Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • pokrij se sta ces drugo gnjido mrtva, kakav dan si usrao pa stidi se mamu ti jebem sugavu.. pu pu pu

    Comment


    • Igrali smo dobro, ne moze se reci, ali je City bio opako los, Silva, Aguero i pojedini u kanalu cele sezone, sastav kakav je Mancini izveo smehotresan, a izmene specijalne. Staridz dokazao da je najjace pojacanje jos od Suareza, ako ne i jace s obzirom na doprinos odmah na startu, momak me zaista odusevljava sta sve zna sa loptom i kako se inteligentno krece na terenu. Lukas ok, ali nije mogao da dise tamo negde oko 70. minuta, tad je trebao Alen da udje, a ne u 86. minutu umesto najboljeg igraca na terenu, sto si bre ziheras takav Brendane...
      Prvi gol Danija bomba, i onda nam bogotac donosi tri boda, barem sam tako mislio....... dok se nije desio Reina... Ne znam koji mu je ovo kiks po redu, ali na leto mora novi golman. Kako nas je samo ukopao Reina ove sezone, uzas... Opet smo prokockali tri boda, posle Arsenala, sada i raspali City, ali dobro, barem nismo izgubili na ovako dva teska gostovanja, i to je nesto. Slede tri tekme koje se realno moraju dobijati i onda nam stize Tottenham.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Billy Liddell ‏@Liddellpool
        Sturridge has withdrawn from the England squad for Wednesday's friendly with Brazil through injury
        A hvatao se za nogu u prvom poluvremenu, nadam se da je ovo mera predostroznosti...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Prema statistici Reina je ove sezone napravio 9 grešaka i to je Liverpool koštalo 14 bodova.
          naletih na ovo, ne znam koliko je tačno, ali izračunajte gde bi sad bili

          Comment


          • Zaista velika steta za ispustenim bodovima, za razliku od one tekme sa Arsenalom ovu smo mnogo bolje odigrali, i bili bolji rival od jalovog Sitija koji juri pricljucak za UTD-om. Pas igra je dobro funkcionisala, u par navrata smo igrali i presing i veoma se dobro nosili sa timom koji iako oslabljen u velikom padu forme. Najvise pohvala za Staridza koji iz utakmice u utakmicu pokazuje ogroman kvalitet, Suarez bleda partija danas uz par dobrih sansi, Stivi Dzi, hmm ne treba ga posebno kometarisati, jednostavno BOG Kara takodje odigrao na vrhunskom nivou kao da mu je 20, Skrtel spasao u par navrata gol, Ager solidan, mada prvi gol ide njemu na dusu, Glendza korektan, posebne pohvale za agilnog Enrikea, Lukas jednostavno nije vise onaj igrac koga smo navikli da gledamo u vrhunskom izdanju jednostavno ne moze da izdrzi taj tempo. Kod Dauninga i Hendersona se vidi napredak u ovih nekoliko poslednjih utakmica, mada vise pohvala za Henda nego za Dauninga koji i kad odigra najbolje opet izgleda jalovo tu po strani. Mislim da je dobar potez napravio BR kad je ubacio Skrtela, mnogi vidim osudjujete taj potez, ali svakako nije ni on sisao vesla, kad je video da je vrag odneo salu bolje i bod nego da izgubimo. A Rejna sta reci za tog mamlaza celavog, svi smo ga redom napljuvali, ali stacemo nemamo booljeg, ili brani cudesno ili ovako usere da ne moze biti gore. Svi dobro znamo da je sklon kiksevima. Danas nas je gadno ukopao, bas kada nam je trebala ta toliko vazna pobeda. Pametno bi bilo da ekipa ne padne mentalno i da se dobiju ove 3 sledece da kazem lake ali ni malo naivne utakmice, pa onda slede najvaznije utakmice u ovoj sezoni sa Totnemom, Evertonom i Celsijem, pa nek nam je Bog u pomoci.
            Last edited by Nightbird; 03-02-13, 21:20.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Ko je najbolji mladi igrac Engleske u protekloj godini?



              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • E svaka mu cast, zasluzio je...



                Ovo ide na avatar, bar na nedelju dana, pa se vraca Coutinho...

                Inace i Stivi osvojio za seniore... Double win...
                Last edited by Freshman; 03-02-13, 22:04.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Walker je prestar?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Walker je prestar?
                    Walker nije igrao za U21 Englesku, a za to je ustvari ova nagrada i vezana, nije bas imao konkurenciju... Stivi bio najbolji na EP od Engleza, sto se mene tice zasluzeno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Onda je ocekivano, ne znam da li je zasluzeno, ipak je kapiten ekipe.
                      Jack je to prerastao, a i bio je povredjen...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Jbt Liverpool nije dobio niti jednu ekipu iz prvih 10 ove sezone,a evo 26. kolo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma to je dodela tih nebitnih nagrada da ti FA zamaze oci, pa te posle kradu na sred Enfilda u bitnoj utakmici.

                          Najbolji igrac Engleske - Dzerard
                          Najbolji mladi igrac Engleske - Henderson
                          Najbolji igrac sveta:

                          Spoiler


                          Sta mi sve imamo u timu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Jbt Liverpool nije dobio niti jednu ekipu iz prvih 10 ove sezone,a evo 26. kolo
                            Laze statistika, dobili smo WH kada su bili 8. na tabeli, to sto su sada pali izvan 10, jbg...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Laze statistika, dobili smo WH kada su bili 8. na tabeli, to sto su sada pali izvan 10, jbg...
                              Ma jok to,ja mislio na ovih sada prvih 10;)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma jok to,ja mislio na ovih sada prvih 10;)
                                Ma znam bre, pa valjda vidis smajli na kraju, ironija, ovo ono...

                                A uvek smo bili nadomak pobede, sve sami remiji sa tim ekipama...;)
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X