Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako se dovede Klajn, ili neki drugu desni bek, centralni je pokriven. Uvek su igrala dva cba od gore navedenih. Problem je bio desni bek.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Sakho i Skrtel ne mogu da budu tandem u odbrani iz jednog prostog razloga, jer ako se povredi, nema ko da ih zameni dobar.
      Toby/Sakho/Skrtel gde ce Toure biti 4. opcija, je po meni ok.

      Comment


      • A sta cemo sa Lovrenom?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Baciti ga u dzak zajedno sa Alenom i oterati ih zajedno sa njihovim fudbalskim ocem sto dalje od stadiona.

          Comment


          • 3-5-2 i Can na stoperu, to ja vidim kao iznudjujuci pokusaj Brendana i ujedno i eksperiment. Kasnije je Can igrao dosta ofanzivnije kao side desni stoper, ali uglavnom nedostatak pravog desnog beka, verovatno razlog konstantnog shift-a sa pozicije na poziciju. Dolazak Clynea ce nadam se to resiti i Can ce vise vremena provoditi u sredini.

            Ne verujem da ce se dovoditi novi stoper, mada Skrtel je odbio nov ugovor i po komentarima uopste nije zadovoljan ponudom, tako da, jos jedna godina u ugovoru, moze se desiti i njegova prodaja.
            Treba videti hoce li Coates ostati za stalno u Sunderlandu, sta ce biti sa Ilorijem itd. Dakle samo u slucaju iznenadne prodaje Martina, vidim tu pojacanje, u suprotnom tesko. Na Lovrena ce se sigurno racunati.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • To sam i ja isto mislio, Klajn sto pre da se dovede. A onda napasti vrhunskog napadaca i zadnjeg veznog, ako mislimo da se borimo za vrh tabele. Origija niko ne spominje, ako dodje i Ings, njih dvojica su veliko pojacanje u fazi napada. Inace Origi je imao neke zanimljive izjave u poslednje vreme. Ali sam zadovoljan razvojem za sada.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Imam osecaj da ce Lovren biti starter u tandemu sa Skrtelom pa kad ukanali tim Brendan ce se opet setiti svog najboljeg stopera u ekipi.
                sigpic

                Comment


                • Znači, još da vidimo da li Lovren može oboriti rekord i imati još goru sezonu nego prošlu....ql...
                  Faktički, ostajemo sa istim timom kao i prošle sezone (što se tiče centralne odbrane). Al ajde, odbrana nam i nije bila problem prošle sezone, tj. polusezone. Naravno, ovo računam kad Lovren nije bio u prvih 11...
                  Kako ne razmišljaju ljudi.... Dovedeš Tobija, vratiš Iilorija sa pozajmice i imaš Skrtela, Sakho, Toby, Lovren i eventualno Ilori. Toure-a pustiš. Čovek ima 34 godine, i nije mi više ni za rotaciju, bar kod nas...
                  Al dobro, izgleda očekuju da Skrtel i Sakho budu zdravi cele sezone, a svi znamo da se to neće desiti....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Bolje da se dovedu dobar zadnji vezni i napadac koji nam mnogo vise trebaju, nego da gomilamo odbranu. Ma ako dodje super, ne kazem ja, ali nije to prioritet.
                    Last edited by Brian McShtull; 04-06-15, 19:34.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Raheem Sterling is open to a move to Man United, although the he is concerned how the transfer would be received.The Liverpool winger is aware of United’s interest and would be keen to explore joining and working under Louis van Gaal. Any offer from may start a bidding war. FSG may decide a sale is the best solution. A United offer would help drive up the price. (Guardian)
                      No Liverpool player has gone to United since 1938
                      Sta reci na ovo ljudi moji, ni sam ne verujem...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne mogu da vjerujem u sta se Liverpul pretvara... u najavi Aston Vila.

                        Comment


                        • ne kontam to ? Prodali bi ga Sitiju a ne Junajtedu razumem da bi ga pre prodali preko nego nekom u premu a to je kolko sam skontao iz priča i prioritet liverpula ako baš dodje do toga

                          vidim i da su neki junajtedovci protiv ovog transfera samo zato što bi momak došo iz Liverpula

                          sećam se kad je Junajted prodavao Hajncea da su ga greškom ponudili i Liverpulu i da je posle toga nastao neki cirkus kad je Junajted odbio da ga proda
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Nemoj da prelazi, izbiće nek osranje garant

                            Ako se čekalo ovoliko dugo gde niko nije prešao iz jednog u drugi klub ne moramo mi sada da se pravimo pametni da nudimo Sterlingu da prelazi kod nas. Kontam da bi ovim zadali težak udarac Liveru ..

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ne vidim sa mobilnog ko je potpisao, po ceni bi rekao da je Ings?
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X