Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-a-7m-1558018

    Liverpool ready to sell Sebastian Coates to Brazilians Gremio.
    Ne znam koliko je ovo tacno, ali s obzirom da sam prethodnih dana citao da Rodzers razmatra da na leto dovede Vilijamsa iz Svonsija moguce je.

    Comment


    • Liverpulovci kad dodje Kutinjo sta mislite gde ce igrati? Na krilu ili na ofanzivnom veznom?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Liverpulovci kad dodje Kutinjo sta mislite gde ce igrati? Na krilu ili na ofanzivnom veznom?
        Videcemo, ja ga vidim u roli 10-ke, kao ofanzivan vezista ispred Gerrarda i Lucasa. Ali ce verovatno igrati i na krilu, sve je moguce. Hendo igra dobro u proteklih par meceva, zasluzio je da igra protiv Arsenala u sredu, ako odrzi formu, ko zna... Moguce je da ce BR rotirati Sterlinga i Coutinha na krilu, posto Sterling ne igra dobro u kontinuitetu, s razlogom, ovo mu je debitantska sezone, mlad je jos...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ja bih bas voleo da vidim kako ce da funckionise trojka Suarez-Staridz-Kutinjo. Mislim da tu ima puno potencijala.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Ja bih bas voleo da vidim kako ce da funckionise trojka Suarez-Staridz-Kutinjo. Mislim da tu ima puno potencijala.
            I ja isto, deluje mocno, cenim da bi se bolje pokazao od Sterlinga koji ipak ne ulazi previse u sanse za gol, zato sto ne ulazi u prostor, dok Coutinho ima taj prirodni intinkt za gol, a i igrao je pozicije SS, tako da bi cinio sjajan tandem sa Suarezom i Staridzom, mogli bi da prave konstantnu rotaciju na terenu kao sto to rade ova dvojica, da prave haos na terenu. Ali isto tako bih voleo da ga vidim na poziciji ofanzivnog veziste, mislim da bi tu mogao i vise da pruzi...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Milsim da vam za to treba bas pravi plejmejker a Kutinja ne vidim u toj ulozi (makar koliko sam ga gledao, nije mi bio taj tip igraca). Ako na leto dovedete recimo Eriksena ili igraca tog kalibra, da pevate.
              sigpic

              Comment


              • Pa svakako, ali on bi mozda bio najbolje resenje za tu ulogu... Anyway, BR je rekao da ce na leto traziti vrhunsku 10-ku, Eriksen se prati, i licno bi bio zadovoljan njegovim dolaskom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma na prvi pogled rezon je da ce covjek na krilo,Suarez,Sturridge i Coutinho u napadu,nije lose zaista...

                  Ne znam sad generalno koliko moze Coutinho jer on na mene nikad nije ostavio neki znacajni utisak osim momka koji je talentovan i vidno je da ima potencijala,ne znam stvarno sta da mislim o tom transferu,a najveceg udjela u tom mom skepticizmu ima njegova fizicka sprema koja nije nesto
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kutinjo ce biti koristen i u ofanzivnoj trojci i kao 10-ka, mada mislim da ce biti vise po krilu ali ulazice u sredinu u tom slucaju dok ce 2 napadaca moci vise da se fokusiraju na davanje golova. Brz je i agresivan, to je ono sto odgovara sistemu. Da ce praviti neku veliku razliku, nece ali moze da bude znacajan igrac i on, Sterling i Stjuart ce valjda ljudski odraditi tu rolu 3. ofanzivnog igraca a na leto se nadam nekom klasa pojacanju na toj poziciji. Znacice nam jer dolazi i LE i bice vise utakmica i morace vise da se rotira.

                    Danas ocekujem da odrade mec preko one stvari kao i prosli put jer vec misle sta ce i kako ce sa Arsenalom i Sitijem u gostima ali samo nek se prodje i iskoristi povoljan zreb, ja zadovoljan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Confirmed #LFC team v Oldham: Jones, Wisdom, Robinson, Coates, Skrtel, Allen, Henderson, Sterling, Borini, Sturridge, Suarez.
                      #LFC subs: Gulasci, Carragher, Shelvey, Lucas, Downing, Gerrard, Suso.
                      Suarez kapiten danas.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Daniel Sturridge could become first Liverpool player ever to score in the first 4 matches for the reds if he scores today vs Oldham.
                        Nadam se da će zabiti i danas.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Pametan potez, rade sve sto je u njihovoj moci ne bi li ostao i naredne sezone.

                          Zao mi samo sto Suso nije poceo, nadam se da ce dobiti bar pola sata i da Dzerard nece morati da ulazi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Oce li to Suarez igrati 10-ku?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Oce li to Suarez igrati 10-ku?
                              Izgleda, mada sta god da igra njega uvek ima svuda.

                              Nadam se sto vecem menjanju pozicija ofanzivne cetvorke i da se pokaze sto veca kreativnost.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo da se ne padne psiholoski pred Arsenal, jebo ovo.

                                Kapiten cim je usao odmah povezao ali nije bilo dovoljno, nismo ni zasluzili.

                                Koates moze da pakuje kofere sto se mene tice.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X