Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo ste ambiciozni, nije da sam negativan, ali je po meni Tottenham favorit i to ce po meni biti iznenadjenje ako ih dobijete. U dosta su boljoj formi od vas. To sto oni ne igraju lepo nema veze, ljudi pobedjuju. Dobili ste Wigan i Swansea, iskulirajte malo. Zaboravljate da vas je pre toga WBA dobio 2-0.

    Veliko omalovazavanje Holtby-a, pazite da vas ne dodje glave isti.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Mnogo ste ambiciozni, nije da sam negativan, ali je po meni Tottenham favorit i to ce po meni biti iznenadjenje ako ih dobijete. U dosta su boljoj formi od vas. To sto oni ne igraju lepo nema veze, ljudi pobedjuju. Dobili ste Wigan i Swansea, iskulirajte malo. Zaboravljate da vas je pre toga WBA dobio 2-0.

      Veliko omalovazavanje Holtby-a, pazite da vas ne dodje glave isti.
      Ne moze Holtbi na krilu nista, jedva je na svojoj poziciji nesto pokazao.

      Nema to veze sa Viganom i Svonsijem, nego sa igrom generalno u poslednja dva meseca + smo kompletni sutra za razliku od njih. Jedino da i Alen i Dauning pocnu sutra nekim slucajem pa sjebu utakmicu, u suprotnom verujem u pobedu.
      sigpic

      Comment


      • Da, ali ne znate da li ce Holtby igrati od pocetka, moze AVB da promeni formaciju, nije zabranjeno.

        Da, igra LFC dobro, ali jedno je igrati dobro protiv krs timova, drugo u derbiju. Tottenham je uz United u najjacoj formi u PL-u i u ovom momentu ih je uz United najteze dobiti. Pucaju od samopouzdanja, a Bale je tu ako zatreba da pogura. Moussa da bude na nivou i vas vezni red ce biti zatvoren. Ima LFC svoje sanse, ali da je favorit i nije..Kao sto sam rekao, meni ce biti iznenadjenje ako dobijete.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Liverpool are set to make a summer bid for Eintracht Frankfurt’s Carlos Zambrano according to The Daily Mail.

          Anfield boss Brendan Rodgers is keen to strengthen his defence and has identified the Peruvian player as one of his top summer targets.

          The 23-year old normally prefers a right-back spot but with current first-choice full-back Glen Johnson unlikely to be displaced, Zambrano may find himself also appearing in defensive midfield.
          Ako je ko pratio ovog momka nek slobodno kaže šta o njemu

          Comment


          • Evo da i ja nesto napisem za danasnju utakmicu.

            Po meni sanse su 50-50%. oni su jedna od najboljih ekipa u ligi i igraju jako dobro a narocito onaj njihov Bale a sa druge strane i mi igramo mozda i najbolje od kada je BR trener tako da sve je moguce.
            Najvise me brine Lucas posto mislim da on i Downing su najslabije karike ovog lfc ali nadam se da ovaj drugi nece poceti i ako igra najbolje od kako je dosao. Isto se bojim da ne primimo gol iz slobodnjaka jer ce ih sigurno biti a znamo kako ih Bejl izvodi. Treba ce nam dosta srece da pobjedimo danas i cudesni Rejna od prosle partije protv Wigana. Velike nade polazem u malog Cotinla koji je moze da napravi mnogo svojim lucidnim potezima i dodavanjima. Sve u svemu ceka nas dobra utakmica i pravi ispot za nas i BR koji polako sklapa kockice.

            Comment


            • Zasto se mi bojimo Bale-a i Musu,treba oni da se boje Suareza i Gerrarda.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Zasto se mi bojimo Bale-a i Musu,treba oni da se boje Suareza i Gerrarda.
                Tim u formi se nikoga ne plasi, cinjenica. Nadam se pobjedi Liverpoola i Suarezovom ludovanju
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Liverpool step up Feghouli interest

                  Liverpool are stepping up their interest in Valencia midfielder Sofiane Feghouli, whose representatives have already been sounded out over a £9m summer move.

                  Source: The People
                  Saturday, 9 March 2013 23:40

                  Comment


                  • #LFC Team for today: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Suarez, Downing, Coutinho, Sturridge.
                    Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                    There may be a nice surprise on the bench too. #LFC
                    Jebeni Stjuart, valjda nece sjebati mnogo toga.

                    Ne znam koje iznenadjenje bi moglo na klupi da bude.

                    Karager igra danas svoju 500. PL utakmicu i ulazi u klub 500. <3
                    sigpic

                    Comment


                    • Dajte neki dobar strim..za današnju tekmu
                      Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                      Comment


                      • Originally posted by MilošCZBG View Post
                        Dajte neki dobar strim..za današnju tekmu
                        Ako nemas Sport Klub, bice na ovom sajtu sigurno bar jedan dobar link a verovatno i vise.

                        http://www.firstrow1.eu/
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam vidio da Sama trenira sa prvim timom tako da bi mozda to moglo biti iznenadjenje.

                          Svidja mi se prvih 11 ako bude tako,Suarez ce igrati iza Sturridge i siguran sam da im mozemo dati 2 gola,a nadam se da ce se odbrana pobrinuti da primimo manje od toga.

                          Stevie ako bude na svom nivou ni Dembele ni neko drugi ga ne moze zaustaviti.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Imam SK nisam znao da ce prenositi hvala
                            Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                            Comment


                            • Joe Allen has been struggling with a shoulder injury since October and will have surgery on it next week, according to Brendan Rodgers.
                              Evo sad sam naisao na ovo. Ako je tacno, onda objasnjava nagli pad forme posto je kidao covek do oktobra, pocetka novembra.
                              sigpic

                              Comment


                              • I to ne da je pao u formi, nego je ono bilo za zatvor.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X