Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Leroy, Ilkan i Xabi uz top golmana pa da pricamo o nekoj borbi za titulu. Ovako sa Mingoleom i Allenom, i top4 je nemoguca misija.
      Produžila četvorka ugovore.

      Comment



      • Gospodin

        Comment


        • Tako je Alonso i u Realu produzio na dvije godine pa je zbrisao nista to jos uvijek ne znaci
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ja bih rekao da imamo najjaci balans bekova u ligi. Clyne koji je verovatno najdisciplinovaniji bek u ligi, i Moreno koji je uvek primarno bio ofanzivno orijentisan bek, ali kakav upgrade ove sezone, sveo greske na minimum i itekako igra u odbrani. Bljeskovi takve forme su vidjeni prosle sezone, on zaista ume onako da napravi cist start na igraca, ali su ga brainfartovi ubijali totalno.

              Rekao bih da jos samo Utd ima takve bekove, kada je Shaw zdrav.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jurgen Klopp sorry after row with Tony Pulis (BBC)
                "I have no problems shaking hands, saying sorry and having a talk," he said.
                "I can say sorry for everything I said in the game. I am very emotional and Tony Pulis is similar.
                "I have big respect for his work but in that situation it was not easy to switch on the lamps and switch them off. I wanted to go to the players and to be together with them."
                Rekao ja Tomi pre neki dan, da me ne bi cudilo ovo, velicina je to.

                Doduse video sam dosta cinican odgovor Pullisa, eto kao on se izvinjava u ime kluba sto su imali tri long balls vise od nas, kakva manipulacija statistikom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I mi imamo najbolje napadace kada je Staridz zdrav.

                  Posle povrede Shawa, Darmian je dosta pao, u pocetku je drzao bolestan nivo igre, i bio lagano najbolji bek. Clyne i Moreno su mi najkonstantniji u ligi, a to je kljucna stvar u ovakvom rasporedu.
                  Last edited by Brian McShtull; 19-12-15, 13:10.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Izvinjava se i kaže da je zaboravio.

                    Nisam znao da ovako izgleda zaboravljanje.


                    Ali nebitno stvarno.

                    Inače, prilično odvratan raspored za gledanje ovog kola. Ne znam šta bih pre gledao u 16h; Everton - Lester će biti brutala tekma, Chelsea - Big Sam, Junajted po refleksu, a onda slab meč u izdvojenom terminu od 18,30. Sutra Watford - Liverpool pizdarija taktička bitka, pa dosadni Swansea-WH. Tu su Arsenal i City da nadoknade u ponedeljak.

                    Comment


                    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Dovesti stopera i golmana pod hitno, ostalo pozicije po zelji.

                        Comment


                        • Zadnjev veznog, koji bezi od lopte, pa Sakho treba da bude organizator. Sakho nije kriv sto svi beze od lopte, i nema kome da doda(mada nije ni kriv, sto su mu rekli da zna da igra fudbal). Ali generalno, svi su bili losi danas, Kutinjo i Firmino najgori, zajedno nisu pretrcali 2kma...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sve sami prosjek e to je ova ekipa. Koliko nas je Brendon unazadio to je nevjerovatno. Ova ekipa je duplo gora od one kada Brendon dosao.
                            Sto se tice igraca koji su danas igrali. Firmino, sad i definitivno mogu reci da je decko zalutao u PL. Lik se ne moze sastaviti. Dno dna od igraca, poredjenje sa Suarezom u bilo kojem segmentu igre je glupost. Ne znam hoce li proraditi ali ovo sto sad igra i sto je igrao do sad je sranje. Lalana isto tako, jos jedan gmizavac koji nosi crveni dres. Sramota. Bogdan biser jos gori od Minjole ali to je skauting Liverpula. Hederson lik nije igrao sto godina i opet je bolji od ostali na terenu, a kad se sjetim da ga je Brendan htio otjerati. Nemam rijeci kakva grupa pedera nosi dres Liverpula. Jedini igraci koji bi trebali ostati u klubu su Kutinjo, Henderson, Dzan, Moreno, Clajn i Benteke ostaviti jos Ajba i Sakoa ostale otjerati govnjivom motkom. Probati od njih napraviti nesto ako ne ide i njih otjerati. Puno toga se nakupilo za ovih par godina.
                            Ps izvinjavam se sto se ovako ruzno izrazavam ali stvarno je ovo preslo sve granice.

                            Comment


                            • Ma da bre Rodgers je kriv za sve
                              Dajte Rodgersu otkaz, Somi i ja mislim da je Rodgers zreo za otkaz. A ti?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ne ja sam kriv. Ne moze Klop da pravi pitu od govana.

                                Comment

                                Working...
                                X