Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.thetimes.co.uk/tto/sport/...cle3770156.ece

    Kolo Ture, Toni Baret...

    Ima logike.
    sigpic

    Comment


    • Upravo video na twitteru. Ne znam, za dzaba, ali njegova plata ce morati da se prepolovi i vise od toga ako hoce u LFC... Cisto sumnjam u taj potez iskreno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako zelimo u LS, Kolo Ture treba da bude 4. stoper a i to je pitanje. Covek je senka onog igraca. Ima mnogo mladjih, boljih, jeftinijih, kompletnijih. Tu je jedino pozitivno sto se ne bi placalo obestecenje pa bi se ustekalo za druge vazne pozicije.
        sigpic

        Comment




        • Zvijer!

          Zbog fizickih predispozicija mislim da ce biti bolji igrac nego Sterling.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Namestio gol na debiju, nije se krio od lopte, bio agresivan, ucestvovao u dosta opasnih akcija i sve sigurniji kako je mec odmicao. Familija se povecava, ja prezadovoljan.
            sigpic

            Comment


            • Suarez,Coutinho,Sturridge,Sterling,Ibe lijepo izgleda napad za buducnost.

              Kad se vec igramo zelja i pozdrava da kazem moje zelje za ljeto

              Asmir,Toby,Diame i jedno kvalitetno krilo je ono sto nam fali u prvih 11 po meni + jedan ili dva igraca za klupe.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Kako bi nama legao Benzema ili Aleksis u ofanzivnu trojku ali to su ogromna i obestecenja i plate. Obojica pogubljena tamo u sistemima a ovamo sa tim radijusom kretanja, agresivnoscu, pracenjem igre i solidnom realizacijom sansi se uklapaju savrseno.

                Svidja mi se sto se pominje Chadli, odlican igrac. Obestecenje pristojno, plata moze biti i smesna.
                sigpic

                Comment


                • Recimo da imamo ikakvih sansi da dovedemo nekog od njih dvojice prije bih bio za Alexis-a,obojica su odlicni igraci,ali ono sto nam fali je trenutno krilo i mislim da nema nikakvog smisla kupovati napadaca jer i Suarez i Sturridge i Borini su napadaci,mogu sva trojica igrati kao krilo,ali vise im odgovara pozicija napadaca i jos jednog dovesti bi znacilo da moramo previse igraca zrtvovati.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ja ne bi imao nista protiv da dovedemo Turea za dzabe uz neku pristojnu platu ali pod uslovom da dovedemo jos jednog kvalitetnog stopera. Mislim da on ne bi ni mogao da trazi neku veliku platu ako uzmemo u obzir njegove godine i formu u poslednjih par sezona. Kul mi je za rotaciju, da uleti po potrebi ali nikako za prvih jedanest. Ima iskustvo ako nista drugo, a to ovoj mladoj ekipi nikako ne moze da skodi.

                    Comment


                    • Ibe je daleko fizicki razvijeniji igrac od mrsavog Sterlinga, ali Sterling mi je ipak brzi i eksplozivniji igrac, za nijansu. Dok Ibe ima i dobru tehniku pri sutu i to mi se svidja, i ne plasi se da sutne, a Raheem bas nema dobar sut, ali da se i to popraviti. Ono sto mi se svidja kod Ibe-a je direktnost i agresivnost u igri kada je u fazi napada, nema tu puno zajebavanja i decko odmah ide ka golu ako je moguce, dok Sterling izuzetno pasivan u tom segmentu, i uvek gleda da zavrsi daleko od gola. Ipak, mladi su to igraci rano je jos diskutovati o njihovim sposobnostima jer tek treba da se razviju u igraca.

                      A sto se Nacera tice, skeptican sam kad je on u pitanju, nikad nisam voleo toliko visoke krilne igrace, a on ima skoro 190cm... Nije dovoljno brz, iako ima eksplozivnost i dobru promenu ritma, o tehnici da ne govorim. Isto tako vrlo potcenjen igrac, ali msm da nije za LFC.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • indykaila News ‏@indykaila 39m
                        Liverpool FC are set to launch a £12million bid to sign Kyriakos Papadopoulos via Echo
                        Liverpool are looking to sign two centre-halves with Schalke's Kyriakos Papadopoulos a leading target. (Ben Smith, BBC)
                        The Echo understands Liverpool are no longer interested in Ashley Williams.
                        Pearce says LFC are ready to 'act fast' to get Papadopoulos. Papadopoulos had a surgery on his left knee back in December, but Liverpool have no concerns over his long-term fitness. #LFC (Echo)
                        Ovo boldovano, zna se zasto, zbog godina i cene, fala bogu...

                        Mole je takodje jos ranije rekao da ocekuje tri CB-a, evo Papa i Kolo, i jos jedan mladic iz Sportinga, Thiago Ilori, plus se pominje da bi u paketu dosao i Diego Capel, i to obojica za ne vise od 5m, zbog lose finansijske situacije u kojoj se Sporting nalazi. Ovo ako izvuku, sprdnja zaista.
                        Za Papu ne znam ko od najpouzdanijih nije rekao, James Pearce, Ben Smith, Barret, samo jos Sky da ozvanici...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ako odrade ovo neke stvari dobro kao sto pisu pouzdaniji ljudi(koji su celo proslo leto bili ogromni skeptici i spustali svakog ko je pominjao neko extra pojacanje), definitivno smo ponovo ozbiljan klub.

                          Sto se Turea tice, stari je to as. Nema ni previse godina, mozda bi mu dobro legla promena sredine. Starter ne sme da bude ali u rotaciji ok + sto bi ovde dosao u mnogo zdraviju atmosferu sa ovim mladim, pozitivnim momcima koji se u svemu prakticno razlikuju od egomanijaka s kojima trenutno igra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izgleda da je ovo sa Papom ozbiljno i to je sjajno MORA ALI ZNACI MORA da se dovede jedna zver na MCu inace nema nas nigde ni sledece sezone.
                            Last edited by mark !t zer0; 21-05-13, 15:01.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Bice nam Joe srecan, jos malo ce Liverpul imati Bosanca u ekipi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Asmir dodje u Liverpool siguran sam da ce biti pravo pojacanje,a onda moram da nadjem ono sto smo se kladili Fresko i ja,bilo je tu jos nekih likova
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X