Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni se cine kao dobar fit ali nisam ih gledao dovoljno da bih bio siguran.

    Ajde potpisuj vise i da smo skroz mirni, sta smo sve imali u poslednje vreme nikad nisam siguran dok ne vidim na zvanicnom sajtu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      I meni se cine kao dobar fit ali nisam ih gledao dovoljno da bih bio siguran.

      Ajde potpisuj vise i da smo skroz mirni, sta smo sve imali u poslednje vreme nikad nisam siguran dok ne vidim na zvanicnom sajtu.
      Freelance journalist ‏@indykaila
      Work permit takes around 24-48 hours. #Coutinho paperwork submitted couple hours ago
      Ja sam gledao Mirina i poprilicno sam zadovoljan s onim sto sam video, momak je zver, tj moze biti, ali sad kako ce se uklopiti u tu pricu high line-a ne bih znao, jer nije momak ni igrao u takvom sistemu niti ista slicno, ali po predispozicijama, ne bi trebalo da mu predstavlja problem, mlad je, mesta ima za napredak. Sto se tice Fazia on ima 25 godina, iskusan igrac, ali vise sam za Mirina nego za Italijana.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • Fin gol...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post


          Fin gol...
          Ovako će i Harta

          Comment


          • TheBibTheorists ‏@TheBibTheorists
            Rodgers "For some players their power and strength is in their brain. Otherwise you would have basketball players throughout your team."
            Moram da pocnem zapisivati ove mudrolije BR-a...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Billy Liddell ‏@Liddellpool
              Coutinho's work permit application has been approved. according to ESPN

              Billy Liddell ‏@Liddellpool
              Welcome to #LFC @Phil_Coutinho
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Luis Suarez je prvi igrac jos od Ovena koji je dao 20 golova u svim takmicenjima pre kraja januara.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Luis Suarez je prvi igrac jos od Ovena koji je dao 20 golova u svim takmicenjima pre kraja januara.
                  Cak ni Torres to nije uradio ?? Zanimljivo...

                  Btw, na transfermarktu izasle nove cene, sada Suarez vredi 36m evra...
                  Last edited by Freshman; 29-01-13, 12:37.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Luis Suarez je prvi igrac jos od Ovena koji je dao 20 golova u svim takmicenjima pre kraja januara.
                    Ja sam bio siguran da će on biti u sjenci Kerola, a eno vidi. Doduše, ja sam mislio i da će Jovanović napraviti karijeru kod vas, tako da moja intuicija i nije za oslonit' se.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                      Ok so rumours going round that #lfc refused a 35m bid for #suarez no idea if true but club value him at 60m range so going nowhere soon
                      Pa to je realna cena...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment




                      • Stigao je Coutinho.

                        Comment


                        • Imate ne Eurosportu2 neki vas omladinski tim, da li je na nekom turiniru, nemam pojma.

                          edit. Turnir u Kataru.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Imate ne Eurosportu2 neki vas omladinski tim, da li je na nekom turiniru, nemam pojma.

                            edit. Turnir u Kataru.
                            Jeste, juce su dobili 2:0 golovima Sinklera i Triket-Smita koji standardno resetaju.

                            Ja sad dosao iz grada pa cu da gledam, 0:0 trenutno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Spominje se da bi Downing mogao u Sunderland,a to ne bi bilo lose jer sada trojku naprijed ce vjerovatno ciniti Coutinho-Sturridge-Suarez,a na klupi su Assaidi-Borini-Sterling i sigurno oni mogu iznijeti ovu polusezonu,a onda na ljeto dovesti jednog kvalitetnog napadaca.Downing ce sve manje igrati,a onda ce ga poslije biti problem prodati.Jedini je problem sto ni Sturridge ni Coutninho ne mogu igrati LE.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Nece Stjuart nigde ici sad a i potreban nam je trenutno s obzirom na to da je podigao formu i dobar je za slabije protivnike u PL a moze i krilo i levog beka kojeg nemamo za backup Enrikeu. Asaidi je cini mi se tanak fizicki za PL, Fabio u kanalu, Sterling nedovoljno konstantan a Kutinja cemo videti. Zahvalan je u poslednje vreme i zadrzao bih ga do leta. Onda prodaja naravno.

                                Kako mrtva ova U18 utakmica, nasi nesto pokusavaju ali se cine umorni od juce dok ovi pice bunker, duge lopte i prekide.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X