Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas Hal, WBA, Celsi i Stouk u gostima. Nema sanse. Mnogo srece bi trebalo.

    To nam je sto nam je. Brendanu je receno ili Baloteli ili niko. On nije imao muda i uzeo ga je. Sa sve Danijevom povredom, da nije doveo Balotelija i odmah pokusao sa Rahimom na false nine, imali bi 5-6 bodova vise sigurno.

    Nije sve ni do Balotelija ali definitivno najgori potez. Takav lik se ne dovodi, posebno ne za 16 miliona.
    sigpic

    Comment


    • Ma kakvo 4 mjesto, ono je izgubljeno porazom o Junajteda. Nit mi mozemo vratiti formu i pobjediti sve do kraja, niti Siti moze izgubiti 3 utakmice do kraja.

      Comment


      • Ne moraju 3 da izgube, najbitnije je da izgube od Junajteda. Posle toga sve je moguce, pa i da naredjaju nekoliko poraza. Opet mi moramo da se vratimo na onaj put pre Svonsija, protiv Barnlija smo odigrali mozda i najbolji mec ove sezone. Pauza nam nije prijala, kao i uvek i onda se desilo to sto se desilo. Vratice se Ibe, i tu dobijamo odmah u napadu, jos neki igraci se vracaju. Svakako moramo da igramo jos 7 utakmica do kraja, idemo jednu po jednu svaku treba dobiti ili bar probati.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Ne bih se slozio da ce Liverpul biti na nuli pred pocetak sledece sezone i transfer perioda. Mnogo teza je situacija nego pred pocetak ove sezone u vecini slucajeva. Ako se uzmu samo neki parametri kao sto su ne igranje LS, zatim nezadovoljstvo pojedinih igraca, manje novca ce biti za potencijalne transfere i jos mnogo toga. Liverpul je u debelom minusu ispod nule u mnogim aspektima.
          Mislio sam u odnosu na ceo period od tri godine, Liverpool je na nuli. Dakle trebali smo negde stici, uspostaviti kontinuitet, unaprediti sastav, od onog dana kada je Brendan postao trener. Sada cemo doci u situaciju koja je identicna toj prvoj sezoni.

          Budi realan Nash, morao je nekog napadaca uzeti. Sterling moze da igra false nine samo u najnuznijim situacijama, realizacija njegova je ispodprosecna i ja tu njega nikad ne bi gurao. Ali slazem se da bi verovatno imali par bodova vise, zbog ne kocenja u igri gde je Mario popularan. Ali necemo o tome, jer to spada u domen sbbkbb teorija.

          Da li mozemo do top4 sad ? 1% sansi, bicemo peti najverovatnije.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Realno situacija je mnogo bolja, nego pre tri, cetiri sezona. Prosla sezona nije bas bila realna, a i igrali smo samo PL. Ovo sada je neka realnost, s obzirom kakvog trenera, igrace i stab imamo. Njihova ambicija je da naprave i prodaju sto vise igraca, nesto kao sto je Arsenal radio. Ne verujem da cemo ista dovesti na leto, zato sto ove kancere ne mozemo da prodamo nikome. I plus odlazi Stivi, samim tim i igraci ce imati manje razloga da dodju u tim bez ijednog top igraca.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nije ovo kanal ljudi jer ranije nije bilo mladih igraca koji mogu da napreduju i rastu zajedno ali ti nemas 3-4 proverena igraca koja ce to da povuku.

              Dogodilo se i to da je Stiven imao brutalnu proslu sezonu i sa Luisom i Danijem cinio tu trojku oko koje se sve vrti. Onda se mislilo da moze jos a noge vise ne slusaju. Tako si izgubio mnogo bitan sraf u igri. Dovoljno je pogledati protok lopte prosle sezone i sad i da se vidi koliko je znacio i sa 34.

              Bez obzira sto nema LS, sa onim sto FSG da i prodajom balvana sa pozajmica + Baloteli, Borini i ekipa, bice tu 70-75 miliona za pojacanja. Za 4 dobra igraca je to dovoljno. Blind je dosao u Junajted za 13 cini mi se, LS nisu igrali a on nema neku astronomsku platu koliko sam ja upucen. Od dobrih igraca iz Bundesa i Primere mozes citav tim napraviti a ne da nadjes par igraca + neka radilica tipa Milner da dodje kao slobodan i Ings za neku sicu kao backup nije lose. Dakle, igraca ima samo u klubu nema nekoga ko moze da zavrsi posao i skauting nije na potrebnom nivou.

              Nismo u kanalu, mozemo iskljucivo sami sebe da ukanalimo.

