Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MC - LFC Referee: Anthony Taylor; Assistants: A Garratt, A Halliday; Fourth official: A Marriner
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Idemo danas... neću pričati o rezultatu, on će sam doći ako mi budemo dobro odigrali, pa nije Siti neka sila da nas razvali odigraše 0-0 sa QPR a mi smo ih prosuli. Znam da to nije merilo, ali jbg mogli smo u prvoj tekmi i Siti da dobijemo ali nismo imali sreće...

      Comment


      • Sto se mec blizi to vise verujem u pozitivan rezultat,gledam sad nekoliko poslednjih meceva Sitija,imaju inicijativu,ali sve nekako jalovo,a protiv Arsenala smo videli da BR ima viziju kako doci do pozitivnog rezultata,nadam se da cemo odigrati jedan dobar mec,kao ovaj http://www.youtube.com/watch?v=6fmKNr-IZD0
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Rumoured team for the match against Manchester City today:

          Reina, Enrique, Agger, Skrtel, Johnson, Lucas, Henderson, Suarez, Gerrard, Downing, Sturridge.


          Ovakav sastav bi trebao biti. Mislim da je sve kristalno jasno, jedino ne znam za odbranu da li će Škrtel početi nakon onakve partije Carre protiv Arsenala i općenito formi ova 2 igrača. Ja bih volio da se odluči za trenutno sigurniju i pouzdaniju opciju - Carru.

          Inače danas je 148. međusobni duel Liverpoola i Citya. Mnogo uspješniji je u prošlosti bio Liverpool sa 69 pobjeda. City je u prethodnih 147 susreta zabilježio 39 pobjeda, a neriješenim rezultatom je završavalo također 39 utakmica. Gol razlika također na strani Liverpoola - 253-196.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Jel postoji mogugnost da danas debituje Kutinjo? On bi nam itekako znacio makar kao zamena sa klupe
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
              Jel postoji mogugnost da danas debituje Kutinjo? On bi nam itekako znacio makar kao zamena sa klupe
              Vuce laksu povredu iz Intera, u ponedeljak ili utorak bi trebalo da bude spreman da trenira punim intenzitetom pa protiv WBA debi.
              sigpic

              Comment


              • Coutinho je spreman ali nije u Liverpulu, otisao je u Brazil da sredi neke papire, tako je rekao Pascoe, vraca se u utorak.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge.
                  subs: Jones, Wisdom, Skrtel, Allen, Shelvey, Sterling, Borini.
                  ....
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Svidja mi se forsiranje Henda, konacno je BR shvatio da je Alen u teskom kanalu... Ovo je mozda nasa najjaca postava, nije mozda nego sigurno... Slabe tacke tima Downing i ajde da kazem Hendo koji ipak dize formu, dva gola na dve uzastopne nije slucajnost.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Lukas je slaba tacka, slabo igra i nema snage za 90 minuta jakog tempa. Ako bude igrao preko 60 min opet ce nas pojesti na sredini.

                      Hendo ne bih rekao da je slaba tacka, ne ocekujem previse ali bar solidnu partiju svakako.

                      Ovaj put ce Brendan nadam se izvrsiti sve 3 izmene.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa nisam hteo da spomenem Lukasa, jer on igra dobro tih 60 minuta, a posle ne moze da dodje do daha. Ja sam pre svega mislio na celokupne kvalitete igraca.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne igra uopste dobro, mozda protiv ovih najslabijih ali uglavnom skracuje prostor Dzerardu. Ubijaju coveka povrede, treba nam Kapue ili neko tog profila pored Kapitena, bas gromada neka koja pokriva sve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ne igra uopste dobro, mozda protiv ovih najslabijih ali uglavnom skracuje prostor Dzerardu. Ubijaju coveka povrede, treba nam Kapue ili neko tog profila pored Kapitena, bas gromada neka koja pokriva sve.
                            Pa igra solidno, ne na onom nivou pre godinu dana naravno, izgleda da je povreda ucinila svoje. Kapue je i vise od gromade, mnogo vise, svakako bi bio savrseno pojacanje, Toulouse ga ipak ne da za manje od 15m jura, 13m funti tj... On je meni prvi pik ako budemo jurili DM na leto, i videcemo da li ce sada BR biti prioritet desetka na leto, sve zavisi kako se Coutinho pokaze.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Zavisi koliko para bude dobio Brendan za pojacanja. FSG uz to uvek pusti da sve od prodaje igraca bude ulozeno u pojacanja tako da ako Kerol ode imamo tu jos bar 10 miliona a moguce je da odu jos neki igraci. Malo neka odrese kesu pa ima za obe pozicije ali mislim da ce samo 10-ka doci, Brendan veruje u Lukasa i on mu je apsolutno prvi izbor tu. On je ipak samo jedno kratko vreme bio na potrebnom nivou za ovakav klub, kao i Skrtel. Pre toga znamo sta su bili. Nije to ipak ta klasa ali odlican backup. Kapue i Lukas npr. to je zaista odlicno popunjena pozicija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mogu da vjerujem sta uradi onaj majmun celavi, pa dokle vise majku mu idi u Barcelonu idi u pm.

                                Comment

                                Working...
                                X