Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji start u PL u istoriji kluba. Šteta što se poklopio baš sa ovom Sitijevom mašinerijom.

    Nisam gledao tekmu, tako da neam šta da dodam.

    Samo se nadam da nije ništa ozbiljno za Gomeza.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Igra je i dalje losa, ali nekako pobedjujemo.
      Izgleda da je Buvac taj koji je bitniji od Klopa za igru ekipe.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ako nista, bar sam uzivao u partiji Naby Keite. Covek je sam danas igrao, steta sto nije postigao gol a mogao je dva da postigne.
        Kakve promene ritma, kakva kreativnost, pregled, dribling, sve je pokazao veceras.
        Last edited by Brian McShtull; 05-12-18, 22:35.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Sa ovim se slazem u potpunosti...Naby bi mogao da bude ozbiljan engine ekipe ako je u stanju da pruza ovakve partije u kontinuitetu...u momentima sam imao utisak da sam igra u vezi, bukvalno je leteo po terenu...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Liverpool FC -YNWA

              12 pobeda
              3 neresene
              Najbolji start sezone u istoriji Liverpula posle 15 utakmica.

              Klopp out! [emoji16]

              Comment


              • Priča se za Gomeza da bi mogla da bude ozbiljnija povreda. Koliko taj dečko nema sreće, neverovatno...

                Naby je zver. Nadam se da sa ovom tekmom ulazi konačno u formu. On je baš ono što nam fali na sredini. Brz igrač sa driblingom koji ume da iznese loptu kroz sredinu i napravi višak. Neko ko povezuje sredinu sa napadom.

                Samo da ostane zdrav i sigurno će počinjati većinu utakmica. Pa zna se koliko ga Klopp obožava. Čekao ga godinu dana da dođe.

                Još kad se i Ox vrati, to će tek da bude brutalno.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Massive blow for Liverpool. Joe Gomez expected to be out for around six weeks. Fracture to his lower left leg. #LFC
                  Da zaokružimo na dva meseca. Ja sam iskreno očekivao i više.

                  Klajn se vraća iz mrtvih?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma vise nam treba Gomez na CB, nedo bog da se Lovren povredi, imacemo problema sa Matipom. Mozda bi Fabinho bolje pokrpio to mesto.

                    Comment


                    • Uvek može gore. Zamisli da se VVD povredio umesto Gomeza.

                      Imamo Lovrena i Matipa. Nek ih Klopp rotira po potrebi. Valjda mogu izdržati dva meseca da se ne raspadnu. VVD i Deki su do sad bili dobar duo. Malo lošiji od VVD-a i Gomeza.

                      Ono što je zaebano je što VVD nije nikako odmarao. Moraće i on uskoro da preskoči nešto. A ne vidim u rasporedu šta bi to moglo da bude.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma uz VVD ce i Vujadin Savic biti pristojan, iako je Gomez do sada najbolji bio uz njega ne vidim razloga za brigu.
                        Last edited by Scouser; 06-12-18, 17:24.

                        Comment


                        • Šteta za dečka, igrao je u formi života u ovoj sezoni. Ova povreda baš u nezgodno vreme došla.

                          A sećam se da je ovde bilo hejtovanje Gomeza na početku sezone. Dobro, ne baš hejtovanje ali nipodaštavanje njegovog kvaliteta. Mali je baš napredovao.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment




                          • Odlična fotka.

                            Allison batica, čisti prašinu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Karius isto cisti prasinu.

                              Comment




                              • Milner desni bek.

                                Keita-Fabinjo-Gini....E ovo je vezni red koji hoću da vidim.

                                Njima se Wilson povredio, što je odlična vest za nas. Bio je u burtalnoj formi.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X