Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ide sigurno, a posto je i pre govorio kako zeli da igra, priliku za tako nesto mu daje LFC. A mozda se jos neko umesa, nikad se ne zna...
    Ovo za Suleta se zna odavno, samo eto neki ljudi vole da ignorisu taj fakt govoreci o njegovom odlasku u Bayern. Jos jedna sezona u crvenom dresu, a posle moze svasta da bude, zavisi i od rezultata sledece sezone, i to debelo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Eriksen bi vam bio vrhunsko pojacanje za tako male pare, samo me zanima kakve takticke zamisli ima Rodgers... Coutinho i Eriksen su dosta slicni, mada Coutinho vise po strani igra, bice oni sjajan tandem, jos da malo vise sanse dobija Suso i obezbedjeni ste na toj poziciji na dug period...
      Ali centralni vezisti su problem, osim Gerrarda niko ne uliva poverenje, a i on je u godinama, mada fenomenalno odradjuje ovu sezonu, bese nije propustio nijedan minut u PL?
      sigpic

      Comment


      • Nijedan minut, sto je zaista cudesno, strasno se fizicki spremio, prosto da ne verujes posle kakvih povreda se covek vratio, ali ima tu i zasluga njegova nova rola, gde ne mora toliko da trci, da se umara, samo da diriguje sa sredina, rola koju je pre par godina odradjivao jedan Spanac.

        Pa video si Coutinha, on neverovatno igra na krilu, cak je i bolji tu jer njegova brzina dolazi do izrazaja. Eriksen je klasican play, 10-ka, ali isto tako moze da pokriva i pozicije krila, kao i centralnog veziste, pa kapiram da samo treba da dodas njega u prvu umesto Downinga, Suarez i Sturridge rotacija na tom krilu, takva neka zamisao. Sa Susom ne znam sta bi, nestao je momak, mozda bi BR mogao da mu pruzi sansu uskoro u nekim laksim tekmama, posto se LFC ne bori ni za kakvo mesto, pa bi mogao da gurne malo coveka na teren

        Jeste problem vezni red, ali pazi, Hendo je poceo mnogo dobro da igra, pa smo tu dobili jos jednog vrlo dobrog igraca. Necu jos nista da preudiciram, ali dobra forma obecava. Slazem se ipak unapred sa tobom, treba nam jos jedan i to zadnji vezni, od Lucasa izgleda nista, raspao se totalno lik.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Da, Henderson dosta dobar ove sezone, ima energije, pokriva dosta prostora, istrcava kontre, dobar u zavrsnici, mogao bi opasan da bude kroz par godina, samo da redovno igra, ako dobija sansu tu i tamo, nece biti nista od njega...
          U principu, na papiru to izgleda kako ti kazes, Downing da leti iz prve, da tu udje neko tipa Eriksen i to je to u veznom redu, s tim da naravno treba produbiti ekipu, Downing ne sme ni rezerva da bude po meni...
          Ali u odbrani vam dosta skripi, imate samo jednog krstenog stopera, Aggera, a i on je uvek bio sklon povredama, Skrtel je kiksara, Coates se nije bas adaptirao, ili mozda nije dobio dovoljno sansi, a Carra odlazi u penziju... Transfer na toj poziciji ce biti kljucan za Liverpool, to ce biti razlika izmedju uspesne sezone i jos jedne na 6/7 poziciji... Ali ko je slobodan i dovoljno dobar, a da Liverpool bez Evrope moze da ga privuce?
          sigpic

          Comment


          • Ma Downing ce manje da igra, a Suso i Sterling bi trebali da se guraju, plus tu je ovaj mali Ibe. Borinija da sacekamo, back up sa klupe moze da bude.

            A stoperi, matori, dva stopera stizu garant...

            Evo ti prvi Alderweireld na listi i mi smo najveci favoriti za njegov potpis(neverovatno zaista), kapiram da i on i Eriksen dolaze u paketu, za nekih 20-24m, a mi njima saljemo Assaidija. Ako ne on, Indi i De Vrij, vec standardan duo u Holandiji i mnogo realni, vec su ovi nasi gledali Feynord par puta. Vezano sa Tobija, decko je rekao, citiram: "Liverpool meets my criteria", kada su ga pitali, posto se i Njukara interesuje za njega, ali ocigledno je da smo mi mnogo veci favoriti.

