Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    A kakve veze njegovo ponasanje ima? Bitan je teren i njegov ucinak koji je sve superiorniji.
    Pa cemu sluzi ova tema nego da postavim klip ili vijest o nekom navijacu LFC, covjek je udario protivnickog igraca, i ja sam postao, izvini sto sam postao evo sacu borisati, sve.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Pa cemu sluzi ova tema nego da postavim klip ili vijest o nekom navijacu LFC, covjek je udario protivnickog igraca, i ja sam postao, izvini sto sam postao evo sacu borisati, sve.
      Sto nisi postavio nekad neki od toliko njegovih vanserijskih golova nego samo lose stvari? Mani se Mandusicu price, znamo dobro i ti i ja sta si hteo.
      sigpic

      Comment


      • Sta sam htio, ajde bjezi, sta kao mrzim Suareza i LFC, sto da mrzim taj klub?
        Da je Runi spucao nekog sakom postao bi to, i kometarisao, to se inace rijestko desava.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Sta sam htio, ajde bjezi, sta kao mrzim Suareza i LFC, sto da mrzim taj klub?
          Da je Runi spucao nekog sakom postao bi to, i kometarisao, to se inace rijestko desava.
          Zato sto je najveci rival tvog omiljenog, to je najnormalnija stvar u zivotu. E sad razlika je samo sto mi nikad ne smaramo u temi Junajteda, jednostavno nas ne interesuje sta ti igraci rade i na terenu i van njega, osim kad igraju s nama.

          Ponavljam, kad daje golove iz slobodnjaka, pravi laznjake, daje lopte u prostor tada nikog nema nesto da okaci ili pohvali, samo kad uradi nesto ovako da ispadne kako je on smece. Roj Kin radio milion puta gore stvari pa vam je najveci gospodin. Kakav kriterijum jbt.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Zato sto je najveci rival tvog omiljenog, to je najnormalnija stvar u zivotu. E sad razlika je samo sto mi nikad ne smaramo u temi Junajteda, jednostavno nas ne interesuje sta ti igraci rade i na terenu i van njega, osim kad igraju s nama.

            Ponavljam, kad daje golove iz slobodnjaka, pravi laznjake, daje lopte u prostor tada nikog nema nesto da okaci ili pohvali, samo kad uradi nesto ovako da ispadne kako je on smece. Roj Kin radio milion puta gore stvari pa vam je najveci gospodin. Kakav kriterijum jbt.
            Malo je smjesno sto sam simpatizer Mancestera,a zivim u BL, a sada mi mora biti najveci rival LFC i moram da ga mrzim, mene intersuju svi klubovi i pratim sve, a ovakve indijanske poteze treba pohvaliti, Roj Kina osudjujem stoka, to je razlika izmjedju tebe i mene, ne mozes se izdici i rece da je Suarez ljiga od covjeka, ja bi mogao da nedaj Boze igra za nas.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Malo je smjesno sto sam simpatizer Mancestera,a zivim u BL, a sada mi mora biti najveci rival LFC i moram da ga mrzim, mene intersuju svi klubovi i pratim sve, a ovakve indijanske poteze treba pohvaliti, Roj Kina osudjujem stoka, to je razlika izmjedju tebe i mene, ne mozes se izdici i rece da je Suarez ljiga od covjeka, ja bi mogao da nedaju Boze igra za nas.
              Kad sam ja rekao da on nije ljigav?

              To sve stoji, prljav, provokator, bezobrazan ali to su nebitne stvari. Svaki veliki klub je imao takvih igraca, pa i tvoj Mancester. Mene to ne interesuje, ja gledam teren. Ne interesuje me ni to sto pricaju za Runija da je ovakav ili onakav, ja samo vidim da je covek tata. Suarez je jedan od najborbenijih u ekipi i ove sezone u TOP3 igraca lige, najbolji strelac za sada. Ostalo je potpuno nebitno. A to sto vi jedva cekate da ga opljujete, vas problem.
              sigpic

              Comment


              • E pa gresis, eto ja sam mu u ovoj temi cestitao rodjendan kao i vi plus sam postavio onaj genijalni pogodak koji je postigao cini mi se protiv Njukasla...

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.com/news/medi...-back-for-ince

                    Ponovo je Ince u igri. Neće Rodgers lako odustati od njega, ali ga neće ni Blackpool pustiti tek tako.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Ins je verovatno prvo pojacanje na leto, ugovor mu istice u junu i doci ce bez obestecenja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobio je nagradu za najboljeg mladog igraca Cempionsipa ispred Zahe i jos jednog igraca (stvarno ne znam koji je u pitanju).
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa vjerovatno će doći na ljeto. Nisam vidio da je još neki veliki klub pokazao interesovanje za njega, a teško da će nakon ovako odrađene sezone ostati i dalje u Championshipu. Mislim na ovih 18 golova i 11 asistencija koje je postigao, prekaljen je i sigurno je da će htjeti preći na veći nivo. Jedino bi njegov stari Paul koji je sada bio prepreka njegovom dolasku mogao kočiti prelazak, postavljanjem nekih uslova.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Karager ce od sledece sezone raditi na Sky Sports-u sa Nevilom i Rednapom, treba cudo da se desi da ne bude tako.

                            Macca inace veruje da Suarez ostaje jos bar sledecu sezonu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Karager ce od sledece sezone raditi na Sky Sports-u sa Nevilom i Rednapom, treba cudo da se desi da ne bude tako.
                              Lajk za ovo. Jos jedan koji ima pojam o ovoj igri u studiju, milina.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by bracala View Post
                                Lajk za ovo. Jos jedan koji ima pojam o ovoj igri u studiju, milina.
                                Pritom se sva trojica odlicno poznaju, Kara i Rednap posebno, tako da ce biti verovatno i humora.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X