Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Juri se Zarate na pozajmicu... Ne znam koliko je on potreban, cuo sam dobre i lose stvari o njemu...
    Veciti talenat, nikad dovoljno konstantan, ume sve i svasta da promasi. Mislim da nam nije potreban. Ima skill ali nije pobednik a takvih nam je preko glave godinama.

    EDIT: Jesam ja za Maura ali Ikardija.
    sigpic

    Comment


    • I ja sam za Ikardija, ali budimo realni...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        I ja sam za Ikardija, ali budimo realni...
        Realan transfer na leto ako sad ne ode u Inter, sad sto nam je skauting takav kakav je...
        sigpic

        Comment


        • Ja sam o skautingu i govorio... Nece taj iz Italije skoro...

          Novi logo na dresovima...



          Liverpool will sport a new logo on their jerseys for the Anfield clash with West Bromwich Albion next month as they once again give their backing to Standard Chartered's 'Seeing is Believing' initiative.

          Just as they did for the final home game of last season, the Reds will replace the logo of Standard Chartered with Seeing is Believing - our main sponsor's global campaign that raises funds to tackle avoidable blindness in developing countries.
          Last edited by Freshman; 29-01-13, 20:28.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ljudi nemojte da se zajebavate,Mauro Zarate obicna karina od igraca,on ne zna gdje je lijevo vec dugo vremena
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ljudi nemojte da se zajebavate,Mauro Zarate obicna karina od igraca,on ne zna gdje je lijevo vec dugo vremena
              Zato sam i rekao da je nepotreban...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da Liverpool ima sjajne navijače poznato je dugo vremena. Iako se klub posljednjih godina ne može pohvaliti rezultatskim uspjesima, armija navijača je uvijek iza leđa. Nebitno je da li Redsi igraju na svom Anfieldu ili na strani, da li gube ili pak vode, stadionom uvijek odjekuje You''ll Never Walk Alone.
                Nogometaši Liverpoola u okviru 24. kola engleskog Premiershipa sutra gostuju na Emiratesu, kod ekipe Arsenala. Navijači Liverpoola kupili su sve karte za sektor gdje se nalaze gostujući navijači. Ove sezone se to na Emiratesu nije desilo još nijednom.
                Podsjetimo kako su navijači Manchester Citja nedavno masovno bojkotovali utakmicu sa Arsenalom, zbog previsoke cijene ulaznice (62 funte).
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment




                • Sutra bi trebalo da se potvrdi, navodno papirologija se sredjuje u Milanu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Spoiler


                    A Liverpool fans banner they are taking into the Emirates Stadium tomorrow.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Spoiler




                      Bolje novcanice od 50 funti da ponesu da udju na stadion
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • Odlični, nadam se da će biti ovakva garnitura dresova.

                        Večeras je na redu 179. međusobni duel Arsenala i Liverpoola. U prethodnih 178 susreta Liverpool je slavio 66 puta, Arsenal 65, a utakmica je završavala neriješenim rezultatom 47 puta. Gol razlika također blago na strani Liverpoola - 247-240.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Garnitura je fantasticna, samo jos da bude takva, ali sumnjam, uvek budu drugaciji...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ovi crni gostujuci su najjaci dresovi u istoriji fudbala, ne bih to nikako menjao. A ovaj beli odavde bih stavio za treci.

                            Inace, ovi crveni dresovi su vrlo slicni dresovima najdominantnijih generacija samo su modernizovani, naravno. Pogledajte snimke starih finala i videcete i Liverbird i slicnost uopste.
                            sigpic

                            Comment


                            • Klinci izvukli Sporting u osmini Next Gena, nikako nam ne leze, u 3 tekme protiv njih glatko smo porazeni u svakoj 0-3, 4-1, 2-0.

                              Alex Inglethorpe od kada je postavljen za trenera U21 ekipe zabiljezio sve pobjede, 6 od 6.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Cini mi se da momci igraju sa vise karaktera i da manje petljaju otkad je Aleks trener. Borel je radio dobar posao koji bi mogao da se podigne na jos visi nivo. Borel sa druge strane ima dosta drugih zasluga u klubu tako da je odlicna stvar sto je pomeren na funkciju direktora akademije sa koje ce pomagati u svim sektorima kluba.

                                Utakmicu 27. kola sa Svonsijem koja je odlozena zbog njihovog finala kupa cemo odigrati ranije, 17. februara kad je vikend FA Kupa. Odlicno odradjeno.

                                Zna li ko zasto ovaj ne potpisuje?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X