Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Football Agent ‏@agent_153
    No truth behind #Sturridge to #LFC rumours. #CFC want to hold on to the player.
    Aston Villa set to rival Everton in race for Liverpool midfielder Charlie Adam (via GOAL)
    I hope the Spearing to Bolton news is true. Especially for the £3m fee. He'd be good for them.
    Brendan Rodgers wants to freshen up Liverpool’s attacking options in the next 72 hours with a wide forward his chief priority. (Goal)
    Malo sa twittera... Znaci nema nista od Staridza, odose Spiring i Adam, i mozda Dauning.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Drugim rijecima - zaboravite na njega. Zato je i stavljena takva cijena da se posalje poruka da on nigdje ne ide.
      Mislim da su naši prihvatili tu poruku, nisu valjda ludi da opet bacaju pare. Čitao sam da su spremni ići do 17 miliona, dok Chelsea traži 25, dakle vjerovatno nema ništa od toga i dobro je jer bi to ponovo bilo preplaćivanje, a to nam više ne treba. Samo da se sada ne okrenu Dempseyu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Spoiler


        Prejeben je to lik, treba vam takav.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ma bice dobar Dempsi! Mozda ga prokenja kao u FUlamu, ali ja ga stvarno ne vidim u ovakvom sistemu.Ako nista nije gori od BOrinija, ima PL iskustvo, a i taman da bude dok Borini ne dobije na snazi. ( ne verujem sta pisem! )

          Comment




          • Babelov naslednik, Clint 'Deuce' Dempsey, nisam znao da je reper.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post


              Babelov naslednik, Clint 'Deuce' Dempsey, nisam znao da je reper.
              The real Slim Shady.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kop View ‏@KopView
                "@MostarLFC: Nuri Sahin on staying at Liverpool after the loan "You can never know what will happen in football." #LFC" Let's Hope!!
                Ima nade...

                Nema sta razmisljati, treba jedan krilni napadac, vrz, nabijac neki, jos mi nije jasno zasto nisu pogledali Mosesa, ode momak za 9 pisljivih miliona evra. Nekako je Dempsi siguran, i jos verovatno jedan igrac. Ostaje da se vidi ko, al' da ce neko doci, u to sam 100% uveren.

                Sto se tice Lukasa, zaista sam razocaran, ali valjda ce to biti to. Sad bar znamo da ce Alen i Sahin igrati pozadi, a ispred njih Dzerard. Mada ne znam koliko je Sahin dobar defanzivno, trebace tu ispomoc Alenu, koji doduse pokazuje kakav je igrac u odbrani, odusevio me je na ove dve utakmice. A kada je u pitanju Staridz, mislim da je sve jasno, prodati njega, kada Celsi ionako kuburi sa napadacima, potpuno je logicno da traze toliko, stavljaju do znanja da nema sanse da ga prodaju.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Afelaj ce kod AVB. Ko nama ostaje? Ja ocekujem samo Klinta ;)

                  Comment


                  • Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes
                    #LFC interest in Dempsey halted due to his age & price. If his price came down maybe their interest would return.
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Interesujemo se za Jordana Rhodesa. Momak igrao za Hudersfild u Ligi 1 i bio fenomenalan, na 40 tekmi u ligi, dao 35 golova. Sada u Cempionsipu odlicno poceo, dao 2 komada na dve tekme. Bio bi dobar za back, ne bi bio skup...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jos uvijek postoji mogucnost da wenger uzme dempseya pet do dvanaest, samo ceka da mu padne cijena ispod 7 m
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gary Jacob ‏@garyjacob
                          Joe #Coe agent and #WHU said no chance on his return to Upton Park. #WHU need to sel to buy. Where else can he go?
                          Moraju prvo nešto prodat u što sumnjam da će se desiti...

                          Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                          Liverpool, Schalke, and Spurs have a deal in place for Affelay - Mundo Deportivo's Deputy Director Miguel Rico.
                          http://www.mundodeportivo.com/20120828/ ... 70432.html
                          Uključili smo se u utrku za Affelaya.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=kh3pL59toEM Eh,da to ide brzo kao na klipu,gde bi nam bio kraj...
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Football Agent@agent_153

                              #Milan have agreed terms to take #Carroll on loan. Loan fee is £2.4m and there is a buy out clause of £13.5m
                              Ako je ovo istina, to znači da će doći barem još jedan klasnični napadač.

                              Comment


                              • Liverpool and Bolton have agreed a fee of £3million for midfielder Jay Spearing.
                                Izgleda da je ovo zvanično. Dobro je što smo uspjeli izvući maximum iz ovog transfera. Još da se riješimo Adama i Downinga i to je to.

                                @EBSCO

                                Galliani je demantovao to, kaže kako imaju dovoljno napadača.

                                Evo spominje se i Huntelaar kao moguće naše pojačanje, a mislim da je to izvodljivo jedino ako se Carroll proda West Hamu ili Newcastleu jer se za Huntelaara spominje cijena od £18m.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X