Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bas gdje bilo da ode. Jer ako ode u Arsenal to je veliki samar za Liverpul sa njegove strane jer svi znamo da je govorio da mu najvise smetaju mediji u Engleskoj i da je to njegov najveci problem. Ispace dvolicno govno ali poslije ovoga danas, glumjenja neke face i nepostovanja kluba, navijaca i igraca nista me ne bi zacudilo da ode upravo u Arsenal. Meni licno se zgadio...

    Comment


    • The Guardian reports that Liverpool are considering legal action against Arsenal who broke PL rules finding the clause in Suarez's contract.
      ....
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • hahahaha, svaka im cast u dokazivanju toga

        A i neko je sinoc govorio da ta klauza uopce ne postoji u ugovoru?

        Usput, jedino kako je Arsenal mogao saznati za to je twitter, odnosno javnosti, te sam Suarez i njegov agent.

        Ako je doslo od agenta, onda je to trgovanje povjerljivim informacijama, ako je to vec procurilo u javnost onda nemaju slucaj protiv njih...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Klauzula postoji, objasnio sam triput vec kakva je, i koje je prirode. Ako ce LFC da tuzi, onda moraju imati osnova za to, sigurno nece zbog twittera da ih tuze. Mi takodje ne znamo tacno kakve je informacije Arsenal FC nabavio o klauzuli i preko koga.

          Billy Liddell ‏@Liddellpool 1m
          #LFC are adamant Suarez will not be sold for less than £50 million" acc to The Times
          "Liverpool may wish to play hardball, confident that Suárez would prefer not to go on strike with the World Cup finals next summer." (Times)
          Videcemo kako ce teci situacija, i kako Suarez vidi ovu situaciju. Mene ono mrstenje na terenu nakon gola Aspasa ne brine toliko, velika se buka digla oko toga. Ali Real ce sada krenuti po njega sigurno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Liverpool may wish to play hardball.. Obice im se o glavu isto kao sto se obilo Arsenalu o glavu kada su prodali i Nasria i Fabregasa 10 dana prije kraja prelaznog...

            Najbolji period da ga prodaju je sad i moraju odigrati pametno, a ne odugovlaciti..

            By the way, ako iko osjeca da ga podbadam, podjebavam ili bilo sta vezano za situaciju oko Suareza, nemam namjeru da ismijavam, zajebavam itd, jer prosao sam isto ovo proslo ljeto. Iako su neki zajebavali, ja bi trebao zajebavat, ja nemam tu namjeru, ako se neko osjecao da sam ga podjebavao ja se izvinjavam...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Klauzula ne postoji, nego ponude od 40 miliona i vise Luisov agent uzima za razmatranje a u klubu zele 50 sto rekose Liddellpool i Jay. Ide covek u Real za 50 miliona, to je jasno kao dan. Pipita je u Napoliju i ostaje da se resi drugi deo. Evidentno je po njegovom stavu na terenu da zeli da ide.
              sigpic

              Comment


              • Meni samo nije jasno kako neki jos kontaju da postoji klauza po kojoj ga Liverpool mora pustiti za 40 miliona,kad je takva ponuda vec odbijena i kad je receno da nece ici ispod 50-55 miliona.

                Sto se tice njega,mislim da se malo preracunao,ostala mu je vise od godine dana ugovora tako da prostora za zajebanciju sa njegove strane nema,jer se moze zavrsiti jako nepovoljno po njega.Rodgers inace objasnio:

                The support he has received from the supporters and the people of the city of Liverpool has been unrivalled. In this period of time he's missed a lot of games for the club through various reasons. The people have stood by him, like a son and really looked after him.

                Whatever happens in the coming weeks that will be in his mind because it's something you can never forget.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Inace kontam da su ti najavljivani razgovori Rodzersa i Suareza bili zestoki, bar mi tako izgleda po svemu sto se desava. Inace, Gvardiolin brat je nevidjen cigan i kad su transferi njegovih igraca u pitanju uvek pravi medijsku frku. Videsmo kako je proslo ovo sa Alkantarom a o Luisu se svasta pisalo i proslo leto kad nije imao nameru da ide, pa i u januaru. Deluje mi da je klub cvrst po pitanju cene.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rodgers je jasno rekao da nema prodaje ispod 55m i jako mi se svidja po pitanju transfera, cvrst je na zemlji i stoji iza onoga sto kaze, vidi se da ima muda za ovaj posao, nek ide gde god oce ponavljam boli me kurac iskreno da ode i u United, samo na vreme i da se nadje adekvatna zamena..

                    Inace, voleo bih da vidim Soldada i Eriksena tu kad se vec spominju

                    Comment


                    • Macca vam je objavio i to sa 100% sigurnlscudaSuarez ide sigurno...

                      Gdje?

                      Pa jedino je Arsenal nudio pare... 2+2=4
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I ti si rekao da nece igrati danas pa odigra.Znaci nista nije sigurno.

                        Ide on,ali ako ponudite 50 miliona minimum,a do tad mozete funtu po funtu dodavati slobodno na onih 40 miliona i jednu funtu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Macca vam je objavio i to sa 100% sigurnlscudaSuarez ide sigurno...

                          Gdje?

                          Pa jedino je Arsenal nudio pare... 2+2=4
                          Ako Venger plati 50 miliona, moze. To sto je rekao da ide, ne znaci da je rekao da ide sutra-prekosutra i da neko nece ponuditi.

                          Ok, to bi bilo to. Daj sad da uzmemo tih 50 miliona i dovedemo adekvatna pojacanja. Sreca pa imamo sistem igre sada za razliku od ranijih situacija kad su odlazili vazni igraci.
                          sigpic

                          Comment


                          • 50 m funti od Arsenala necete dobiti. Ako je ponudio 40 m i jednu funtu to znaci da je to max cijena po kojoj ga Wenger cijeni. Ako neko ponudi viseto je to. Ja koliko znam Wenger moze ponuditi i 50m, ali u ovom slucaju ne vjerujem da hoce...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • Izgleda da nas ćelo napušta. Očekivano, ipak je previše držati i njega i Mignoleta.

                              TalkSport: Liverpool face a battle to land top target Christian Atsu, with Benfica now interested.

                              Rodgers wants to sign Atsu to boost his attacking options and the wide man was said to be close to a switch to Anfield.

                              However since then, Liverpool have run into problems with the player's club Porto over a fee.

                              The Portuguese giants are holding out for around £6m and that has led to an impasse over negotiations.

                              The Ghana international, 21, wants to leave Porto and could see his wish granted, with Benfica now in the chase.

                              Sporting Lisbon are also said to be keen on Atsu, who is after a new challenge following five years at the Estadio Dragao.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                50 m funti od Arsenala necete dobiti. Ako je ponudio 40 m i jednu funtu to znaci da je to max cijena po kojoj ga Wenger cijeni. Ako neko ponudi viseto je to. Ja koliko znam Wenger moze ponuditi i 50m, ali u ovom slucaju ne vjerujem da hoce...
                                Ok, dobicemo od Florentina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X