Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DzennyLFC View Post
    Pozdrav redsi.Nova sam ovdje,jako puno volim Liverpool nadam se da cu upoznati jos mnogo novi fanova najboljeg tima na svijetu.
    Jedva cekam sutrasnji mec ,abd pobijediti cemo Scum,iako ce imati 12-og igraca Webba !!YNWA
    Dobrodosla Dzenny, uzivaj ovde... Falilo nam je zensko drustvo na ovoj temi...

    Iz tvojih usta(tastature) u bozije usi Sone...


    Sve najbolje Sahinu, sta drugo reci, zao mi je sto kod nas nije pokazao potencijal i skill koji poseduje, jbg. Ostaje na Klopu da ga preporodi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • @Freshman91 nije sone nego SOMI brate ali nema veze oprosticu ti ovaj put ali nemoj da se ponovi danas su nam rezultati isli na ruku osim chelsea tako da sutra moramo pobjediti!(vrijeme je da i nas krene)...

      Comment


      • ja nisam nesto euforican, naravno nadam se pobjedi jbg ali nakon onoga iz prvog meca bio sam puko polomio monitor a sad nisam pri parama ( juce 400e pao na psg ) pa mi se ne da kupovati novi opet

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          @Freshman91 nije sone nego SOMI brate ali nema veze oprosticu ti ovaj put ali nemoj da se ponovi danas su nam rezultati isli na ruku osim chelsea tako da sutra moramo pobjediti!(vrijeme je da i nas krene)...
          Brate izvini, ali obracao sam se Nebojsi aka Sonetu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by SOMI View Post
            @Freshman91 nije sone nego SOMI brate ali nema veze oprosticu ti ovaj put ali nemoj da se ponovi danas su nam rezultati isli na ruku osim chelsea tako da sutra moramo pobjediti!(vrijeme je da i nas krene)...
            Mislim da je Freshko mislio na Nebojsu.

            EDIT: I jeste.

            Rumour: James Milner is very likely to join Liverpool this month on loan.
            Šta reći...

            Ja se samo nadam i da ako izgubimo da to neće biti zahvaljujući sudijama. Ako budu bolji neka nose 3 boda, ali ne bih nikako volio da nam neki kreten uprkos dobroj igri ukrade bod(ove) kao što je bio slučaj na Anfieldu.
            Last edited by Merlin; 12-01-13, 17:16.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment




            • Da li se neko seca ove fotografije ??
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post


                Da li se neko seca ove fotografije ??
                http://www.youtube.com/watch?v=h0XpnVY0hWc
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Gdje se nećeš sjećati ovoga. Gledaj ekipe, šteta što oni nisu mogli uzeti titulu, jer evo gledaj sada patnje ne možeš do top4, a o tituli niko i ne razmišlja. Ona glavica što viri iza Gerrarda je Aurelio?
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Aurelio Kako je samo zabio golcinu iz slobodnjaka tada
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • au brate sto sam se ispalio hahaha

                      Comment


                      • Originally posted by SOMI View Post
                        au brate sto sam se ispalio hahaha
                        Ma opusteno...

                        Bilo nekad Merline, bilo nekad...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post
                          Dobrodošla Dzeny, nadam se da ćeš imati ugodnu diskusiju i druženje na forumu. Sutra idemo po povoljan rezultat na Traffordu, vjerujem u kapitena i Suareza, a Webb samo neka radi svoj posao - pošteno.
                          Odradice on svoj posao posteno, ali pitanje za koga

                          Comment


                          • Ocekujem da nas glatko dobiju zato sto smo kilavi u odbrani, Andre ce sutra biti pod velikim pritiskom, protiv Evertona je bio silovan a bojim se da ce sutra biti slicno.

                            Vidim Alkos je vec poceo da laje po novinama, bas bih volio da Suarez izvede neku ludacku proslavu ukoliko postigne gol (kao protiv Evertona npr.)

                            Ocekujem istu postavu kao protiv Sanderlenda, ne bih rizikovao sa Sturridge-om u prvoj postavi, Rodgers rece da jos nije ni blizu 100% spreman, imao je nekih problema sa povredama u Celsiju...

                            Samo se nadam da necemo odigrati kao picke i zabunkerisati se na svoju polovinu, ako iko zna da probije bunker to je Utd.
                            Last edited by The Admiral; 12-01-13, 18:13.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ma necemo igrati bunker,on i sa Svonsijem na Traffordu nije igrao bunker. Ocekujem jednu tvrdu utakmicu,gde cemo mi imati veci posed,ali ce oni biti konkretniji.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment






                              • Po ovome bih mogao Carra biti starter,vjerovatno bi odbrana izgledala Johnson-Carra-Skrtel-Agger,mislim da je to puno bolja varijanta nego da Wisdom igra ili mozda Rodgers iznenadi pa opet sa 3 stopera krenemo a Glen i Downing kao bekovi mada mi je to manje vjerovatno.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X