Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne znam zasto se uopste povlaci ta prica ko je veci klub

    razumijem ja navijace Arsenala ocajni su da im dodje Suarez pa sada izvlace svaki podatak zasto bi trebao kod njih bla bla bla


    Jebo Suareza,ako oce da ide sretno mu, nije prvi put i takvih ce slucajeva biti i u buducnosti, navijamo za klub kao cjelinu ne za pojedince i stvarno me boli kurac da li ce mi igrati Suarez ili Soldado ili necemo nikako spica imati ove sezone, samo da se to rijesi sto prije da se ekipa oslobodi pritiska i negativnih osecaja pre pocetka sezone...
    Navikli smo na to od navijaca Arsenala, potpisace Bernarnda,Higuaina,Rooneya, ovoga onoga a na kraju jedino pojacanje YAYA SANOGO... manite se

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Kutinjo se nenormalno sprda, Aspas za sada ne promasuje 1 na 1 ove pripreme.

      Borini je kanta, mislio sam da mu treba vremena zbog povreda ali je klasicna kanta.
      Taman sam to isto hteo napisati sto si i ti.
      Aspas moze da bude dobar ali Borini je smesan.

      Comment


      • Idemo STIVI <3

        Aspas nije los, ali sta je sa Borinijem ? Tvrdim da je najbezopasniji napadac ikada !

        Comment


        • Tatica rutinski, Dzo je lepo povukao pre toga i dao loptu Aspasu. Konacno i od njega nesto da vidimo.
          sigpic

          Comment


          • Evo Suareza hajde da vidimo sta kaze njegov govor tela


            edit : precka, steta sto ne udje u gol da vidim oce li proslaviti hahah
            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 28-07-13, 13:07.

            Comment


            • Arsene Wenger:
              Everyone thinks they have the prettiest wife at home.
              Evo vam jedan clanak o onim parametrima velicne kluba, da naglasim po trofejima Arsenal NIJE veci klub od Liverpoola, ali po svim ostalim parametrima jeste...

              http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20974695
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Arsene Wenger:


                Evo vam jedan clanak o onim parametrima velicne kluba, da naglasim po trofejima Arsenal NIJE veci klub od Liverpoola, ali po svim ostalim parametrima jeste...

                http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20974695
                По којим параметрима је Арсенал већи од Ливерпула???

                Comment


                • Golovi sa današnjeg susreta:





                  Bio nam je potreban Brazilac sa svojom lucidnošću. Strašan gol, ali i asistencija Aspasu koji je rutinski završio napad. Ulijeva nadu ova njegova sigurnost i pribranost kod 1 vs. 1 situacija. Kao i Coutinho i on pored gola zabilježio asistenciju za Gerrardov gol.

                  Mislim da nema smisla više obraćati pažnju na ove klaunove, na kraju će taj klub sa nejverovatnih 0 osvojenih titula Lige Prvaka biti veći od Liverpoola.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Golovi sa današnjeg susreta:





                    Bio nam je potreban Brazilac sa svojom lucidnošću. Strašan gol, ali i asistencija Aspasu koji je rutinski završio napad. Ulijeva nadu ova njegova sigurnost i pribranost kod 1 vs. 1 situacija. Kao i Coutinho i on pored gola zabilježio asistenciju za Gerrardov gol.

                    Mislim da nema smisla više obraćati pažnju na ove klaunove, na kraju će taj klub sa nejverovatnih 0 osvojenih titula Lige Prvaka biti veći od Liverpoola.
                    Jebo me gorb, ako ta historija nesto znaci, puca nekom kurac sto vi imate dvije milijarde trofeja, ako niste finansijski isplativa investicija, ne donosite pare kakve bi trebali niste ni veliki klub. Fudbal je biznis i to je to..

                    Sad jos cekam da cujem da Liverpool igra ljepsi i bolji fudbal od Arsenala pa pravo da se bacim s treceg sprata u bazen..
                    Last edited by maliajnstajn; 28-07-13, 14:06.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Sad jos cekam da cujem da Liverpool igra ljepsi i bolji fudbal od Arsenala pa pravo da se bacim s treceg sprata u bazen..
                      Skaci odmah.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Arsenal veci od LFC???! Po kojoj logici?
                        Danas smo odigrali solidno. Narocito u drugom delu
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Trebao si davno, još kod rečenice da je Arsenal po svim ostalim parametrima (sem titula) veći od Liverpoola.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Trebao si davno, još kod rečenice da je Arsenal po svim ostalim parametrima (sem titula) veći od Liverpoola.
                            Da li sam pogrijesio?

                            O magu, molim vas prosvjetlite me, zelim da znam gdje sam pogrijesio..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Jebo me gorb, ako ta historija nesto znaci, puca nekom kurac sto vi imate dvije milijarde trofeja, ako niste finansijski isplativa investicija, ne donosite pare kakve bi trebali.. Fudbal je biznis i to je to..

                              Sad jos cekam da cujem da Liverpool igra ljepsi i bolji fudbal od Arsenala pa pravo da se bacim s treceg sprata u bazen..
                              Могу да разумем да кажеш да је Арсенал тренутно бољи од Ливерпула, али да кажеш ВЕЋИ КЛУБ..маториии.
                              Чак не знам шта је то тако Арсенал значајно урадио у протеклих 10 година? Сем продаје најбољих играча?

                              Ливерпул је заједно са Роџерсом кренуо у стварање новог тима, овај сад Ливерпул са довођењем још 2-3 талентована играча има шансу да створи јако, јако добар тим. Да л' је то тим за освајање лиге? Вероватно не. Кроз пар година сигурно ће им се исплатити. То су требали одавно да ураде, ал' боље икад него никад.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Da li sam pogrijesio?

                                O magu, molim vas prosvjetlite me, zelim da znam gdje sam pogrijesio..
                                Pogresio si time sto nisi skocio.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X