Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja se izvinjavam sto sam smarao oko klauze, jebiga bio sam ubjedjen da postoji.

    Nista, tesko da ce Wenger da ponudi viseod 45m, sto znaci da ostaje 75% sigurno, osim ako nije dovoljno lud u Spurse da predje. Danas procitah da ako ovi Balea prodaju ponudit ce 50m za Sukia. Tesko da ce tamo..

    uglavnom jos jednom sorry sto sam smarao oko klauze
    Ne doce kod vas.
    Covece LFC ga nece prodati premierligasu, osim ako cena zadovoljava uslove tj. nekih 50m .

    Comment


    • The Sun pise da je Arsenal odustao od Suareza, btw. posto znam da Ajnstajn cita, poslali su 2.5m + Bendtner ponudu za Gameza iz Malage.



      Denmark star Eriksen is still being considered by Brendan Rodgers after he failed to land Henrikh Mkhitaryan earlier this summer.

      Comment


      • To se ceka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ma nije moguce da su odustali, ima klauzula 100% i Arsen veliki mag je to znao pa je zato poslao i onu jednu funtu na onih 40m, Suarez sigurno ide u Arsenal jos samo da mu Arsen ugradi taj pobjednicki mentalitet i to je to... hahahahahahhahahahahaa

          Comment


          • Ako sam se izvinuo, mislim da je fer od vas dalje da ne budete ironicni i sarkasticni. Pogrijesio sam, jebiga, izvinite sto sam smarao. Ali jebiga prvi put osjecaj da ce doci neki igrac skuplji od 30m, euforija me pukla

            Volim ja Liverpool pravo kao klub, otac mi od malih nogu ih pratio, sada malo slabije ali opet gleda tekme i ja sa njim, ali ja navijam za Arsenal. Pukla me euforija, jer volim Sulju ko igraca bas drama i branio sam ga za onaj "rasizam" i volio bih ga vidjeti u Arsenalu, ali jebiga. Ja sam bio uvjeren da postoji klauza, pogrijesio sam jebiga, necu vise smarat, al ne morate sad vi vracati nekim podsmjehivanjem, jer ja se nisam podsmjehivao, cak sam vam unaprijed napisao da ne zelim da se podsmjehujem jer volim LFC kao klub...

            toliko od mene, ja cu nastaviti pisati i pratiti, a sad jebiga nadam se da nece biti nekih razmirica...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Otkupna cijena Melgareja je £7m, a ne £7,8m kako je prvobitno bilo objavljeno. Prelazak će biti ozvaničen kada dobije radnu dozvolu.

              Nije još ništa gotovo oko Suareza, tek je postavljena cijena za koju može ići. Real ako ne uspije dovesti Balea okrenuti će se Suarezu, barem su tako isticali do sada. Bale ako ode u Real, Tottenham će krenuti po Suarezu, ali nadam se da će se oni ranije obezbijediti Soldadom.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Otkupna cijena Melgareja je £7m, a ne £7,8m kako je prvobitno bilo objavljeno. Prelazak će biti ozvaničen kada dobije radnu dozvolu.

                Nije još ništa gotovo oko Suareza, tek je postavljena cijena za koju može ići. Real ako ne uspije dovesti Balea okrenuti će se Suarezu, barem su tako isticali do sada. Bale ako ode u Real, Tottenham će krenuti po Suarezu, ali nadam se da će se oni ranije obezbijediti Soldadom.
                što se tiče Soldado-a, Totenhem i Valensija su se dogovorili, cijena 30 miliona evra, navodno je nastao neki problem sa Soldado-vim agentom ali očekuje se da taj transfer bude uskoro realizovan....

                šta god da bude sa Bale-om zaista sumnjam da bi Suarez prešao u Totenhem, bolje mu je onda u LFC-u još godinu ostati pa iduće ljeto preći u neki jači klub od Totenhema

                Comment


                • ma soldado je gotova stvar msm uskoro da ce biti i zvanicno, msm da treba odma krenuti po eriksena ako se situacija oko sukija smirila, jos papa i eriksen i uz ostanak sukija imam velika ocekivanja

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    ma soldado je gotova stvar msm uskoro da ce biti i zvanicno, msm da treba odma krenuti po eriksena ako se situacija oko sukija smirila, jos papa i eriksen i uz ostanak sukija imam velika ocekivanja
                    Sve vreme ja to pricam,sa njima lagano u LS...mozda cak i nesto vise.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by DelBoy View Post
                      što se tiče Soldado-a, Totenhem i Valensija su se dogovorili, cijena 30 miliona evra, navodno je nastao neki problem sa Soldado-vim agentom ali očekuje se da taj transfer bude uskoro realizovan....

                      šta god da bude sa Bale-om zaista sumnjam da bi Suarez prešao u Totenhem, bolje mu je onda u LFC-u još godinu ostati pa iduće ljeto preći u neki jači klub od Totenhema
                      Agenti su rak rana, koliko znaju usrati i iskomplikovati transfere...

                      Ta opcija da Suarez ide u Tottenham je daleko manje izgledna i vjerovatna, to bi mu bilo sa konja na magarca. Nikakav iskorak u njegovoj karijeri jer Spursi nisu dosta ispred Liverpoola, a odlaskom Balea vjerujem da ćemo biti u najmanju ruku u egalu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Comment


                        • Sretan rođendan Aspasu

                          Comment


                          • http://www.liverpoolfc.com/news/late...with-ea-sports
                            Nadam se da ce sad LFC biti jaci u FIFI
                            Last edited by Scouser; 01-08-13, 11:39.

                            Comment


                            • Hm... nema Suareza na slici...

                              Comment


                              • Pa nije sigurno da ce Suarez ostati.
                                Dok su kod ove trojice koji sigurno ostaju, snjimili njihovu kretnju, suteve itd.

                                Comment

                                Working...
                                X