              Ne znam da li Pipita ima ponude i kakve ali siguran sam da bi zamenio Napoli za Liverpul s obzirom na to da nece biti LS ni tamo ni ovde. Imbula/Kondogbia u zavisnosti od toga koji tim zavrsi 4. u Francuskoj. Zatim imas Salke koji ne ide najverovatnije u LS a mi mozemo da damo mnogo vecu platu a imas na vise pozicija dobrih igraca kojima Di Mateo ne dozvoljava da igraju fudbal, ne uvek. Primeru i majstore iz iste da ne pominjemo. Evo Bueno ode u Porto a za Balotelija, Borinija i Lamberta je Van Basten licno. Ovo su samo neki od primera, imas ih jos koliko hoces. Na kraju krajeva, u klubu bi trebalo da znaju bolje od mene.

              Rodzers ima plan B kad su taktike u pitanju ali u prelaznom roku ocigledno ne. Plan A za napad je konkretno bio Sancez, Staridz, Remi i Lambert sto je meni licno extra. Onda Sancez ode u Arsenal i krece gubljenje, jos na sve to Remi ne prodje preglede i ostaje Borini. Ok desava se ali to je i dalje kraj juna/pocetak jula. Imas jos 2 meseca da nadjes resenje a ti dovodis Balotelija. Mada ga nije on hteo ali svejedno mogao je da kaze ne i makar ustedi klubu 16 miliona. Sigurno ne bi gori bili.

              Sa koliko ulozenog novca su Cholo i Klop igrali finale LS i uzeli titule? To sto nemamo kao Siti, Junajted i Celsi ne znaci da nemamo dovoljno da napravimo dobar i konkurentan tim.

              Rodzers bi mozda i mogao sa vrhunskom ekipom da napravi sistem i radi posao ako mu neko drugi dovede bolje igrace. Zna on fudbal i taktiku ali brine selekcija i brine to sto 99% nije pobednik. Naravno, imas i onih prica tipa "padao sam, padao i to je jedini razlog zasto sam uspeo" ali mislim ipak da to nije to. Lep fudbal i osvajanja srca neutralnih ljubitelja fudbala i PL - da. Trofeji - tesko. Inace mislim da je on daleko najbolji deo tog strucnog staba i da su ostali daleko ispod njega jer i pomocnici su zaduzeni za neke ozbiljne stvari u ekipi. Ako zeli da ostane dugo u klubu i dobije jos jednu sansu, morao bi da pojaca strucni stab. Ferguson koliko god sujetan i arogantan da je bio znao je sta zna a sta ne zna i za ono sto ne zna je uvek dovodio najbolje moguce saradnike.

              Ostao Rodzers ili dosao novi trener, u timu postoji dobra osnova za nadogradnju. Da se ne lazemo, mi i jesmo 5. tim po jacini, bili smo i prosle godine(eventualno 4.) ali moras ni iz cega napraviti nesto i napraviti taj iskorak. Moras iz Sterlinga da izvuces bolji procenat realizacije, moras Markovica naterati da se oslobodi i iskoristi neverovatnu brzinu, moras Morena nauciti da drzi liniju, moras mnogo toga jebi ga jer je ovo vrhunski fudbal ali opet nista neizvodljivo. Potrebno je malo genijalnosti i mnogo muda.
              sigpic

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Dzo jebeni Alen, dokle. Sramota je kakvi sve retardi igraju u Liverpulu, pa ovaj decko ne moze ni u Championshipu da igra.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • da smo ovde ispali, slobodno bi mogli da se ugasimo za ovu sezonu.....

                    Comment


                    • Ali nismo ispali, vec smo prosli, tako da ne razumem tvoju recenicu uopste. Prosli smo dalje, a ti pricas sta bi bilo da smo izgubili...

                      2 lepe odbrane veceras Minjolea...

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako ništa drugo, utakmica manje od suspenzije Stivija i Martina, nekako pregurati Svrake, pa posle šta bude.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Samo da Siti izgubi od Junajteda, i onda smo na 4boda i 6kola do kraja. Kup nemamo sanse da osvojimo, Arsenal osvaja to lagano. Samo da se nadamo da ce Siti da se ukanali jos vise, jedino to moze da spasi sezonu. A kad je mogao da ih dobije Palas, zasto ne i Spudsi i Soton, ili bar bod nek im izvuku.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pazi, ako stignemo do finala kupa, sve je moguce. U toj tekmi nema predvidjanja, a ni favorita. Finale je finale. Ali polako, treba prvo Villu preskociti...
                            U ligi nazalost nista nije u nasim rukama, tako da mozemo samo da se nadamo (ja se nadam otprilike nekih 7.1%)
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sanse su samo teoretske za 4. mesto ali to ne znaci da treba da izadju na teren kao protiv Arsenala i gube utakmice u svlacionici. Neka odigraju muski tih 7 utakmica i pokazu karakter jednom u zivotu.

                              Jedno je igrati ligaski mec sa Arsenalom na Emiratima gde smo svi znali da cemo da izgubimo a drugo kup. Moze to da se dobije iako je Venger blagi favorit.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nije ne moguce dobiti Arsenal u kupu, ako u opste dodjemo u finale ili cak oni, pa prosle sezone smo ih nakantali u ligi 5-1 a u kupu izgubili 2-1, a oni su bili u kanalu tad.

                                Comment

                                Working...
                                X