Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mozemo do 4. mesta. Mozda do 5. ali mislim da cemo prestici jos Everton i to je to. Bitno da je sistem postavljen. Ako se lepo odradi prelazni rok LS je sasvim realna dogodine i verujem da cemo uspeti. Samo nek nastave kako su krenuli sa Danijem i Kutinjom.
    sigpic

    Comment


    • Sjajna igra danas nadam se da cemo ovako i nastaviti. Coutinho me je odusevio stvarno mali zna, a o Suarezu ne treba trositi reci, klasa...
      Zadnje tri utakmice 12 datih u samo 1 primjen sto je za svaku pohvalu.

      Comment


      • Imamo najboljeg strijelca lige i treci najefikasniji smo tim lige

        Ovo se danas cinilo odradjivanje posla u stilu velikih ekipa.Za Suarez-a nema se vise sta reci,covjek je fenomenalan,kako sa lakocom igra i koliko voli fudbal to je za ne vjerovati,nadam se da cemo ga jos dugo gledati na Anfield-u jer odavno nismo imali boljeg igraca.

        Uz njega najbolji Coutinho koji je imao dvije sjajne asistencije i kako se cini bit ce veliko pojacanje za nas,falio nam je ovakav igrac i Reina koji je nakon 100 godina napokon imao partiju koja je podsjetila na njegove najbolje dane,nazalost nisam nesto siguran da ce uvezati nekoliko ovakvih utakmica.





        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Imamo najboljeg strijelca lige i treci najefikasniji smo tim lige
          I najboljeg asistenta lige. Dobro deli prvo mesto sa jos trojicom igraca, but still.

          http://www.teamtalk.com/premier-league/top-assists

          Ko bi rekao da ste na 7. mestu.
          Last edited by ExEric; 02-03-13, 21:56.
          sigpic

          Comment


          • Nisam gledao tekmu, iskreno ne volim ovaj termin. Po komentarima se da zaključiti da su Suarez i Coutinho briljirali. Za najboljeg strijelca lige naravno ništa novo, treba voditi računa samo o tome kako ga sačuvati jer ponude Bayerna i sličnih je teško odbiti. Coutinho se očigledno sve više uklapa, što je odlična stvar i činjenica da smo pogodili sa oba igrača u januaru. Kamo sreće da je tako bilo ljeti pa da smo ih doveli umjesto Allena i Borinija. U posljednje vrijeme kada Liverpool pobjeđuje to bude sa stilom - šest posljednjih pobjeda u PL:
            4-0, 5-0, 5-0, 3-0, 3-0, 4-0.
            Last edited by Merlin; 07-03-13, 19:03.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ako Suarez ostane ja bi mu dao da iduce sezone on bude zamjenik kapitena nakon sto Carra ode u penziju.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ako Suarez ostane ja bi mu dao da iduce sezone on bude zamjenik kapitena nakon sto Carra ode u penziju.
                To bih i ja uradio i verujem da ako Reina ode da ce biti zamenik. Vecina igraca je stigla u poslednjih 4-5 prelaznih rokova i tim je potpuno nov te nema ko drugi a Brendan obozava Luisa i ima maksimalno poverenje u njega. Ako Reina ipak ostane, mozda Brendan ispostuje to sto je u klubu skoro deceniju.

                Rekao je da ce ostati. Videcemo koliki je covek i da li ce odrzati rec. Mada kad menadzeri forsiraju transfere igraci se ne pitaju mnogo. A lose po nas sto je njegov menadzer Gvardiolin brat.
                sigpic

                Comment


                • Kad Carra ode,mislim da u igri za zamjenika kapitena mogu samo biti Reina,Luis i Agger,a posto ne bih imao nista protiv da Reina ode onda ce vjerovatno Suarez biti taj u slucaju da ostane.

                  Naravno dao bi mu tu ulogu da ga se uvjeri u sto duzi ostanak u klubu,ali po meni i ima sve sto cini jednog vodju i siguran sam da bi to njemu dosta znacilo.

                  Sto se tice odlaska,Suarez sigurno dosta voli klub,zeli da postane legenda kluba i nije igrac koji ce tek tako otrcati za parama,ali u nasu korist ne ide to neigranje LP mada moje misljenje je da on ostaje i iduce sezone,a u slucaju ponovnog neuspjeha da ce tek onda otici.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Da mu Gvardiolin brat nije menadzer, bio bih 100% siguran da ostaje. Ovako verujem da ce ostati jos jednu sezonu ali postoji mala doza straha. Mada za pominjanih 45-50 miliona mozemo da napravimo strasan posao ali specifican je igrac kakav se jednom radja i ne smemo ga dati. Buyout klauzulu nema, sto je odlicno.

                    Da je ovo prosla sezona pa da pred kraj igramo sve gore i gore i raspadamo se verujem da bi otisao ali mi smo sve bolji i sklapamo kockice tako da verujem da ce ga na tu foru navuci da ostane + da bude zamenik kapitena. A dogodine mora LS da se obezbedi, nema druge, previse vremena je proslo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da dosta zavisi od ponude kakvu cete dobiti za njega... Jer ako neko ponudi 40-45m, teško da ce se to odbiti.

                      Comment


                      • Kad smo manekena prodali za 50,nece ni Suljo za manje ici tako da za mene tih 40 miliona nije uopste neka spektakularna cifra koja se ne moze odbiti.
                        Last edited by Joe Cole 10; 02-03-13, 23:44.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Nije stvar u ceni vec u tome ko forsira transfer. Klub ce odbiti ali ako se nastavi pritisak sa raznih strana bice tesko.

                          Mada necu ni da pricam na tu temu, covek ne ide nigde na leto, jos jedna sezona kod nas a posle cemo videti.

                          Jos jedan gol mu je potreban do 50. u svetom dresu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ja ne bih uzeo u ovom trenutku Ronalda umesto njega,ali sad stvarno...Suareza bih eventualno za nekih 60.,70... Jer stvarno toliko vredi...Kakva igracna...

                            BR-u isto svaka cast !

                            Comment


                            • Suarez je bolji od Falcaa i Cavaniija.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by mareliverpool View Post
                                Suarez je bolji od Falcaa i Cavaniija.
                                Ne znam ni kad je to dolazilo u pitanje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X