Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Confirmed #LFC team v Indonesia XI: Mignolet, Johnson, Enrique, Agger, Toure, Lucas, Gerrard, Alberto, Downing, Coutinho, Aspas.

    #LFC subs v Indonesia XI: Jones, Assaidi, Henderson, Spearing, Allen, Borini, Sterling, Kelly, Skrtel, Flanagan, Wisdom, Robinson, Ibe.

    U prvih 11 jos Sturridge i Suarez i to je vjerovatno nas najjaci sastav trenutno.

    88 000 karata prodano za utakmicu.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Alberto na 10-ci, mada cenim da ce on i Kutinjo da se rotiraju. To treba pazljivo da ispratimo.
      sigpic

      Comment


      • http://www1.skysports.com/football/news/11095/8832577/
        Liverpool boss Brendan Rodgers remains confident of adding some major signings to his squad before the start of the season.

        Tako je Brendane.

        Comment


        • gleda li ko ovu utakmicu


          edit : kutinjjo <3
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 20-07-13, 14:45.

          Comment


          • Teske noge danas, nista specijalno, sluzilo za rastrcavanje.

            Cini se da Alberto zna fudbala.
            sigpic

            Comment


            • Jucer atmosfera kakva se ne vidja svaki dan:













              Jucer su za mene dva mladica bili najsvjetlije tacke,Ibe i Sterling.Ibe pokazuje da se radi o strasnom potencijalu,a Sterling za mene izgleda puno bolje nego prosle sezone i vidi se da je dosta radio u teretani.Ako se njihov razvoj nastavi kako treba kroz nekoliko godina mogla bi imati jedna od najboljih krila svijeta.



              Suljo stigao u Australiju,inace je jucer Rodgers prije toga rekao da bi moglo biti velikih problema ako ne dodje na pripreme.Rodgers ovde radi odlican posao,pokazuje Suarez-u iako je jako bitan igrac klubu da ipak nece biti sve po njegovom.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment





              • Suarez bio raspolozen na treningu a Rodgers kaze da je bio veoma sretan sto vidi svoje kolege


                http://www.liverpoolfc.com/news/late...-great-spirits

                Strasno mi se svidja Rodgers, pokazuje da ima muda za ovo... Svaki dan imam veca ocekivanja i s nestrpljenjem cekam prvo kolo... YNWA <3
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 22-07-13, 14:44.

                Comment


                • Zainteresovani smo za Soldada?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Soldado je bio opcija ako Suarez ode ali je sve izvesnije da ce ostati ... Meni je nekako drago zbog toga sigurno mu je Rodgers ocitao lekciju

                    Comment


                    • Liverpul je napravio potez sličan Arsenalovom kada je doveo Seska Fabregasa iz Barselone. Iz istog kluba angažovan je 16-godišnji Serđi Kanos, ofanzivac koji je prošao kroz školu fudbala La Masija.



                      On je u Španiji ocenjen kao jedan od najvećih talenata, Liverpul je iskoristio pravilo o profesionalnom ugovoru koje se u Španiji ne može ponuditi pre 18. godine, i to zahvaljujući direktoru omladinske škole Liverpula Rodolfu Borelu, koji je radio u La Masiji.
                      Sa Blica...

                      Comment


                      • Серђи Канос (16) стигао на Енфилд и потписао вишегодишњи уговор са Црвенима.




                        Reds set to sign Cissokho

                        Comment


                        • Suarez se smara

                          2dsw01.jpg

                          Comment


                          • Liverpool are reportedly set to beat Tottenham in the race to sign highly rated Valencia forward Roberto Soldado according to talkSPORT.

                            Andre Villas-Boas had been seemingly closing on a deal to sign the 28 year old Spanish international but the North London club’s offer of £24m was not enough to persuade the Mestalla side to sell their star striker, leading to director of football Franco Baldini abandoning talks with the La Liga side.

                            Liverpool are however set to meet the club’s asking price with a £26m offer on its way to Valencia as Brendan Rodgers looks to continue his Anfield squad re-building job.

                            Zamislite ovo :
                            Suarez-Soldado-Sturridge
                            Coutinho
                            Lucas - Gerrard


                            Ostali nam ne bi ni trebali
                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 23-07-13, 18:05.

                            Comment


                            • Zamena za Lucasa.U ofanzivni bi ubijali,ali bukvalno,ali....

                              Comment


                              • Sumnjam da ta trojka moze tek tako da funkcionise a i Soldado ne spada u najpouzdanije realizatore. Da ne pricam o smesnom radijusu kretanja. Cudi me da uopste i ulazi u neku pricu s nama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X