Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nash vam objasnio i zavrsite vise o arsenalu ovde

    Comment


    • Ajnstajne , da li ti stvarno , ali stvarno vjerujes da bi dolazak Suareza automatski ukljucio vas u trku za titulu ?

      Znaci , gotivim Arsenal bas , ali 4 Suareza da dodju , opet su mi bas bas dosta iza Citya , Uniteda i Chelseaa ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ajnstajne , da li ti stvarno , ali stvarno vjerujes da bi dolazak Suareza automatski ukljucio vas u trku za titulu ?

        Znaci , gotivim Arsenal bas , ali 4 Suareza da dodju , opet su mi bas bas dosta iza Citya , Uniteda i Chelseaa ..
        Ne misli samo on vec i komentator sa SK koji je danas odgovarao na pitanja gledalaca.
        Arsenal bi se opasno pojacao dolaskom Suareza,bili bi u trci za titulu,sto ne znaci i da bi je osvojili...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Ajnstajne , da li ti stvarno , ali stvarno vjerujes da bi dolazak Suareza automatski ukljucio vas u trku za titulu ?

          Znaci , gotivim Arsenal bas , ali 4 Suareza da dodju , opet su mi bas bas dosta iza Citya , Uniteda i Chelseaa ..
          Ne da mislim, nego sam ubijedjen.

          Igrac koji sam moze rijesiti tekme. Igrac koji zna predriblati pola tima i dati go, usput je strasan izvodjac slobodnjaka i moze igrati i na krilu, te svojom igrom uvodi i ostale igrace u igru.

          Dio koji definitivno ne dostaje, a i nema mnogo tih djelova u svijetu. Ja bi im dao 50m za njega da odjebu od svoje price o nekom sistemu, jer onaj jazavac Rodgers prica vec od januara kako planira graditi ekipu oko jednog igraca, Suareza. Nervira me ta prica o sistemu, jer sistem koji se gradi na bazi jednog igraca nije nikakav sistem...

          Stoga, ako predje u Arsenal mi imamo dio koji nedostaje za ukljuciti se u borbu za titulu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ja bi im dao 50m za njega da odjebu od svoje price o nekom sistemu, jer onaj jazavac Rodgers prica vec od januara kako planira graditi ekipu oko jednog igraca, Suareza. Nervira me ta prica o sistemu, jer sistem koji se gradi na bazi jednog igraca nije nikakav sistem...
            Covek konstantno prica o tome da niko nije veci od kluba i nikad to nije rekao. Ili je izmisljeno ili izvuceno iz konteksta. Ko je gledao Being Liverpool mogao je detaljno da se uveri o Brendanu i njegovoj filozofiji.
            sigpic

            Comment


            • http://www.sportklub.info/sramotan-t...jaca-liverpula

              Ne znam jeste li naisli na ovo, ali da okacim u temu da se skrene sa rasprave Arsenal-Liverpool.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Da je majstor , majstor je , dileme nema .

                Ali opet ja mislim da im ni on ne bi pomogao da budu u samom vrhu , ali eto ako predje neka me uvjeri u suprotno , nemam apsolutno nista protiv , volio bih da se to desi
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  http://www.sportklub.info/sramotan-t...jaca-liverpula

                  Ne znam jeste li naisli na ovo, ali da okacim u temu da se skrene sa rasprave Arsenal-Liverpool.
                  Sramotno, jadno i bijedno od ovih nazovimo ih navijačima, ali to nisu zaslužili. Ovim činom samo bez potrebe brukaju sve navijače Liverpoola, a i sam klub. Vjerujem da će ovo svaki normalan navijač i simpatizer osuditi bez trunke razmišljanja i da će se klub ograditi od ovih navijača iz Azije. Da makar znaju engleski, mislim da i ova njihova nepismenost dovoljno govori o njima.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Mislim da je Forlan najbolje objasnio,Suarez je hitman kakvog Arsenal nije imao od Henrya.Za mene posle Ibre najbolji napadac,

                    Comment


                    • http://pepereina25.com/en/2013/07/29...s-vere-pronto/

                      Mislim da nisu baš trebali ovako postupiti sa igračem koji je tu 8 godina, ima gotovo pa 400 utakmica u dresu Liverpoola, barem iz poštovanja prema njemu nisu trebali to odraditi tako sebično i brzopleto. Reina je svojim greškama i slabijim partijama iz sezone u sezonu bio zreo za odlazak, a dovođenje Mignoleta bio je onaj krajnji potez i samo se čekala neka ponuda. Svakako da nije trebao ostati, što zbog njegove plate koja nije nimalo bezazlena, a vjerovatno bi sjedio na klupi, što zbog već navedenih slabijih igara kako sezone odmiču, no mogli su i morali sa više poštovanja da se odnose prema njemu.

                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • http://lfcproudnews.wordpress.com/20...ching-13m-bid/

                        Comment


                        • Moguce je da vam Wenger ispuni zelju i da 51m u transferu za Suareza. Brine ga celavi kreten Levy sto nece da proda Balea, pa da Florentina ne prevrne da krene po Sulju...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • treba što prije da se riješi status Suareza, jer ni LFC-u a ni Arsenal-u ne odgovara neko odugovlačenje, početak sezone se bliži...

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              treba što prije da se riješi status Suareza, jer ni LFC-u a ni Arsenal-u ne odgovara neko odugovlačenje, početak sezone se bliži...
                              Zapravo, Arsenal ima taj luksuz da ga potpise i prvog septembra, jer je on banovan prvih 6 utakmica, dok LFC ne. Oni ako ga prodaju moraju naci adekvatnu zamjenu, a prvog septembra ce samo 24h imati
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Zapravo, Arsenal ima taj luksuz da ga potpise i prvog septembra, jer je on banovan prvih 6 utakmica, dok LFC ne. Oni ako ga prodaju moraju naci adekvatnu zamjenu, a prvog septembra ce samo 24h imati

                                OK, ali mislio sam na to da bi bilo dobro, ako bi prešao u Arsenal, da prođe koliko toliko pripremni period...bitan je taj period prilagođavanja koliko god da je dobar igrač

                                Comment

                                Working...
                                X