            E sad, ko ce biti drugi stoper, pitanje je, od Williamsa nema nista jer ovi iz Swansea rekose da nije na prodaju (citaj ne daju ga za manje od 20m ), pa cemo videti. Skrtel rece da ce se boriti za svoje mesto, ali ja sam ubedjen da on ode u Zenit ili tako neki tim za 10m. Kerol isto ide za 10m u Njukasl, posto Big Sam nema para da ga plati. Bice para za transfere, moze fina ekipa da se napravi, dovoljno kompetitivna za top4...
            Last edited by Freshman; 18-04-13, 16:10.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Štoper bi vrlo lako mogao doći iz Citya, sa obzirom da smo se povezivali sa par njihovih igrača, a ako bi kod njih krajem sezone bila `čistka` moguće je da izvučemo nekog igrača. Holanđani su također u realnoj opciji, ali ima još vremena samo da se ne ponovi slučaj Mirina. Najveći problem nam je ovaj dio ekipe i tu se mora posebna pažnja obratiti, odnosno ciljana pojačanja dovoditi. Ako propadne ovo sa igračima iz Holandije treba stati na zemlju i ponovo lagano ciljati, a ne zalijetati se k`o muha bez glave.

              Hendo igra dobru sezonu većim dijelom, međutim on nije igrač koji mi može unijeti povjerenje i lako se može desiti da zakaže kada je najpotrebnije - sumnjam da će moći iznijeti sezonu. On bi bio idealan back up kada bi došao neki klasni igrač na toj poziciji, ali sumnjam u taj snecario i da bi on prihvatio klupu. Suso igra u mladoj ekipi i to vrlo dobro, vidi se da je prekucao taj rang, a povremeno mu Rodgers da šansu da se nađe među prvih 18. Od onog njegovog totalno neočekivanog izostavljanja iz sastava već na samom početku sezone čovjek se pomalo i zaboravlja, iako ja stvarno ne znam razlog zbog čega mu Rodgers tada nije pružao priliku jer je bio jedan od boljih na terenu uvijek kada bi dobio priliku.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Neki izvori javljaju da je Marco Rojas (ne Reus ) prvo pojacanje na leto. Momak je igrac Melburna iz daleke Australije, najbolji igrac te bedne lige... Krilo, napadac, takvu neku poziciju pokriva... Ugovor mu istice na leto i dosao bi za dZ...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Neki izvori javljaju da je Marco Rojas (ne Reus ) prvo pojacanje na leto. Momak je igrac Melburna iz daleke Australije, najbolji igrac te bedne lige... Krilo, napadac, takvu neku poziciju pokriva... Ugovor mu istice na leto i dosao bi za dZ...
                  U julu ćemo igrati i prijateljski meč sa njima, negdje krajem jula čini mi se. Haman da smo im kao uslov za prijateljsku utakmicu zatražili ovog momka, jako lukavo. Mlad je igrač, nemamo šta izgubiti, a prema ovome sa snimaka može se uočiti da najviše liči na krilnog igrača.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • AnfieldMole ‏@AnfieldMole 9m
                    The agent of #assaidi in discussions with #lfc regards a pay off in advance of a summer exit #lfc
                    Njegov odlazak je skoro siguran...

                    LFCTS ‏@LFCTS 5m
                    Vorm: "A reunion with Rodgers would be special. The collaboration was very good last season. But for now Reina is #LFC's first goalkeeper."
                    Jos mi je nejasna ova slika oko golmana, evidentno je Reina digao svoj nivo, pitanje je sada, da li cemo ici po golmana ??? Realno, Begovic je nas, samo da ga pokupimo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • 2008-2009 vs 2012-2013

                      Comment


                      • Promenio se sastav dosta... Daleko kompletniji ovaj od 2009. bez skoro ikakvih mana, cak se secam i Arbeloe iz dobrih dana. Vezni red je bio mozda najjaci u ligi, odbrana ne tako suplja kao danas, a u napadu Torres... Babel bi ulazio sa klupe, umesto njega ovde ulece Benayoun koji je tu sezonu bas iskidao...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Xabi je tu bio najjaci od svih, za mene i dalje najbolji srednjak tog profila, bolji i od Pirla.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Napad je sada jaci (ili ima mnogo veci potencijal). Cak su vam i bekovi bolji. Ostalo dobija tim iz 2009.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam zaista da li je potrebno dovoditi golmana, jer i Reina je ponovo ušao u formu, nije imao značajnijih kiksova u posljednje vrijeme. Također je činjenica da poslije Harta ima najviše clean sheetova ove sezone. Sigurno bi za novog golmana morali izdvojiti nekih 10-ak miliona, što je znatan dio novca za pojačanja na ljeto. Negdje sam čitao da bi Begović 100% išao ukoliko bi Stoke ispao, što je i logičan slijed događaja jer bi teško golman takvog kalibra branio u Championshipu. U slučaju opstanka moguć je i njegov opstanak u Stokeu, iako svakako da još uvijek ništa nije sigurno. Opet ponavljam da mislim da nam trenutno nije potreban golman ukoliko Reina ne ode.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Melly ‏@MelwoodLFC 10m
                                We are interested in signing Tim Krul but so are AC Milan. Valued in the region of£12m. Barca still watching Reina.
                                Ma merkamo mi golmana na duze staze..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X