Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мени је чудно то што Венгер уопште даје 40 милиона(бар се тако пише).
    Сам Суарез је рекао да га 'гуши' живот на острву, односно новинари.

    Игуаин потписао за Наполи, Суарез у Реал?
    Нека проста логика..
    Тешко је очекивати и надати се да ће остати у ПЛ.

    Не знам само што се толико одуговлачи са трансфером, пре свега због могућих појачања, треба се то уиграти до почетка сезоне.
    Можда ипак постоји нека шанса да остане у Ливерпулу, ко ће га знати?

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ok, dobicemo od Florentina.
      Florentino nece dati za Suareza 40 miliona,ne cijeni ga toliko.

      Jeremy Wilson ‏@JWTelegraph 8m
      Arsenal expect Luis Suarez to tell Liverpool today that he wants to leave and join them #afc #lfc
      Jeremy Wilson ‏@JWTelegraph 2m
      Arsenal also share apparent belief of Suarez camp that there is more to clause than simply informing him of offer #lfc #afc

      Comment


      • Originally posted by Funkerman View Post
        Florentino nece dati za Suareza 40 miliona,ne cijeni ga toliko.
        Jel ti to on rekao?

        Comment


        • Originally posted by Funkerman View Post
          Florentino nece dati za Suareza 40 miliona,ne cijeni ga toliko.
          Florentino je dao nesto malo manje od toga za Luku fakin Modrica. Tako da o njegovim procenama vrednosti necemo, tok misli ide otprilike: hocu ga, trener ga hoce, mogu da platim koliko god da traze, vozdra.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • REAL MADRID are not intrested in LIVERPOOL striker LUIS SUAREZ
            Toliko o onih 50m od Florentina, on ce da napada Balea...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ne verujem ja nista novinama Marca... Logicno je da im treba napadac, a ne Bale koji bi dosao u klub koji na njegovoj poziciji vec ima tri sjajna igraca, od toga jedan top2 igraca na svetu.

              Ide neka prica da je BR izjavio zbog cega je Suarez bio "onakav" posle gola. Navodno imao smrtni slucaj u porodici. Ne znam koliko je to istinito...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...r-mill-5317982

                Ne znam šta ovi kontaju da će ga dobiti za 40 miliona iako je takva ponuda već odbijena? Neće Wenger dati 50 miliona, neće Suarez u Real, onda je jedino logično da ostaje u Liverpoolu.

                Rodgers navodno izjavio kako je Suarez imao smrtni slučaj u porodici pa je zbog toga izgledao onako mrzovoljno jučer. Koliko je vjerodostojno nisam siguran.

                Edit: Preduhitri me @Freshko.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ako ga Florentino nece, onda ostaje.

                  EDIT: Zaboravih na Bajern, ne bi me cudilo da tamo zavrsi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rodgers: “The only talks there have been are between Luis and myself”
                    Luis Suarez ‏@luis16suarez 15 Aug
                    At home with @LucasLeiva87 , ready for watch the friendly's match! Come on "La celeste"!
                    Ovo je ipak retweet od prosle godine za Suareza...
                    Last edited by Freshman; 25-07-13, 14:17.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www.independent.co.uk/sport/f...e-8732471.html
                      "The fans have been loyal, the manager's been loyal, his comrades have been loyal, and the hierarchy have been loyal to him. They've done everything in the powers possible to back him up and he's basically put a custard pie in everyone's face."
                      Apsolutno se slazem sa Aldridgom. Sve sto je rekao sve je receno vec i na forumu.




                      Agger i njegova torba.
                      Last edited by Scouser; 25-07-13, 18:40.

                      Comment


                      • Pocinje opasno da me smara cela ova situacija oko Suareza. Jedan dan definitivno odlazi, drugi dan ostaje i sve tako u krug. Najbolje po klub bi bilo da se to sto pre zavrsi i definise. Ako hoce da ide, neka ga vodi ko god hoce za 55 miliona funti.To bi trebalo sto pre da se resi zbog eventualnih novih pojacanja i pronalazanje alternative za njega, ne bih voleo da se ponovi slucaj Endi Kerol. Sa druge strane kad pogledam trziste ne vidim ko bi mogao da bude dostojna zamena za njega. Vidim spominje se Soldado kao jedno od resenja, solidan igrac i nista vise od toga. Kad pogledam recimo da je Juve doveo Ljorentea za dzabe, a mi koliko cujem nudimo oko 30 miliona za Soldada dodje mi da placem mislim da mozemo na daleko bolji nacin da iskoristimo novac od prodaje. Nije los igrac Soldado ali daleko da vredi te pare i mislim da nije igrac koji moze da napravi neku veliku razliku na terenu. Ne znam ja ne bi voleo da ga vidim u Liverpoolu, prvo zbog godina drugo mislim da nam ne bi doneo neki preteran kvalitet.

                        Idealan scenario bi bio da Suarez ostane, koliko vidim danas navodno Real nije zaintersovan. Opet sa druge strane ukoliko predje u Arsenal pljunuce po svemu onome sto je pricao prethodnih par meseci i konacno dokazati kakav je covek. U tom slucaju bi me stvarno bolelo uvo, takava osoba ni ne treba da igra u klubu kakav je Liverpool.

                        Comment


                        • Uvek bih pre pljunuo jos koji milion i doveo Dzeksona Martineza nego Soldada... dobar je Soldado, ali Dzekson je Dzekson!

                          Comment


                          • Liverpool managing director Ian Ayre has reiterated the club's determination to keep Luis Suarez.

                            The Uruguayan forward has hinted that he wants to leave Liverpool this summer, leading to speculation that he might be on his way to a club who could offer him Champions League football.

                            Arsenal are currently leading the chase for the 26-year-old and lodged a bid of £40m +£1 earlier this week.
                            "The situation with Luis Suarez remains the same," said Ayre. "It's never been our intention to sell Luis.

                            "We have received two separate offers from Arsenal and have rejected both.

                            "Luis remains a Liverpool player and is here with us in Thailand as part of our squad."
                            Ayre je rekao svoje...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Treba uciniti sve da se zadrzi Luis,verujem da sa njim mozemo do Lige sampiona i to lagano.Sta se desava oko Pape i Eriksena..?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by mareliverpool View Post
                                Treba uciniti sve da se zadrzi Luis,verujem da sa njim mozemo do Lige sampiona i to lagano.Sta se desava oko Pape i Eriksena..?
                                Hmm... lagano je malo preterano... malo vise.

                                Comment

                                Working...
                                X