Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SOMI View Post
    Izgeda da Soldado ide Totenhem... ko li ce biti zamjena ako Suarez ode?

    i kada bi doveli Soldada daleko od toga da on može zamijeniti Suareza-a, ako prodate Suarez-a za nekih 50 miliona evra možete dovesti 2-3 igrača i da onda sa njima napravite neki koncept koji bi finkcionisao a ne treba striktno težiti dovođenju igrača koji će zamijeniti ulogu koju Suarez ima u LFC

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Uopste porediti velicinu Liverpula i Arsenala je smesno. Ni po trofejima, ni po broju navijaca, ni po imidzu, ni po cemu Arsenal ne moze da dopljune do LFC, niti ce moci u narednih 50 godina. Kao da poredis Zvezdu i Rad.
      O daa.. od ova tri parametra koja si naveo Arsenal je svjetlosnu godinu ispred Liverpoola. Fan base Arsenala je mislim cak 4 ili 5 na svijetu. Broj fanova na drustvenim mrezama je isto razlicit, Arsenal je opet tu u prednosti, ali to nije relevantan podatak. Relevantno je to da Arsenal ima sell out stadion od 60k svake sedmice..

      Po marketinskoj moci, za godinu dana Arsenal postaje najjaci marketinski klub premier lige, kada nastupe ova dva nova dva sponzorska ugovora.

      Po finansijama, Arsenal je najstabilniji klub u Engleskoj .

      Po takmicenjima, Arsenal je najkonstaniji tim u Engleskoj, 17 godina u nizu utop 4, 16 sezona zaredom u LP, te 12 godina zaredom najmanje u nokaut fazi LP.

      Mozda nije bilo titula, ali reci da je Arsenal manji klub od Liverpoola u ovom trenutku je smjesno..

      Ovaj sto kaze da igra sa Wengerovom djecurlijom i Giroudom.

      Prva stvar, Arsenal je tim sa najvise reprezentativaca u Engleskoj.

      Sljedece: Glavni kreator igre u LFC-u mu Cuinho, a u Arsenalu bi mu to bio tamo neki levat Cazorla, evropski i svjetski sampion sa Spanijom.

      Desno krilo u LFC-u mu je Stuart Downing, a ovdje mu Theo Walcott, isto jedna levatina prema najboljem svjetskom igracu Downingu.

      Ljevo krilo, ne znam ko ce vam igrat, al trenutno vam niti jedno koje imate ne moze ni kopacke ocistit Podolskom, najmladjem levatu koju je imao preko 100 nastupa u reprezentaciji..

      Vezni red. Henderson je bolji od Wilshera za svjetlosnu godinu.

      Obrana, tu jedino parirate malo, al opet Arsenal druga najbolja obrana lige prosle sezone..

      Jedini igraci Liverpoola koji necemu valjaju su Gerrard i Suljo.

      Djeca u Arsenalu. Pa pogledan ata vam Rodgers dovodi...
      Last edited by maliajnstajn; 28-07-13, 11:36.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Liverpul ima 5 LS, Arsenal 0. Liverpul 18 titula, Arsenal 13. Ende. Ne mogu da verujem ni da se ta prica uopste provlaci.
        sigpic

        Comment


        • Jedini parametar u kojem je Liverpool veci klub od Arsenala

          Jel Aston Villa veci tim od Chelsea i Citya, jebiga ljudi imaju vise trofeja od njih..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Da ne pricamo o tome da je razlika pre forsiranja neokapitalistickih klubova bila jos veca. Uticaj Kopa, YNWA kao himna nekoliko navijackih grupa u Evropi, a prepevana na jos mnogo jezika (ukljucujuci i srpsku verziju Daj gol). I jos mnogo, mnogo toga po cemu se ova dva kluba ne mogu porediti. Rekoh, Zvezda i Rad, Vojvodina u najboljem slucaju. Trenutno stabilniji, ni u snu veci.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jedini parametar u kojem je Liverpool veci klub od Arsenala

              Jel Aston Villa veci tim od Chelsea i Citya, jebiga ljudi imaju vise trofeja od njih..
              Velicina kluba se ogleda u trofejima i dostignucima a ne u fan bazi sirom sveta gde niko nema precizne podatke. Ljudi gadjaju okvirno i na 100 mesta naci ces sto razlicitih cifara za svaki klub. Ko da neko hoce da broji te silne Kineze i ostale Azijate. Arsenal moze da prodaje tu pricu od finansijama a onda dodje neki Siti ili Celsi, dovede igrace i istresu ih iz gaca.

