Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce Villian ipak u Totnhem na kraju, tacno sam znao...

    Malo me sad buni ova situacija sa Lamelom, nesto mi je malo verovatno da ce i jednog i drugog da angazuju.

    Comment


    • Agger za Spanske medije:
      Barcelona are obviously a big club, but I have never thought about leaving Liverpool, unless they want to sell. Everyone at the club are an integral part of my life. I. I have a YNWA tattoo. Frankly I don't mind if we don't finish in the top four, I love the club.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Bruji se o njegovom prelasku u Tottenham i mišljenja sam da je jako blizu prelasku na WHL. Ne mora da znači da je baš gotovo, to mi iz iskustva najbolje znamo, ali je to jako blizu gotovog.

        Vjerovatno su se prokontali i odlučili se za Williana, ne mogu oba (Lamela i Willian) doći u Tottenham da yebe rak raka.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://metro.co.uk/2013/08/20/liverp...ughes-3930729/
          Bice ovaj zver od igraca sigurno. Novi Gerrard
          Lepo je to sto se misli na buducnost ali treba nam klasa. Bio sam uveren da ce Willian doci ali nista od njega.
          Last edited by Scouser; 20-08-13, 12:29.

          Comment


          • Ko vam je nova meta ako Willian potpise do kraja dana, a vjerovatno je da hoce?
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Lamela. Treba im vratiti istom mjerom.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bracala View Post
                Ko vam je nova meta ako Willian potpise do kraja dana, a vjerovatno je da hoce?
                Nešto se spominjalo ovih dana da bi to mogli biti Damiao, Eriksen, Sinclair... Svakako da su to samo nagađanja, tek kada (ako) Willian potpiše onda će se vjerovatno odabrati meta.

                @Vladan

                Ma jok, Lamela se nikako nije dovodio u vezu sa nama, nije ga Rodgers nijednom pomenuo jer mu vjerovatno ne odgovara, tako da od toga nema ništa.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • To bi ti, ja pitam ovako.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Nema nikoga od meta, pominjao se Damiao, a to je smesno... Jbg ovi prodase Balea, ode covek tamo, izgleda da su Spursi ponudili oko 40m evra, vise od LFC i kraj price. Razocaran sam...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ben Smith ‏@BenSmithBBC 2m
                      #LFC have, I'm told, missed out on Willian. Leandro Damiao not on list of alternatives.
                      Evo sta kaze Ben Smith, alternative mozda i ne postoje...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa bolje ne dovoditi nikoga ko nema ocigledan kvalitet nego dati fine pare za neku flopcinu. Dosta vam je takvih.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • pada mi na pamet Ljajić, Viola traži 10 miliona evra

                          baš šteta što niste uspeli Viliana dovesti, kakav bi to upgrade bio

                          Comment


                          • Jesam reko pa svi koji su pregovrali napolje iz kluba NAPOLJE!Znaci nisu u stanju da srede transfer jednog odlicnog igraca za male pare dok smo bili sami u kontaktu sa njim I onda kao po obicaju ako se prikljci Totenhem mi izgubimo igraca i ako smo 10 puta veci klub od njih i mozemo da mu ponudimo ako ne i bolje uslove od njih al ne NAPOLJE SVI!
                            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad se navodno Liverpool nasao uvredjen, jer je kao postojao dogovor,
                              i nisi hteli da idu iznad cene koja je vec bila utanacena.

                              Grow up, for God's sake!
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Kad se vec bavite takvim stvarima, u ovakvom trenutku, i treba da ga izgubite.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X