Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se samo da se Wisdom nece pogubiti.Dobro ce doci i povratak Borini-a jer ako nista sad imamo vise opcija sa klupe.Danny ce sigurno dobiti priliku u drugom poluvremenu.Samo se nadam da ce svi pruziti svoj maksimum,a to je najbitnije.

    We're not racist, we only hate Mancs!

    YNWA
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Borini na klupi, raduje me njegov povratak, od nijednog napadaca na klupi sada imamo dva.

      Velike su to pare Krle, pitanje je da li vlasnici hoce da daju toliku platu za igraca koji relativno nije igrao dugo vremena, mislim pokusavam da razmisljam kao oni. Moje misljenje je da bi nam Snajder bio najjace pojacanje jos od Suareza ma u kakvoj formi bio, covek je klasa i tu nema rasprave. Videcemo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sasvim očekivan sastav, jedino me strah Wisdoma da ne napravi neki veći kiks. U nastavku ubaciti Sturridgea, Hendu i Borinia ako se bude ganjao rezultat, ako bude obrnuto očekujem pred kraj ulazak Carraghera umjesto Lucasa/Allena.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Jack Sear ‏@Jack_Sear_
          Liverpool ARE NOT interested in Wesley Sneijder (Sky Sports)
          Anfield Mole ‏@AnfieldMole
          Did not see the Skysports report saying Rodgersa said we have no interest in Sneijder, looks to me that FSG said no if report is true
          Ipak nista od ovoga, znao sam da je nerealno ocekivati...

          Inace videh sada da nema Susa u ekipi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Najveću platu ima Džerard €4.5, gde će Liverpul da plati Snajderu €6m i time da postane ubedljivo najplaćeniji igrač tima. Pokvarila bi se atmosfera u ekipi, ne bi opravdao uložen ogroman novac itd. A i jednostavno nema se za ovakvu platu Snajdera koja je u rangu Toresove, Van Persijeve itd.

            Još Suarez da ima skoro duplo manju platu a ubedljivo najbolji igrač Liverpula... Gde bre, tražio bi transfer odmah Luis...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • sturridge.jpg

              Sturridge shows 5 European Cups ..ehh da je dao jos jedan postao bi pravi junak ,njegovim ulaskom smo zivnuli,a Allen je bio katastrofa
              At the end of the storm is a golden sky

              Comment


              • Da da, video sam da pokazuje celu saku tribini, ali nisam izvalio sta je hteo da kaze, mali je opasan...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Prvo poluvrijeme je bilo strašno loše sa naše strane. Krila su nam najviše zakazala u ovom meču, a tek ulaskom Sturridgea smo malo živnuli. Allen je trebao već na poluvremenu na tuširanje jer je danas bio naš najgori igrač. Ne znam samo zašto ga je Rodgers onako dugo držao u igri. Henderson je prije njega zaslužio da igra i nadam se da narednu utakmicu počinje on, Allena ponovo na klupu. Shvatam Rodgersa da ne želi da se Allen pokaže kao loše pojačanje jer ga je on doveo za lijepe pare, ali kada ne ide onda ne ide i kraj. Mogao je i Borinija ne ubacivati, vidi se da momak još nije spreman, ali opet ta njega zatupljenost što se igrača koje je on doveo tiče. Ne znam samo zašto Assaidia nije onako forsirao? Narednu utakmica samo 3 boda dolaze u obzir.
                  Last edited by Merlin; 13-01-13, 17:24.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • koji kurac je downing počeo, koji kurac je allen počeo ?

                    koji kurac ih forsira kad veze nemaju, propale su mu pare za allena i nek se pomiri sa tim, ne sjebavati vezni red zbog toga

                    Comment


                    • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                      #LFC interest in Strootman is more concrete than MU according to @JNorthcroft
                      Opet se suska oko Strootmana... Cisto sumnjam da imamo pare za njega...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Opet se suska oko Strootmana... Cisto sumnjam da imamo pare za njega...
                        Znam da ga Ferguson prati vec duze vreme... Svakako ce napustiti Holandiju na kraju sezone, ali videcemo gde ce otici.

                        Comment


                        • Mislim da neće nigdje sada već da se stvaraju preduslovi za njegov prelazak na kraju sezone. Bio bi nam veliko pojačanje nema govora, pare trenutno nemamo, ali valjda će na ljeto biti. Nismo još potrošili ni onih previđenih 20 miliona za januar.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Odgledah malo U21 ekipu protiv Sotona, dobili smo 1-0, moglo je i ubjedljivije ali smotani Ngoo je uspio da promasi 2 velike prilike, Pacheco isto ogromnu priliku promasio. Jos jednom me odusevio Teixeira, stvarno zna decko, steta za sve te povrede koje je imao, do sada bi bio u prvom timu da nije bilo povrede ledja zbog koje je bio odsutan skoro 6 mjeseci. McLaughlin opet doktorski, usao je u 15. minutu umjesto Flanagana koji je povrijedio koljeno, Brad Smith isto dobar na LB-u, i on se nazalost povrijedio pred kraj. U nastavku usao Ibe (umjesto povrijedjenog Smitha), pokazao kakav je majstor i prodorima i driblinzima lomio kicme protivnicima, stvarno bi mogao da dobije priliku na klupi u FA kupu protiv Oldhama, cini mi se da je dosta inteligentniji od Sterlinga, ima bolji centarsut i donosi bolje odluke, jednostavno raznovrsniji igrac.
                            Last edited by The Admiral; 14-01-13, 16:27.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Navodno sutra na medical dolazi stoper Moldea Vegard Forren. Prvi put cujem za njega, ima 24 godine.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Bice para na leto za Strutmana, on i Eriksen se gledaju za leto a kazu da ima jos veznjaka, krila i napadaca koji se prate i zelje su za leto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X