Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledaj nas samo jednom, pa ne moras vise nikad...

    FSG, have been prepared to bankroll a major signing for Rodgers all summer, and are backing his pursuit of Willian. The Mirror
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kako nam malo treba da se popalimo, to nigde nema.
      sigpic

      Comment


      • Sa druge strane, ako se ostvari, sto se mene tice krelac moze i na mesec o nasem trosku.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kako nam malo treba da se popalimo, to nigde nema.
          Takvi smo ti mi Scouseri, hope is everything we got...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • kako da se ne popalimo kad je rec o willianu, da je ajnstajn napisao da dolazi ja bi se popalio :-D

            Comment


            • Inace znalo se da ima para za Vilijana i to je onih 25 za Henrika, mozda dodaju do 30. Ostalo sve ipak zavisi od prodaje jer ne poslujemo u plusu te gazde hoce da stabilizuju sve to.

              Sa Vilijanom i Papom je to stvarno ozbiljna ekipa, s tim da od drugog izgleda definitivno nema nista. Jebeni celavac od 90k plate.
              sigpic

              Comment


              • Pa nista ljudi cekamo da Anstajn okaci post, jbg covek ima uvek proverene informacije, ne treba se zezati sa njim
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • u plusu smo 6m ja msm do sada od transfera, i 25m sto smo imali budzeta to je 30m koje bi poslao za Williana istog momenta...

                  Comment


                  • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                    Pa nista ljudi cekamo da Anstajn okaci post, jbg covek ima uvek proverene informacije, ne treba se zezati sa njim
                    Ajnstajn ce gepekovati Vilijana na aerodromu i pravac London. Mada bi tamo bio klupa Volkotu i Ox-u koji je prosao second season complex.

                    Ako dodje Vilijan a da ne pricam Papa, ne bi me cudilo da i Hanibal promeni pricu i krene da ulazi u sva moguca dupeta u klubu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ako dodje Vilijan a da ne pricam Papa, ne bi me cudilo da i Hanibal promeni pricu i krene da ulazi u sva moguca dupeta u klubu.
                      Imali bismo po imenima najjaci sastav od kada pratim klub, a sa Brandonom bismo glavu dajem igrali najlepsi fudbal u Evropi, jos kad uzmes da ne igramo ni LS ni LE... Ma previse lepo i da zamislim.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • U plusu smo, otisao Kanta...

                        Sa Willianom ekipa dobija neku novu dimenziju, i ako se ne opameti majmunko, prodati govedo (ne Arsenalu) i onda dovesti jos jednog krilnog napadaca poput Muriela. I bez Pape, sa Toureom, ova ekipa ce imati daleko vise sansi za top4.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Svakako, i ako ne uspemo, bice lepo i spektakularno za gledanje. Kako je bilo godinama, i to je dosta za pocetak. Da ponovo mogu sa uzivanjem da gledam igru Liverpoola.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Imali bismo po imenima najjaci sastav od kada pratim klub, a sa Brandonom bismo glavu dajem igrali najlepsi fudbal u Evropi, jos kad uzmes da ne igramo Evropu... Ma previse lepo i da zamislim.
                            Po imenima ne, ono sa Stivom, Ovenom, Robijem i ekipom je jace od ovoga ali je Ulije kreten kojem jebeni Heski igra pre najjaceg jednog od najjacih klasicnih finishera ikad u Engleskoj a i sire. Ima jos takvih primera, sa Karagerom kojeg seta na 4 pozicije i da ne nabrajam dalje. Posle te, ova bi bila tu negde sa onom Rafinom po imenima s tim da Rafa nije imao bukvalno nikakva krila a ovo ostalo je osim Finana bilo odlicno. Da je doveo Silvu 2009. kao sto je hteo bili bismo tad sampioni, onako ispusismo za 4 boda. Opet, tu je za razliku od tad i Siti i Totenhem i svi su dosta jaci pa ni sa tim imenima nemas garanciju. Pre par godina si najmanje 3. lagano sa ovim timom.

                            Najlepsi fudbal igramo vec sad u Engleskoj, a dok je Klopare u Dortmundu to mesto je rezervisano za njih kad je Evropa u pitanju. Mada bih potpisao da ovu sezonu jajarimo i uzimamo 3 po 3 pa da posle igramo, treba nam TOP4 ko leba a dalje sve ide svojim tokom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Po imenima ne, ono sa Stivom, Ovenom, Robijem i ekipom je jace od ovoga ali je Ulije kreten kojem jebeni Heski igra pre najjaceg jednog od najjacih klasicnih finishera ikad u Engleskoj a i sire.
                              Za mene bi ovaj sastav bio jaci na papiru. No hajde, nasli smo potkovicu a raspraavljamo se ko ce jahati konja. Prvo Shauma sa volumenom, pa ludi Grk, ako kreeten ostane i njemu naci mesto, cao zdravo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ukoliko bi Suarez ostao ovo bi verovatno bila najjaca ekipa od kako ja pratim Liverpool. E sad ne znam koliko je realno da Vilian dodje kod nas i pored interesovanja koje smo pokazali. Ko se jos interesuje za njega? Necu da se nesto preterano radujem i padam u euforiju da ne bi popusili kao u slucaju sa Jermenom.

                                Comment

                                Working...
                                X