledalo kao da su ostali bez snage. Barem ja sam stekao takav dojam, potpuni kontrast u igri u jednom poluvremenu. Da je bilo taktičko povlačenje i ne bih baš rekao, ipak je još uvijek bilo 1. poluvrijeme. U drugom razumijem, al' već u prvom se povlačiti ne pije vode...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Last season it took #lfc 7 (SEVEN!!!) games to accumulate 6pts.
              Ma idi begaj...

              Liverpool are interested in Galatasaray midfielder Selçuk İnan according to Sporx.
              Ono sto znam o Inanu da je on passer, a ne klasican zadnji vezni. Dobro bi dosao, ali sve zavisi i koliko bi kostao...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dzerard Ture i Enrike fenomenalni ne mogu da vjerujem sa kojom lakocom Dzerard igra
                Kutinjo danas podbacio ali ne toliko, Aspas solidan, Lukas i Ager mnogo grijese i nadam se da ce se malo opametiti bar jedan od njih, Staridz dobar kao i uvjek i jos mi nije jasno kako je ono zabio, svaka cast...
                Minjole jako dobar, hendo podbacio za razliku od prosle utakmice. Sve u svemu, nadam se da ce doci to zeljeno krilo do utakmice sa Mancesterom i da onda vidimo na cemu smo, ovo do sad je dobro ali moglo bi biti jos mnogo bolje ako bi uboli dobro krilo i povratkom Suareza.

                Comment


                • Brendan Rodgers: We can't always be Harlem Globetrotters!
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kad je Staridz sutnuo ja mislio sa spoljne strane gola
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment






                    • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Musker kaze da smo skautirali Mohameda Salaha dosta dugo, da onaj momak iz Basela...

                        Karl ‏@Karlton81 13h
                        #LFC have been informed that both Victor Moses & Juan Mata are available, but whether the club will make a move for either is unclear.
                        No fuckin' way... Moley kaze da je isto cuo. Ma nema sanse bre...
                        Last edited by Freshman; 24-08-13, 22:35.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Arsenal se umesao takodje, oni ce ga i uzeti svakako pre nas, ako je ovaj uopste na prodaju, a Karlu verujem vise nego ikom... Ko zna sta se desava u glavi Moua...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • minjole igrac utakmice

                              Comment


                              • nije bila najbolja partija napadacki, ali villa je razbila arsenal, namucila celzi, poceli smo napadacki zabili gol i sta hocete vise, da smo nastavili napadati prosli bi kao arsenal, jednostavna kontra i ode pobeda, ne mozemo ni mi uvek da napadamo gol, ja sam prezadavoljan jer momci su sigurno nabrijani sada pred tekmu sa unitedom, mozemo mi to bre idemoooooooooooooooo

                                Daniel Sturridge

                                That's what I'm talking about. 3 points baby boy.. Hard work!! Team work make the dream work. #redordead #ynwa

                                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 24-08-13, 23:11.

                                Comment

                                Working...
                                X