Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sturridge, Suarez.

    Subs: Jones, Assaidi, Downing, Coates, Suso, Shelvey, Skrtel.

    Najjaci sastav za mene trenutno.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • I danas smo doziveli razocarenje, ali jako dobra igra u prvom, i drugom malo pali, ali smo opet na kraju stvorili veliki broj sansi, iz kojih nije stvoren nijedan gol nazalost. Golman im je branio kao bolesnik danas. Raduje da je igra na mestu, da Coutinho i dalje igra na dobrom nivou, ali ne raduje forma Suareza i Sturridgea, njima dvojici bas treba gol kako bi izasli iz tog kanala.

      Sledece nedelje sa Plavcima, svasta moze da bude na tom mecu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Sledece nedelje sa Plavcima, svasta moze da bude na tom mecu...
        ... ali je sigurno da necete izgubiti.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by bracala View Post
          ... ali je sigurno da necete izgubiti.
          Ramires na lijevom krilu,Benayoun na desnom,a Marin na ofanzivnom

          Ake na zadnjem veznom...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ramires na lijevom krilu,Benayoun na desnom,a Marin na ofanzivnom

            Ake na zadnjem veznom...
            Ferreira lijevi bek i zurka pocinje.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Rafa ce sve uciniti da ne bude poraz Crvenih...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da da kako da ne pustice nas Rafa, al kad njima ne bi trebala liga sampiona
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Brendan Rodgers believes Liverpool created enough opportunities to win 'two or three' matches after they were frustrated by an inspired goalkeeping performance in a 0-0 draw with Reading on Saturday.
                  Ziva istina nazalost, nemamo vala ni srece u ovih par kola...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Moram da napisem da mi je na vrh ku.rca ovih bezmudih igraca Liverpoola...
                    1 Sturridge sve vise mi ide na zivce njegova sprdnja i lijenost na terenu umislja da je neki igrac i mislim da ce i on biti jos jedan u nizu drvosjeca koje je liverpool doveo.
                    2 Lucas taj covjek nema muda i ne znam do kad ce on da igra u prvom timu, glavni zadatak mu je da napravi faul kod protivnicki kontri. Kao da ga nema na terenu.
                    3 Brendan sve vise sumljam u tog coveka, ne mogu da vjerujem da je danas napravio samo jednu izmjenu i da nema plan b. da proba nesto da promijeni.
                    4 Johnson ne znam sta se desava sa tim covekom, igra kao da je prvi put u ekipi i totalno je izgubljen a o centar sutevima da ne pricamo...
                    Sve u svemu ocajna igra danas protiv ovakvog Readinga i kakva vise sreca dosta je bilo izvlacenja na to.

                    Comment


                    • Nema plana B jer nema igrace za to, a i ja ne znam sta je mogao da promeni i zasto bi menjao, igra je bila vrlo dobra, zasto bi menjao, imali smo gomilu sansi koje nisu napadaci koristili sto zbog nonsalantnosti, sto zbog golmana koji je branio kao Peter Schmeichel u najboljim danima. Nema klupe, i nema igraca koji bi nesto promenio, zato je samo Dowining i usao jer je on jedini krsteni ofanzivni igrac, bilo je ili on ili Assaidi, ne znam ko je mogao drugi da udje.

                      Slazem se za Sturridgea, dosta lagano igra, ali problem je sto nemamo opciju u timu da neko drugi konkurentniji igra pored njega, mozda Downing, ali uvek znam da ce Sturridge i ovakav dati vise nego Kanta.

