Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma BR ostaje, to je 100%, covek verovatno dobija i nov ugovor, kakav Ancelloti... Le Parisien je su bas krs novine, iz Francuske veruj samo L'Equipe-u i nikom drugom...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ma BR ostaje, to je 100%, covek verovatno dobija i nov ugovor, kakav Ancelloti... Le Parisien je su bas krs novine, iz Francuske veruj samo L'Equipe-u i nikom drugom...
      Па није Анћелоти мазохиста човек....реално је да не треба веровати

      Comment


      • Samo ako je rijesio da kesira 12 miliona za ovog Williamsa ozbiljno je zagulio,a vec je bacio 25 + miliona na Allena i Borinija...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Daj boze da nije istina videcemo. Inace on ako dodje, docice samo kao zamena za Carru, tj back up, i dalje se ocekuje mladji i jaci stoper. Ali nadam se iskreno da nije 12m. Mole prijavio da cemo Eriksena i Alderweirelda dovesti za manje od 25m, s obzirom da ce Assaidi biti ukljucen u deal, realno gledano, to bi bio sjajan deal ako se obistini.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Billy Liddell ‏@Liddellpool 2m
            #LFC
            line up summer move for Manchester City defender Micah Richards according to The Mirror
            E ovo je za mene iznenadjenje, prijatno...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Trazice zilion. Dalje.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Trazice zilion. Dalje.
                Zasto bi trazili ??? On tamo ne igra uopste, ni kad je mogao ni kad jeste. Nece biti skup on, veruj mi, da igra u malom timu i to startera, e onda mozes reci tako nesto, ovako, ne verujem. On je jedna od opcija naravno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zato sto im se moze i zato sto je engleski igrac. Jedino ako ima kratak ugovor ili da se uplase od ovih finansijski fer plej pravila, pa da im treba upliv novca. Sve preko 7 miliona za Majku je za mene mnogo, a ne berujem da cemo se izvuci bez osmocifrene kompenzacije.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ugovor mu do 2015... Ne znam koliko bi kostao, ali znam da on tamo nema nikakvu funkciju, prodace ga za male pare. Jeste Englez, ali onaj od boljih i talentovanijih, mislim da bi se uklopio u LFC bas fino, samo da ga povrede zaobidju. Bolje za njega otprilike 10m dati nego za Ashleya 12m...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma ja bih jako voleo igracki, ali poceo sam da dobijam ospice kada se klub pomene u istom tekstu sa nekim Englezom, koliko ih preplacujemo vec godinama je perverzno. Kupuj bre iz Holandije, Portugalije, prepuno talenta, maniti se Engleza sem u izuzetnim slucajevima.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ako mene pitas, previse staklen. Strasan potencijal (pa cak i kvalitet), ali bih zaobisao, bas zbog tih povreda. Mada, mlad je, ima vremena da to ostavi iza sebe.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moze i u Junajted ako mu nije problem i ako je za vas previse staklen. CB i RB nema greske
                          sigpic

                          Comment


                          • Povrede i mene najvise plase, jer kvalitet nije upitan, decko stvarno moze da postane bolestan stoper, ali eto staklen je, to je problem.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Wisdom i Sama danas starteri?

                              Volio bih vidjeti Sama-u na djelu danas zivotinja je prava
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Nije Sama u prvom timu izgleda... Ali zver je, mogao bi sledece sezone da ga BR gurne u vatru...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X