Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma haj sto se povrjedjuje, vec je ljenstina svoje klase, a i udebljo se. Eno ga isto tele malo sad
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja imam osecaj da ce se ovaj rok zavrsiti dobro po nas. LFC je pokazao kako je odradio dobar posao sa prodajom pacera, znaci otarasili smo se konacno panjeva i balvana. Momci sto su dosli, a to svakako mislim na Aspasa, Alberta, i Minjolea i Turea su zaista prijatno iznenadili svojim dobrim igrama na pripremnim mecevima i samo nek tako nastave u ligi. Sledeci potez dovesti Siqueiru hitno, otarasiti se Skrtela magarca i da se salje ponuda u Salke po Papu. Sto se tice Suaareza nekako imam pomesana osecanja, neki ambivalentan osecaj, voleo bi da ga se otarasimo, a isto tako bi voleo da ga gledam kako trune na klupi. Voleo bi kad bi LFC mogao da iskesira moguci dolazak Vilana cudotvorca bez prodaje Suareza, a ako ne moze, nek cekaju ponudu iz spanije ako ikada stigne. Ajdeee Bozee molim ti se.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Sterling dao gol za mlade, neka neko okaci cim izadje.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Sterling dao gol za mlade, neka neko okaci cim izadje.
            https://www.youtube.com/watch?v=fWu7-jMxAkc

            Evo Neshe
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
              Ja imam osecaj da ce se ovaj rok zavrsiti dobro po nas. LFC je pokazao kako je odradio dobar posao sa prodajom pacera, znaci otarasili smo se konacno panjeva i balvana. Momci sto su dosli, a to svakako mislim na Aspasa, Alberta, i Minjolea i Turea su zaista prijatno iznenadili svojim dobrim igrama na pripremnim mecevima i samo nek tako nastave u ligi. Sledeci potez dovesti Siqueiru hitno, otarasiti se Skrtela magarca i da se salje ponuda u Salke po Papu. Sto se tice Suaareza nekako imam pomesana osecanja, neki ambivalentan osecaj, voleo bi da ga se otarasimo, a isto tako bi voleo da ga gledam kako trune na klupi. Voleo bi kad bi LFC mogao da iskesira moguci dolazak Vilana cudotvorca bez prodaje Suareza, a ako ne moze, nek cekaju ponudu iz spanije ako ikada stigne. Ajdeee Bozee molim ti se.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                Ja imam osecaj da ce se ovaj rok zavrsiti dobro po nas. LFC je pokazao kako je odradio dobar posao sa prodajom pacera, znaci otarasili smo se konacno panjeva i balvana. Momci sto su dosli, a to svakako mislim na Aspasa, Alberta, i Minjolea i Turea su zaista prijatno iznenadili svojim dobrim igrama na pripremnim mecevima i samo nek tako nastave u ligi. Sledeci potez dovesti Siqueiru hitno, otarasiti se Skrtela magarca i da se salje ponuda u Salke po Papu. Sto se tice Suaareza nekako imam pomesana osecanja, neki ambivalentan osecaj, voleo bi da ga se otarasimo, a isto tako bi voleo da ga gledam kako trune na klupi. Voleo bi kad bi LFC mogao da iskesira moguci dolazak Vilana cudotvorca bez prodaje Suareza, a ako ne moze, nek cekaju ponudu iz spanije ako ikada stigne. Ajdeee Bozee molim ti se.
                Upravo tako samo ne treba pustati Skrtela do god ne budu sigurni da dolazi novi stoper.

                Comment




                • samo im fale dzo kol i jovanovic

                  Comment


                  • #LFC vying with #THFC for Willian, BR moved for him after missing out on Henrikh Mkhitaryan and Diego Costa ( Gary Jacob + Tony Barrett Times)
                    Idemo Brendane breeeeee....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Billy Liddell ‏@Liddellpool 4m
                      @BenSmithBBC confirms that #LFC are interested in Willian
                      Sta je ovo, ustinite me...

                      Evo i Mirror i Fail objavili clanak, cekamo jos Sky i BBC...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • BBC's Ben Smith also says # LFC are
                        interested in Willian


                        Liverpool are confident of matching
                        the asking price of £30million and
                        paying Willian’s £100,000-a-week
                        wages. (Paul Joyce)


                        molim te Bozeee pogledaj nas

                        Comment


                        • Paznja ljudi, ovo je jedan od znakova apokalipse, ocekujte sutra vatrene lopte sa neba. Konacno su i ove vrucine objasnjene.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Hajde konacno da gledam brata u ligi u kojoj ocajnicki zeli da nastupi ..

                            Ako dodje , i ja vam konacno dajem sanse za top 4 , kolike - tolike
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Koliko ozbiljne igrace covek gleda, samo mi nisu jasni Alen i Borini. Valjda je kontao da ce lakse postaviti sistem sa igracima koji ga vec poznaju ali ne ide to tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • ako ne bude nista od ovoga kolektivno cemo da se odvalimo od viskija

                                Comment

                                Working...
                                X