                      Lucas je propao, nije on vise ono sto je bio, kako je pre kidao, sada to deluje dosta jadno i slabo, tu nema pogovora. A Johnson varira cele sezone, znak da se mora traziti desni bek ILI ubaciti u vatru Mclaughlina koji je ogroman talenat.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Morao je da povede Morgana na ovu utakmicu i da mu pruzi sansu a kad ce ako ne sad protiv zadnjeg tima i u ovakvom trenutku kada je sve odluceno u prvenstvu.
                        Kakva crna dobra igra pa imali smo samo 1 ili 2 sanse (ona Suareza u prvom i Sturridge na kraju) ostalo je sve izgledalo traljvo. Oni su imali sansu u kojoj nas je Reina spasio toliko o nasoj dobroj igri i izvlacenju da nismo imali srece i ko zna cega jos.
                        Sve u svemu ja nisam zadovoljan i ocekujem cistku na ljeto i dolazak novih igraca a ako Brendan tad pogrijesi crno nam se pise jer i ovako je portosio dosta a nije nista napravio. Nisam za to da se mjenja trener i vjerujem Brendanu ali mislim da je dosta ove godine gresio sto u taktici sto u kupovini igraca kao sto su Alana Borini Assaidi... koji mogu da budu na klupi ali nikako u prvi 11.

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          Morao je da povede Morgana na ovu utakmicu i da mu pruzi sansu a kad ce ako ne sad protiv zadnjeg tima i u ovakvom trenutku kada je sve odluceno u prvenstvu.
                          Kakva crna dobra igra pa imali smo samo 1 ili 2 sanse (ona Suareza u prvom i Sturridge na kraju) ostalo je sve izgledalo traljvo. Oni su imali sansu u kojoj nas je Reina spasio toliko o nasoj dobroj igri i izvlacenju da nismo imali srece i ko zna cega jos.
                          Sve u svemu ja nisam zadovoljan i ocekujem cistku na ljeto i dolazak novih igraca a ako Brendan tad pogrijesi crno nam se pise jer i ovako je portosio dosta a nije nista napravio. Nisam za to da se mjenja trener i vjerujem Brendanu ali mislim da je dosta ove godine gresio sto u taktici sto u kupovini igraca kao sto su Alana Borini Assaidi... koji mogu da budu na klupi ali nikako u prvi 11.
                          Assaidi je stigao pre njega, on je Kenijeva investicija Za Allena se slazem muka mi je vise zadnjih veznih od 50kg koje nose bukvalno protivnicki igraci, treba nam jedna zver, A Borini stvarno nije imao srece, msm da ima on dosta toga da pokaze, ali ne na poziciji krila gde ga je gurao vec na spicu.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Assaidi je stigao pre njega, on je Kenijeva investicija Za Allena se slazem muka mi je vise zadnjih veznih od 50kg koje nose bukvalno protivnicki igraci, treba nam jedna zver, A Borini stvarno nije imao srece, msm da ima on dosta toga da pokaze, ali ne na poziciji krila gde ga je gurao vec na spicu.
                            Nije ovo tacno;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kako bre, imali smo gomilu sansi, sta si gledao ti ??? Suarez onu prvu, Sturridge imao bar dve tri, jednu onu iz kontre, pa posle onaj Coutinhov sut, pa onda one sanse koje su prolazile tik pored gola, pa ona Gerrardova sansa koju je McCarthy cudesno skinuo ??? Igra je bila dobra, nije bila kao sto LFC moze da igra, ali vrlo dobra, ne daleko od tog nivoa, mogli smo uvaljati bar 4 komada.

                              Ne moze Morgan nista na trenutnom nivou, jos za njega nisu PL utakmice, mora da se kali negde drugde...

                              Allen je preplacen bio cim je dosao, ali je pruzao dobre partije na pocetku, posle kanal i onda povreda ramena zbog koje je izgledao jos gore na terenu. Borini jos nije dobio propisnu sansu kao napadac, ne kao krilo, vec napadac, jbg unistila ga povreda, ali mislim da mozemo da ocekujemo od njega odlicno dzokera sa klupe, kao sto Utd ima Chichu, i da bude konkurencija Sturridgeu kojem treba to k'o leba jer se ovaj poceo zajebavati.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Imali smo dosta dobrih sansi i vrlo dobru igra,ali je McCarthy razvalio...jbg. http://www.dailymotion.com/video/xyz...t#.UWqH96JHJ8E
                                Sto se tice zanjeg veznog treba nam jedan ubica na sredini,jedan tenk,a ne Allen i Lucas koji se ne mogu nositi ni sa jednim ozbiljnijim vezistom.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X