Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odrace nas Njuka, nema nista od toga, mislim da ce Brendan u januaru traziti napadaca izvan PL-a, sto bi bilo itekako pametno. Voleo bi Koatesa da vidim u paru sa Agerom, Skrtel mi vise uopste ne uliva nadu. On i Reina su nasa najslabija karika ove sezone.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Imas i primer Dembe, koji je uvaljao na polusezoni 15 komada, i celu drugu nije video gol, a ocekivali su ljudi 30 od njega. 'Ocu reci da nikad nije ni rano ni kasno ocekivati od napadaca 20 po sezoni, nikad.
      I Torres ima na 8 meceva 4 gola, ali nikako ne naglasavam golgetersku formu jer mu je realizacija losa. Slazem se da Demba i Suarez nisu isti profil igraca, ali od Dembe je rijetko ko i ocekivao odmah tih 15 golova za polusezonu dok se od Suareza ocekivalo dosta. Dobro je startovao, vidjecemo dokle ce doci.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


        Koji majstor
        Kralj , sa 17 godina igrao kao da mu je 29, tako isto i pravi decu kao da mu 29 godina

        Comment


        • “We’re going to have a party, we’re going to have a party, we’re going to have a party… when Suarez gets a pen!”

          Putujuci Kop na utakmici protiv Norwich-a.

          Sa povratkom Borini-a ja bi volio da Suso ostane u prvoj postavi i da se tu mjenjaju on i Assaidi,a da Borini mjenja Suarez-a kad je to potrebno.Borini nista nije pokazao na krilu i nije takav igrac,a glupo mi je zrtvovati Suarez-a na krilo gdje igra puno losije da bi Borini mogao spica igrati,
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            “We’re going to have a party, we’re going to have a party, we’re going to have a party… when Suarez gets a pen!”


            Genijalno. Traveling Kop objasnjava kao i uvijek.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Liverpool ove godine u EPL ima najmlađu ekipu:

              Comment


              • Očekujem ovakav sastav večeras:

                Jones - Wisdom, Coates, Carra, Enrique - Shelvey, Henderson, Suso, Downing, Assaidi - Borini.

                Vrlo vjerovatno da će i biti ovako. Možda jedna, eventualno 2 promjene. Očekujem naravno novu pobjedu, bilo bi fino povezati 3 pobjede i onda dočekati Stoke i Reading u finoj atmosferi. Udinese jedna dosta nezgodna ekipa koja će ovdje vjerujem tražiti pozitivan rezultat i sigurno je da neće doći samo na exkurziju u Liverpool. U zadnjih 5 mečeva imaju samo jednu pobjedu i to protiv Milana. U prvom kolu protiv Anzhia su bili bolji protivnik, ali na kraju pred sami kraj meča došli tek do boda preko Di Natalea koji bi trebao biti najveća prijetnja po gol Jonesa ako utakmicu počne od početka, a vrlo je moguće i da ga neće biti među prvih 11. Vjerovatno će početi sa svojom prepoznatljivom formacijom 3-5-2 sa kojom su igrali protiv Anzhia. Moguće da će Udinese nastupiti i u nešto kombinovanom sastavu što bi svakako trebalo biti dobro po nas. Dakle, večeras nas očekuje duel 2 ekipe koje imaju dosta zgusnutu sredinu terena, gdje bi se formacijski trebalo nalaziti po 5 igrača. Tu će se i prelomiti utakmica, ko dobije bitku na sredini terena taj će i upisati novu pobjedu.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Koliko sam ja skapirao Di Natale se nesto posvadjao sa trenerom, ali ipak je doputovao u Liverpool. BR je juce rekao da je moguce da Gerrard i Suarez budu u protokolu za ovaj mec, ja se iskreno nadam da nece igrati ni jedan ni drugi. Trebaju nam svjezi za utakmicu sa mesarima u nedelju, nema potrebe da se trose veceras. Ocekujem Borinija u spicu.

                  Btw Pacheco nece igrati...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • #LFC v Udinese: Reina, Johnson, Coates, Carragher, Robinson, Assaidi, Henderson, Allen, Shelvey, Downing, Borini.

                    Confirmed #LFC subs: Jones, Suarez, Gerrard, Sahin, Sterling, Skrtel, Wisdom.
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Bome iznenađujući sastav Rodgersa. Izgleda da Rodgers ipak želi da ubilježi novu pobjedu i time sebi otvori put ka prolasku dalje, ozbiljno je shvatio Italijane. Mislim da pobjeda ne bi trebala doći u pitanje i ponovno preuzimanje prve pozicije.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Zajeban je Udinese, ne svidja mi se sto igra Glen, podlozan je povredama, ne bi valjalo ako bi se povrijedio, ionako smo u kurcu sa bekovima. Nek odigra Glendinho 50-55 minuta, posle da udje Wisdom.

                        Suso ni na klupi, steta...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Statistika Liverpool - Udinese:

                          Posjed lopte: 75 % - 25 %

                          Ukupan broj dodavanja: 757 - 241

                          Ukupan broj udaraca: 20 - 8

                          Broj udaraca na gol: 8 - 3

                          Oni tri puta uputili šut u okvir gola i zabili isto toliko! Naša totalna dominacija al rezultat tako ne kaže!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Jbg,fudbal se igra za golove a ne posed,dodavanja i suteve.Ljudi su svesno igrali na kontre gde je Liverpool imao dosta prostora pozadi,pogotovo kad imas u napadu Di Natale-a gol mora da padne.

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.com/news/late...t-new-contract




                              Konacno!

                              Kakav je ovo sef, protiv Norwicha nanizao trojicu i pas u prostor za Luisa koji promasuje, malo koji stoper to moze. Majstor...
                              Last edited by The Admiral; 05-10-12, 15:27.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Odlično, svaka čast za ovaj potez. Sada su na redu Sterling i co. za potpisivanje novog ugovora.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X