Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reports in Spain that Iago Aspas has asked for the number 9 shirt as he fancies replicating Fernando Torres' success at Liverpool.

    Comment


    • Srijandeep Das ‏@LFC_360 1m
      Looks like a 4-year-deal for Aspas, as mentioned 3 weeks ago. + L Alberto's agency pushing for LFC transfer since Aspas & him have same rep.
      I ovaj momak Luis Alberto mi se cini kao ok pojacanje ako dodje, samo da ga ne preplatimo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s293672/Sport/Fu...ondo+Fudbal%29

        Comment


        • ne kažem da će ostati u Liverpool-u, ali ja u ovo nikako ne vjerujem, a i vidi se da je neka lošija verzija računara, ne vjerujem da su na to spali....

          Comment


          • Jbg, kad nisam kacio ranije za taj email, odavno, jos u podne potvrdjen da je FAKE. Nije Ayre toliki krelac...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Jbg, kad nisam kacio ranije za taj email, odavno, jos u podne potvrdjen da je FAKE. Nije Ayre toliki krelac...
              Covek je mag, jebe medije kako stigne a ne da ovo radi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Covek je mag, jebe medije kako stigne a ne da ovo radi.
                Ma znam brate, ali drugacije su njegove metode...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Update on Iago Aspas. The player has returned to Spain. Told Radio Galego: “I am happy, but won’t speak until (the move) is official.

                  Aspas brother (and agent) Jonathan, said: “There is not trouble. Just bureaucratic issues.
                  Sto se tice Suarez-a,ode on izgleda,ali ako ide treba dobro izmusti Real.Kad vidim koliko se prica da ce ponuditi za Bale-a,onda je smijesno da ce Suarez biti prodan za nekih 40tak miliona.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Sto se tice Suarez-a,ode on izgleda,ali ako ide treba dobro izmusti Real.Kad vidim koliko se prica da ce ponuditi za Bale-a,onda je smijesno da ce Suarez biti prodan za nekih 40tak miliona.
                    Sto si toliko ubedjen kada se konkretno nijedan klub ne povezuje sa njim ??? Sacekajmo ozbiljan interes i onda mozemo da ga teramo u pm...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Real ceka novog trenera i nista konkretno jos nisu ponudili ni za koga pa ni za Suareza. Ako ga bude hteo novi trener Reala, postoje dobre sanse da ode.
                      sigpic

                      Comment


                      • ja mislim da će Real prvo pokušati Kavanija kupiti, ako ne uspiju onda će se vjerovatno usmjeriti na Suarez-a

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Sto si toliko ubedjen kada se konkretno nijedan klub ne povezuje sa njim ??? Sacekajmo ozbiljan interes i onda mozemo da ga teramo u pm...
                          Poceo je ozbiljno srati u medijama tako da ne vjerujem u njegov ostanak.

                          Zna se da sam ja uvijek bio za to da ostane,da mislim da igraca njegovih kvaliteta ne mozemo dovesti i da mi je jedan od najdrazih igraca,ali me nervira ova njegova prica gdje kao odlazi jer ne moze podnijeti pritisak medija za koji je iskljucivi krivac jer je uradio stvarno gluposti neke.Liverpool je tu zauvijek,igraci su prolazni i ako ne zele igrati sto se mene tice vrata su mu sirom otvorena za odlazak,odlazili su i drugi nece biti prvi.

                          Siguran sam da ce mnogim navijacima Liverpoola ostati u lijepom sjecanju i siguran sam zaista da voli ovaj klub i mislim da je stvarno steta da ovakav igrac ne nastupa u LP,ali pokusava naci glup razlog za izlaz iz kluba .
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Meni ce biti samo zao, necu kukati ako ode, nisam ni za Torresom koji je jos bio u katastrofalnoj formi, necu ni za njim. Pare dobre mogu da se uzmu i to da se finansira u dovodjenje onih kvalitetnih igraca.

                            Misljenja sam da ce se moci bez njega, a svakako ce zamena doci, ne kvalitetna kao on, i mozda u vidu dva igraca, ali bice to dobro. Videli smo sta LFC moze bez njega, ono je fudbal kakav zelim da gledam naredne sezone, konstantno koliko je to moguce. Fale jos neki delici da se upotpuni tim, bice to jos bolje sledece sezone. Moze se jos ozbiljnije racunati na Ibea, Sterlinga, Susa, prodati nepotrebne poput Shelveya, dovesti dobra pojacanja iako mi se Aspas nesto ne svidja, rekao sam necu suditi o njemu. Luisa Alberta sam samo na ono ScoutNation videu gledao, deluje poprilicno svestrano, i podrzavam to pojacanje sve dok ne premasi odredjenu sumu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ako imaju pravi plan kako da iskoriste pare od njegove prodaje, nece biti neka steta da ode. Ako ne znaju sta ce moraju sve moguce da odbiju.

                              Da se ja pitam, insistirao bi na cash + Benzema.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam siguran da ce Suarez otici i to bas u Real. Ali mi je jako zao jer je danas tesko naci takvog igraca koji ce dati sve od sebe za klub za koji igra. Ako BR uspije naci zamjenu bice dobro ali ako pogresi kao King sa Kerolom oda mu se crno pise i njemu a i Liverpoolu.

                                Comment

                                Working...
                                X