Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno je sada najbolje traziti ofanzivne/krilne igrace u Nemackoj. Samo izbacuju talente, ono odavno nije vidjeno. Zaebali i Spance.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • The Reds team in full is: Mignolet, Enrique, Agger, Toure, Johnson, Lucas, Gerrard, Henderson, Aspas, Coutinho, Sturridge.

      Substitutes: Jones, Alberto, Cissokho, Allen, Borini, Sterling, Wisdom

      Sve isto kao i prosle nedelje samo sto je Cissokho na klupi a nema Ibe-a.
      Jedva cekam mec.

      Comment


      • vidjećemo kako će se razvijati situacija za LFC na ovom gostovanju, volio bih da vidim Aly Cissokho-a, ako rezultat bude dozvoljavao vjerujem da će mu BR dati priliku u drugom poluvremenu

        Comment


        • Muniain će u osrednjoj formi biti efikasniji od Hende i Aspasa, to je činjenica. Klasa, to je ono što nam je potrebno. Turan je već nerealan. Ako bi uspjeli napraviti kompromis sa Bilbaoom vjerujem da bi pustili Muniaina. Mada, dokazano je koliko su tvrdoglavi kada je neka klasa u pitanju i da ga neće olako pustiti. Čini mi se da su veće šanse da niko od ofanzivaca ne dođe.

          Malo statističkih podataka uoči utakmice protiv Ville:

          U 162 odigrana meča, Villa ima 48 pobjeda, Liverpool 79, a 35 susreta je završeno neriješenim rezultatom. Gol razlika također na stani Liverpoola, 222-284.

          Usput, sastav Ville: Guzan, Lowton, Vlaar, Okore, Luna, Bacuna, Westwood, Agbonlahor, Delph, Benteke, Weimann.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • To bre,odlican start SIMON MIGNOLET
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Potpuno ne zasluzena 3 boda, sreca nasa pa imamo zivotinju na golu. I nije mi jasno zasto Rodzers, kada vec vidi na nas jebu pola sata, ne menja nesto. Koliko sam se odusevio u prvih 20ak min. igrom, toliko sam se iznervirao u drugom poluvremenu. Ali dobro, idemo dalje, bitna su 3 boda.

              Comment


              • Originally posted by Ukacca View Post
                Potpuno ne zasluzena 3 boda, sreca nasa pa imamo zivotinju na golu. I nije mi jasno zasto Rodzers, kada vec vidi na nas jebu pola sata, ne menja nesto. Koliko sam se odusevio u prvih 20ak min. igrom, toliko sam se iznervirao u drugom poluvremenu. Ali dobro, idemo dalje, bitna su 3 boda.
                Poslednjih par sezona bilo je bas suprutno trebali smo pobediti i zasluzili smo 3 boda ali na kraju nista od toga. Sad je druga stvar.

                Comment


                • Ne znam zasto nezasluzena, vrlo dobra odbrana. Aston Villa imala jednu polusansu i onaj sut Bentekea i to je to. Sto bi bila nezasluzena kad ni oni nisu ne znam cime dominirali.

                  Kolo jos jednom pokazao cvrstinu i polako postaje najbolji stoper u ekipi, u stvari on to vec jeste. Agger u par navrata igra glavom i dodaje protivnickom igracu na tacnu, i otvara kontru, stvarno Agger je kritican. Lucas takodje, vrlo slabo u drugom, covek dobije loptu i ne zna sta ce sa njom i na kraju otvori kontru. Stivi kao pravi zadnji veznjak.

                  Sturridge nastavlja tamo gde je stao, imao jednu sansu i iskoristio je, ono sto bi se reklo partija na nekom proseku, Coutinho je bio solidan, ali ocigledno da ne moze puno sa krila, odmah na njega double team ide... Aspas ok. Hendo nevidljiv poprilicno. Gleno se gubio u dosta sansi, kao u onoj kada mu je genijalno Aspas propustio loptu, on sutira volej iznad stadiona.

                  Sve u svemu, vide se mane kada igramo striktno defanzivno i to ce jaci timovi iskoristiti. Zato se nadam novom levom krilu, i stoperu bar. 6 bodova i delimo prvo sa Chelsea, odlican start. Sledece nedelje cemo videti od cega smo protiv Utd, nadam se da ce do tad stici neko...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • LJudi, DM podhitno Lukas mnogo, mnogo slab.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Kolo jos jednom pokazao cvrstinu i polako postaje najbolji stoper u ekipi, u stvari on to vec jeste.
                      Ne u ekipi, vec ponovo postaje jedan on najboljih stopera u ligi.

                      Comment


                      • Jel se samo meni čini da nemamo snage dovoljno?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ma izgleda da će nam više trebati zadnji vezni, negoli štoper. Agger i Toure mogu iznijeti sezonu, jedino će trebati zamjena u slučaju suspenzija i ne daj Bože povreda. Valjda i Škrtel nije još uvijek za staro gvožđe, može valjda odigrati par tekmi na nekom većem nivou. A Lucas je priča za sebe, definitivno kako vrijeme odmiče on je sve gori. Koliko je samo večeras griješio, poslao je jasnu poruku da nam je pojačanje potrebno. Hajde što je on katastrofa, ali ni Hendo/Allen ne ulijevaju neku nadu da će se na nekoga od njih moći osloniti ove sezone.
                          Last edited by Merlin; 24-08-13, 19:51.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • jeste Villa preuzela inicijativu u drugom poluvremenu, ali Liverpool ih je sasvim solidno distancirao od svom šesnaesterca, kao što reče Freš, osim te jedne šanse Bentekea u drugom poluvremenu Villa i nije imala nekih izrazitih prilika za postizanje pogotka u tom dijelu utakmice

                            imate maksimalan učinak poslije dva kola, odličan start, nije se ni moglo očekivati da će biti lako protiv Ville u gostima

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Jel se samo meni čini da nemamo snage dovoljno?
                              Kako to mislis ???

                              DM nece doci nazalost, iako treba k'o leba, Lucas ne moze kriticniji biti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Razumem ja i navijanje i ljubav prema klubu, ali treba biti objektivan ;) Ja sam presrecan zbog ove pobede, konacno smo mi imali malo srece, ali ne mozemo se na to oslanjati u nastavku. Imali smo jednu sansu, nju iskoristili, ostatak utakmice Villa pokusavala, branili smo se vise od jednog poluveremena, a to nije dobro. Lukas los, Henderson nevidljiv, a u Agera imam sve manje i manje poverenja. Sve ovo je samo moje misljenje, koje moze a i ne mora biti tacno, pisem onako kao sto sam video i to je to!

                                Comment

                                Working...
                                X