Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Nasi mladici do 18 godina sinoc pobjedili 9-0 u cetvrtifinalu FA Youth Cup +*@WT*48* ,sada cekaju pobjednika meca Manchester-Newcastle,a Raheem Sterling postigao 5 pogodaka &8@^J ,njemu i Susu predvidjaju veliku buducnost.

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-anfield-goals
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Kad je vec ovakva situacija,treba njih gurnuti da pokazu sta znaju a ne da Ngog,Lucas i ostali igraju.

      Svaka cast,nadam se da ce da osvoje trofej.Raheem &8@^J &8@^J &8@^J
      sigpic

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Na kraju mozemo biti srecni sa 0:0 protiv Sparte,mada mislim da kuci to lagano dobijamo i idemo dalje.
        sigpic

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Kako je dosadna utakmica bila zamalo nisam zaspao !*^*-S& .Sta ocekivati vise kad su kreatori Lucas i Aurelio,Maxi probija po krilu,a Ngog spica igra.Ipak ova je Sparta losa ekipa i ocekujem u revansu pobjedu od 2-3 razlike.Dvije stvari su me razocarale,a to da Pacheco nije dobio priliku sa klupe i da Raheem nije bio ni na klupi,a da je danas imao nastup bio bi najmladji igrac Liverpoola koji je zaigrao u Europi.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Ako Gerrard i Suarez budu igrali u revansu to je 3 razlike lagano.Jeste Kenny dobro prelazno resenje ali mislim da ne bi bilo bas dobro da ostane,izgleda samo on i Hodgson ne vide koje su Lucas i Ngog rupe.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Ja sam za to da Kenny ostane i poslije zavrsetka sezone,a sto se tice revansa mislim da Suarez nema pravo nastupa.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg250393#msg250393 date=1297984063]
                Ja sam za to da Kenny ostane i poslije zavrsetka sezone,a sto se tice revansa mislim da Suarez nema pravo nastupa.
                [/quote]
                Ma dobro on vodi ekipu i bolje igraju sa njim,samo prosto ne mogu da verujem da ni on ne vidi neke stvari.

                Ako nema u problemu smo dok Carroll ne bude zdrav ali samo da Gerrard igra pa ce nas izvuci kao i obicno. +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Odlicne slike sa treninga,vidi se da vlada odlicna atmosfera





                  Sto je najbitnije Carroll se vraca i trebao bi za vikend poceti na klupi protiv West Ham-a i pogledajte ovu sliku



                  Kenny i Carroll zajedno na koncertu Boyzone-a +*@WT*48* ,nadam se samo da se nisu puno napili $#^%RT
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Zbog ovakvih stvari smo bili i uvek cemo biti ispred svih,Liverpool je zaista jedan od retkih timova(Manchester takodje,ne volim ih al moram to da priznam $#^%RT )koji je odrzao timski duh koje su sve ekipe nekad imale,kad se igralo iz ljubavi.Sad ne znam ko nece moci da igra protiv Sparte,al samo nekako da ih prodjemo,pa onda na West Ham da ih izgazimo. +*@WT*48*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ova donja slika isto otac i sin h5g6k8 .Jedva cekam taj tandem Suarez-Carroll '65slif
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        $%&RQa $%&RQa


                        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=494433
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            LFC srecan rodjendan brate i sve najbolje,vec sam cestitao al nisam ovde. %G8_
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Srecan rodjendan LFC.Pa da Liverpul pobedi Spartu.Sad citam nesto komentare i vidim da ga svi osudjuju da je prevarant i da je namestao tekme za Partizan. (%fsd%&j
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                [quote author=bice link=topic=2667.msg253503#msg253503 date=1298402415]
                                Srecan rodjendan LFC.Pa da Liverpul pobedi Spartu.Sad citam nesto komentare i vidim da ga svi osudjuju da je prevarant i da je namestao tekme za Partizan. (%fsd%&j
                                [/quote]
                                Vazno da Zvezda nikad nije namestala. 7&@%q
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X