              Aston Vila je veci tim od Sitija kroz sveukupnu istoriju, Siti je mali klub u odnosu na mnoge u Engleskoj. Tu su negde sa Celsijem. Imaju po jednog usatog, Vila 3 titule vise ali Celsi je dodao jos jedan evropski trofej. Uskoro ih prestizu, to nema sumnje. Razlika je samo sto se danas ne postuju stari velikani i sto se Vila nije afirmisala u kapitalizmu kao veliki klub. A nema sumnje da to jesu.
              sigpic

              Comment


              • Jesam li ja upravo procitao ovdje dijelove iz Marxovog Komunistickog manfiesta ?

                Moje rijeci ste u startu okrenuli. Ja sam samo sarkasticno izjavio da ce Rodgers da kaze da ce biti korak unazad u njegovoj karijeri da predje u Arsenal, a onda ste vi puni ponosa ko skupina pauna na mene naskocili kako vrijedjam integritet Liverpoola kao drugi najveci klub u Engleskoj historiji ili mozda cak prvi, pojma nemam imaju li vise trofeja od Uniteda. U tom rangiranju, Arsenal jdste stepenicu iza, ali U OVOM TRENUTKU Arsenal je za Suareza i njegovu karijeru 3 sptenika vise... Sa Suarezom Arsenal postaje ozbiljan kandidat za titulu, a to ne moze te osporiti..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post

                  Po marketinskoj moci, za godinu dana Arsenal postaje najjaci marketinski klub premier lige, kada nastupe ova dva nova dva sponzorska ugovora.
                  Kolika je njihova vrijednost? Koliko cete dobiti?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kolika je njihova vrijednost? Koliko cete dobiti?
                    Po 5 sezona su.

                    Sa Fly Emiratesom 150m plus bonusi za dostignuca, ti bonusi jos niau poznati..

                    sa Pumom 170m, ne znam da li ima bonusa..

                    Unitedov ugovor sa Chevyem sam zaboravio, pa mozda on bude prevaga ko ima jace sponzore u Engleskoj
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jesam li ja upravo procitao ovdje dijelove iz Marxovog Komunistickog manfiesta ?

                      Moje rijeci ste u startu okrenuli. Ja sam samo sarkasticno izjavio da ce Rodgers da kaze da ce biti korak unazad u njegovoj karijeri da predje u Arsenal, a onda ste vi puni ponosa ko skupina pauna na mene naskocili kako vrijedjam integritet Liverpoola kao drugi najveci klub u Engleskoj historiji ili mozda cak prvi, pojma nemam imaju li vise trofeja od Uniteda. U tom rangiranju, Arsenal jdste stepenicu iza, ali U OVOM TRENUTKU Arsenal je za Suareza i njegovu karijeru 3 sptenika vise... Sa Suarezom Arsenal postaje ozbiljan kandidat za titulu, a to ne moze te osporiti..
                      Suarez nije dovoljan Arsenalu, potrebna im je dubina u timu koju imaju prva 3 kluba. Mnogo toga treba da se poklopi a najpotrebniji je zadnji vezni ubica, potrebniji od Suareza.
                      sigpic

                      Comment


                      • 357 miliona funti Chevrolet, pominje se cifra od milijardu za novi Nikeov ugovor posto im istice, a i Warrior je usao u pricu, prethodni je bio tezak 305 miliona funti za 13 godina. Sa Aeroflot dogovorena saradnja, ne zna se koliko je tezak taj ugovor ali se prica o bar 7 miliona funti godisnje, koji period je u pitanju isto se ne zna. Novakovic je neki dan rekao da Junajted ima 40-ak sponzora, sto je apsolutni rekord. Celsijev novi desetogodisnji ugovor sa Adidasom je 300 miliona funti. Tako da niste najjaci marketinski sigurno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vlajko sefe pogledaj duzine tih ugovora. Arsenal ima petogodisnje ugovore. Chelsea 10 godina 300 m. Arsenal 5 godina 170m. Po sezoni Arsenal dobiva vise. Arsenal se jednom zajebo sa tim dugackim ugovorima kada su bili na vrhu u fudbalskom smislu..

                          Nash, slazem se ja da treba taj ubica na sredini, al meni je veci prioritet covjek koji moze sam utakmice da rijesi, toga nema i to je dio koji fali godinama, dok nije persie procvjetao, ali je opet otisao...
                          Last edited by maliajnstajn; 28-07-13, 13:19.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kutinjo se nenormalno sprda, Aspas za sada ne promasuje 1 na 1 ove pripreme.

                            Borini je kanta, mislio sam da mu treba vremena zbog povreda ali je klasicna kanta.
                            sigpic

                            Comment


                            • a zasto si ti uporedio gore igrace Liverpoola i Arsenala kad sam ja rekao da bi trebalo da predje u Real

                              Comment




                              • Pa da stavimo tačku na tu priču o veličini kluba i navijačima.
                                Last edited by Merlin; 28-07-13, 12:50.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X