Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC
    The #LFC team for today: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Suarez, Sturridge.

    Coutinho od prve minute,Sturridge se vraca i ocekujem tri boda!
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment





    • Comment


      • Coutinho, Suarez, Staridz, ovo deluje bas ubitacno...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Coutinho, Downing, Sturridge, Suarez #LFC
          Subs: Gulacsi, Skrtel, Henderson, Shelvey, Sterling, Allen, Borini.
          Ipak Downing pocinje. Pesimista sam, 2-0 za Swansea.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Pocinje Kanta, ali Coutinho 10-ka, to smo manje vise svi zeleli da vidimo, mozda da je Hendo upao umesto Lukasa posto je u formi, ali i ovako je ok, treba forsirati sada Henda posto ocigledno da je u odlicnoj formi...
            Ja nisam pesimista, ocekujem minimum remi ako nista...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Evo ne igra im Michu, mozda ipak bude samo 1-0 za Swansea
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Evo i sastav Swanseae bez Michua:

                Vorm, Tiendalli, Bartley, Monk, Davies, Britton, Agustien, De Guzman, Hernandez, Lamah, Shechter.

                Bit će zanimljivo vidjeti Coutinha kao 10-ku. Mislio da će ipak na krilu početi, ali očigledno da Hendo nije spreman za meč - zbog čega ne znam. Očekujem neku minimalnu pobjedu koja će biti sasvim dovoljna, sa obzirom da nam Swansea i ne leži baš najbolje. A ne znam kada sam zadnji put ovako bezvoljno i ravnodušno dočekivao utakmicu Premiershipa.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ja ,da ne igra Couto, mozda ne bi ni gledao, ali 'ajde...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Fenomenalno,bravo momci!!!
                    Veoma mi je drago zbog prvenca Kutinja.
                    Kakva je povreda Borinija,stvarno nema srece covek.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sjajna igra danas svaka vam dala
                      Jos jednom se pokazalo da ako Liverpool pogodi u prvom poluvremenu da su mnogo opusteniji i da mnogo lakse igraju. Danas su bili motivisani i to je rezultiralo ovakvom pobjedom. Da su ovako usli u mec protiv WBA siguran sam da bi i oni popili pravu katastrofu. Nadam se da BR moze da ih motivise ovako za svaku utakmicu jer mislim da je to veliki problem Liverpoola.

                      Comment


                      • Zadovoljan sam današnjom igrom, a rezultat je došao kao plod te igre. Jednostavno danas nam je sve išlo od ruke za razliku od prethodnog susreta, a tako je to u fudbalu. Mnogo bolje smo stajali na terenu tokom cijele utakmice, iako je i činjenica da je Swansea igrala bez par standardnih igrača - Michu, Dyer, Williams...

                        Posebno raduje suradnja Sturridgea, Suareza i sada Coutinha koji se već počeo da uklapa u sistem i mislim da će nakon adaptacije, a to bi trebalo biti do kraja ove sezone biti važna karika u ovom timu. Sturridge i Suarez i danas na nivou, samo što je Sturridge bio nešto manje priseban negoli ranije, imao je dosta prilika, a gol je na kraju stigao tek iz penala. Sturridge se trudio cijelu utakmicu, pokušavao je, jednostavno bio je kao krtica ispred gola Worma. Mislim da je čak ponio i epitet igrača utakmice. Nema se šta dodati više sem da smo utakmicu završili sa čak 35 udaraca, ne pamtim zaista kada smo zadnji puta imali sličan broj udaraca. I ono zalaganje pri rezultatu 5-0 je za svaku pohvalu. Šteta zbog Borinija, nema momak sreće, danas je za ono minuta provedenih na terenu uspio kreirati 2 prilika što i nije loše, ali eto ponovo nesretna povreda.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Mi kada dobijamo ili je 3,4,5 - 0, ili nikakva...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Mi kada dobijamo ili je 3,4,5 - 0, ili nikakva...
                            Rodzers je rekao kad je dosao da zeli sto cesce da pobedjuje sa stilom.

                            Samo da se pronadje kontinuitet, fudbal koji igraju je odlican. Posle Zenita je sad Brendan izjavio da zeli da dovede neke malo iskusnije igrace, konacno da neko shvati da ne moze bas ovako.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo nemoj preiskusne, ali one u najboljim godinama 25, 26 godina, samo daj... Daj Mertensa bre... Daleko je leto, da vidimo sta ce biti od ove sezone, ja svaki put posle ovakve pobede pocnem da mislim sada cemo da deremo, i razocaram se uvek... Ide Wigan za dve nedelje pre toga Zenit, pa da vidimo od cega smo, ali i dalje ocekujem varijacije u formi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Borini zavrsio sezonu, izgleda i Marc Pelosi polomio nogu za U21

                                Inace klinci dobili 2-1 Wolvse, Ibe i moj covjek Teixeira dali golove.

                                Odlicna partija svih danas protiv desetkovanog Svonsija, Staridz se malo ispromasivao, ali na kraju je sve dobro zavrsilo, da pohvalim i Kutinja, djeluje obecavajuce, konacno malo Brazilskog smeka u Liverpulu.

                                Akcija kod treceg gola je za udzbenike, Enrike i Staridz
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X