Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Suarez navodno ne putuje u Norvesku za prijateljsku tekmu, navodno povreda stopala..

    Istina???
    Istina.

    The squad in full is: Jones, Enrique, Toure, Alberto, Gerrard, Aspas, Coutinho, Assaidi, Henderson, Coates, Downing, Spearing, Lucas, Mignolet, Allen, Borini, Sterling, Kelly, Flanagan, Ibe, Wisdom.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Suarez navodno ne putuje u Norvesku za prijateljsku tekmu, navodno povreda stopala..

      Istina???
      Suarez will have a scan on his foot injury in the next 24 hours, joining Daniel Agger, Glen Johnson and Martin Skrtel in staying in England to receive treatment - (BBC).
      ....

      Comment


      • http://www.theguardian.com/football/...fer?CMP=twt_gu
        Pustite covjeka .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • http://www.theguardian.com/football/...senal-transfer

          ae nek ide vise smara me vise ovo, mada moja prognoza je da cemo ga prodati 2-3 dana pred kraj prelaznog, i onda cemo da puknemo 30-40m na nekog prosek igraca i to je to

          Comment


          • Kako ti čovjek odjednom može pasti u očima... Od onakvih izjava i reakcija koje su bile sada je već jasno samo za ulizivanje. Ne bih riječi rekao da se ponašao kao čovjek i od početka nagovještavao da će otići, nego čim se pojavio interes jačeg kluba odmah je okrenuo priču na drugu stranu. Što je najgore, teško da bi iko sem legendi kluba dobio onakvu podršku od kluba, navijača nakon ispada (ej, ujedati čovjeka u sred utakmice ) koje je ovaj pacov pravio. Samo da hoće smeće više otići da ne zavlači klub do 5 do 12.

            Last edited by Merlin; 20-08-13, 12:34.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • brate znas sta je moj san ?

              Da ovo govno predje u Arsenal , a DA NAS POGLEDA BOG ALLAH BUDA JEHOVINI SVJEDOCI JAHACI APOKALIPSE ISUS MUHAMMED MUSA I OSTALI POSLANICI I STA JA ZNAM KO JOS IMA, pa da izjebemo sve u ligi i da ovo govno place do kraja zivota. MRS BRE !

              Comment


              • Ma ne mora niko pogledati, neka ispadnemo, al' biti ovakvo smeće od čovjeka... Koja dvoličnost samo, ne vjerujem i dalje da neko može biti takav. 'Ajde sve, ali mi ispadosmo budale što smo ovog pacova branili kada je pravio sranja, a nije ih bilo malo. Posrao se u usta svima samo tako.

                Gledaj ti samo te face, pa tačno ne mogu da vjerujem... Fakat se vidi da je ovo baš na silu napravljena faca pred medijima, jer eto njemu nije lijepo u tom Liverpoolu u kom je prije 2 mjeseca bio najsretniji čovjek na svijetu.
                Last edited by Merlin; 20-08-13, 12:35.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • sace da joj promeni ime u Setemira ladno

                  samo da vidim kako ce da ga brane tamo navijaci kad se na utakmici protiv manchestera posere de gei na glavu i dobije kaznu 20 utakmica
                  Last edited by bjelaksson[YNWA]; 07-08-13, 00:05.

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    sace da joj promeni ime u Setemira ladno

                    samo da vidim kako ce da ga brane tamo navijaci kad se na utakmici protiv manchestera posere de gei na glavu
                    Ako dodje u Arsenal dolazi kod iskusnog trenera koji zna sa budalama tako da se ja ne sikiram previse.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Ako ode u Arsenal neće se provesti kao u Liverpoolu, Wenger je to, stari lisac imao je on takvih slučajeva u prošlosti. Ima on recept za njega sasvim sigurno, ali ne znam samo koliko će ga navijači trpiti i kakvu će mu podršku dati. Svaki slijedeći njegov incident i kazna će biti daleko rigoroznija... Neka ne bi li "popio" kakvu cjelosezonsku suspenziju.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ali bre samo mi nije jasno kako moze da ide radi trofeja u Arsenal , pa bre vi ste izmislili turnir i izgubili ga (emirates cup), bre Ryo Miyachi je otisao u Wigan eej jebeni Wigan i osvojio turnir, da ne pricam o Fabregasu,Persiju,Songu,Nasriju,Coleu i ostalim koji su odmah po odlasku osvajali trofeje


                        a to da zna sa budalama ? pa Arsenal je imao tonu takvih igraca

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          Ali bre samo mi nije jasno kako moze da ide radi trofeja u Arsenal , pa bre vi ste izmislili turnir i izgubili ga (emirates cup), bre Ryo Miyachi je otisao u Wigan eej jebeni Wigan i osvojio turnir, da ne pricam o Fabregasu,Persiju,Songu,Nasriju,Coleu i ostalim koji su odmah po odlasku osvajali trofeje


                          a to da zna sa budalama ? pa Arsenal je imao tonu takvih igraca
                          Jel' ono tebi brat navija za Arsenal?Ti si donji ako Suarez dodje .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • ma vec me sprda hahaha, sva sreca pa zivi u Turskoj, ovde je samo preko ljeta



                            gledam ovu sliku suareza sa ovom stakorskom facom, israo bi mu se na glavu posle meksickog graha u harveysu
                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 07-08-13, 00:34.

                            Comment


                            • Stvarno jadno, jadno da ne moze jadnije. Ali meni i dalje ne ide ona prica iz glave da ne moze u Engleskoj, da ne moze zbog novinara i tako to, pa posle obrce pricu da je sve to rekao u afektu itd, pa je onda rekao da zeli LS... Koji si k***c pominjao novinare onda, ako ces preci u Arsenal, mozda ???

                              Mozak nam isprao skroz...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • ko ga jebe kad imamo Staridza, mozda i bolje da ga ne gusi jer nismo odavno imali potencijale kao njega i Kutinja, treba to da se iskoristi do kraja

                                Comment

                                Working...
                                X