Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrijeme je da i mi pocnemo prvenstvo sa pobjedom.
    Pomozi Boze...

    Comment


    • SK spreman....kikiriki spreman...'ladan Tuborg spreman....

      Ajmooooo.... 2:0,sasvim ok rezultat...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • jel ima neko stream od sportkluba posto nisam kuci pre sam gledao ali sam zaboravio gde


        ili bilo koji HD stream ?

        Comment


        • http://www.balkansport.info/showthread.php?2116

          Comment


          • jebo te jedva prezivi prvo poluvrijeme

            Comment


            • 3 boda na startu braco, nismo se bas navikli na ovo.

              Sad jos protiv Vile da se odradi 3 boda kako-tako pa cemo posle da igramo protiv Mojesa.
              sigpic

              Comment


              • Ben Smith ‏@BenSmithBBC 7m
                @Waseem__B I am told tomorrow is 'D-day when it comes to #LFC interest in Willian. We shall see.
                Evo sta kaze Ben...

                A sto se tice tekme, zadovoljan sam delimicno, iako smo bar 4 komaTa morali da uvaljamo...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • U Ager mi usra dan zamalo Mignolet jedan od 3-4 najbolja golana u ligi kakav Reina kakve picke materine
                  Last edited by Djone7 Vale 46; 17-08-13, 15:37.
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Billy Liddell ‏@Liddellpool 9m
                    Toure: I’ve spoken to Jamie Carragher for advice. It’s impossible to replace him so I have to find my own way.”
                    Zgotivio sam ga bas od pocetka priprema, skroz dobar lik. Tacno se vidi da je za ovu zdraviju atmosferu nego za nabedjene zvezdice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Zgotivio sam ga bas od pocetka priprema, skroz dobar lik. Tacno se vidi da je za ovu zdraviju atmosferu nego za nabedjene zvezdice.
                      Kad pocne pricati engleski, odmah se vidi da ga je Wenger ucio... Jako gotivan lik. Danas on bio za 10, rekao sam ti da treba u njega imati nadu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kolo je car, samo da izvuce kontinuitet.

                        Inace, svidja mi se kakvu smo atmosferu stvorili poslednjih godinu dana. Kod Kenija je posle svake pobede bilo kako sad gazimo dalje, kako ovo, kako ono... Svi do jednog u glas na celu s trenerom konstantno pricaju kako moramo da radimo, da je dobro, da napredujemo ali da mora i da moze bolje. Zaista su umereni a vidim sirom svih medija i portala da su i navijaci postali umereniji, kao i mi ovde. Svi svuda uzimaju sve sa dozom rezerve, nekad cak i bez razloga. Niko o tituli vise ne prica, hvala bogu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moram dupli, ubacio sam anketu malo da se igramo i nek ovo bude novina od ove, nadamo se dobre sezone. Da mi Scouseri ovde biramo igraca sezone. Freshko i ja cemo da vodimo racuna o bodovanju, ostali glasajte i obrazlazite vasa misljenja. Uvek ima 5 opcija + opcija neko drugi ali mora da se napise o kom se igracu radi. Najbolji dobija 5 bodova, drugi 4 i tako do 1.

                          Izvolite glasajte.

                          EDIT: Naravno, mogu i ostali navijaci da ucestvuju da ne bude zabune.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dominic Campbell ‏@dom_campbell 1h
                            Fee agreed for £32m for Willian, although 35 has also been thrown at me which I suspect is euros. We are currently in talks with the agent.
                            Nisam znao koliko je pouzdan, ali su kasnije Musker i ostali rekli da je on pogodio deal-ove za Alya, Downinga. Takodje kaze da je samo pitanje vremena kada ce Karl i Musker ovo isto potvrditi. Takodje kaze da se ocekuje ponuda i od Tottenhama, ali sledece nedelje, zato klub zeli da resi ovo na brzinu da se ne ulazi u novu sagu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Koliko je LFC platio Coutinha?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Koliko je LFC platio Coutinha?
                                7,8 cini mi se + bonusi.

                                Freshko, videh to ali nisam hteo da kacim jer ne znam koliko je pouzdan, poslao samo Sonetu PM. Kao i uvek, cekam Tonija, Bena ili Krticu u najmanju ruku. Ne treba jos siriti euforiju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X