Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    J
    Nebojsa, moje iskreno misljenje je da ako se medjusobno nadopunjuje 11 igraca, igraju kao jedan, razmisljaju kao jedan mogu lagano do titule...
    Everton to radi godinama pa nisu nikad bili ni blizu. Mora da postoji kvalitet.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Everton to radi godinama pa nisu nikad bili ni blizu. Mora da postoji kvalitet.
      Ali fali jos jedan bitan faktor.. Pobjednicki mentalitet..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ali fali jos jedan bitan faktor.. Pobjednicki mentalitet..
        Everton za svoj igracki kadar ima i vise nego pobednicki mentalitet. Ono sto ocekujes da treba da dobiju odrade u 90% slucajeva. Nema kvaliteta jednostavno i ti igraci ne mogu to da iznesu. Kad je tako neka ekipa uzela prvenstvo? Nikad a tek nece u modernom fudbalu.
        sigpic

        Comment


        • [QUOTE=maliajnstajn;1061872]Jel problem sa mnom pa da ja ocito vidim da ovdje neki vade iz konteksta i parafraziraju da izgleda da sam ja tako rekao, cisto da bi me provocirali, a onda kad mi dignu pritisak, ja malo zesce dam par arugmenata, baziranih na psihi ovoga koji mi je digao pritisak, pa imam problema sa administracijom?


          Ovo gore nisam rekao ja, ja sam samo rekao sta je potrebno za tim pun levata da osvoji Ligu.

          Ti meni dizes pritisak sa svojim Arsenalom vec dva dana... rekao si svoje misljenje i svi ga vec dobro znamo a to je da je Arsenal bolji tim od Liverpula uspjesniji i veci... ali stvarno ne znam dokle mislis to dokazivati na ovoj temi i sta ocekujes vise od navijaca Liverpula, da se sloze sa tobom?

          Comment


          • Nemojte tako,prvi su favoriti za titulu ove sezone.

            Napada Rooney-Higuain-Suarez i jos kad vrate Fabregasa
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ima ceo forum da zamrzi Arsenal zbog Akija Chill out momci kad vas molim
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Nemojte tako,prvi su favoriti za titulu ove sezone.

                Napada Rooney-Higuain-Suarez i jos kad vrate Fabregasa
                A veliki Olivije? Cenis da leti iz prve?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  A veliki Olivije? Cenis da leti iz prve?
                  Nema sanse,imao je sindrom prve sezone,ova sezona je njegova.

                  Desno Walcott,lijevo Suarez,Giroud u napadu i Rooney iza njega.Fabregas i Higuain cekaju priliku sa klupe.

                  Jos kad stigne najveci ugovor u PL,pitanje je koga ce jos Wenger dovesti posto ce biti tu neogranicen budzet.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Nema sanse,imao je sindrom prve sezone,ova sezona je njegova.

                    Desno Walcott,lijevo Suarez,Giroud u napadu i Rooney iza njega.Fabregas i Higuain cekaju priliku sa klupe.

                    Jos kad stigne najveci ugovor u PL,pitanje je koga ce jos Wenger dovesti posto ce biti tu neogranicen budzet.
                    Jos samo pobjednicki mentalitet da Wenger usati i to je to. Ne trebaju pojacanja.

                    Comment


                    • Nikada nisam shvatio kako neko ko je slabiji moze da se sprda na racun onoga jacega.. Vazda sam mislio da su u pitanju kompleksi i ljubomora...

                      Samo se vi sprdajte, na racun Arsenala.. Vas ce da izvuku Downinzi, Aspasi i ostali igraci svjetske klase, sa Brendanovim BOGOVSKIM sistemom fudbala
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nikada nisam shvatio kako neko ko je slabiji moze da se sprda na racun onoga jacega.. Vazda sam mislio da su u pitanju kompleksi i ljubomora...
                        Ne znam ko kome komentarise na topicu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ne znam ko kome komentarise na topicu.
                          Dosao malo da vam promovisem, topic.. Pretjereoa sam sa Arsenalovom temom, jebiga
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bitan je kvalitet a ne kvantitet!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Dosao malo da vam promovisem, topic.. Pretjereoa sam sa Arsenalovom temom, jebiga
                              Ti si zlatan. Hvala ti mnogo ne znam sta bi mi bez tebe.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nikada nisam shvatio kako neko ko je slabiji moze da se sprda na racun onoga jacega.. Vazda sam mislio da su u pitanju kompleksi i ljubomora...

                                Samo se vi sprdajte, na racun Arsenala.. Vas ce da izvuku Downinzi, Aspasi i ostali igraci svjetske klase, sa Brendanovim BOGOVSKIM sistemom fudbala
                                Ne radi se ovde o jacini nego u zivljenju u snovima. Mi znamo gde je Liverpul trenutno, a ti ne gde je Arsenal.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X