Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nema dalje.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment




    • Sto se tice Matica nit sam procitao ni na jednoj ozbiljnijoj stranici ili novini da se interesujemo za njega,nit nam treba polovan igrac kojih imamo na pretek.

      Uz jos jednog napadaca mozda Dembu i neku desetku na ljeto (da mogu birati to bi Isco svakako bio) mislim da bi ovo mogla biti odlicna ekipa uz uslov da ne ode niko od boljih igraca.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post


        Nema dalje.
        HAHAHA ala vristim

        Comment


        • Искрено и ја не верујем, без обзира што готивим Матића јер сам у пар наврата лично играо против њега, што мали што велики фудбал. Звериште ти је то Кол синџо гледај Лигу Уефа у феб. све ће ти бити јасно ;)

          Comment


          • Mislim da je ono bila najbolja partija koju sam gledao ove sezone, svi do jednog sjajni, ali Downing... Ako veze jos jednu ili dve ovakve tekme, razmislio bih dobro pre nego sto ga prodamo...

            Vezni red je konacno delovao kompaktno, Stivi je slao fantasticne lopte, jedini koji je bio slab je verovatno Shelvey i sa pravom BR govori kako mu treba jedna vrhunska 10-ka, nemamo mi to u nasem timu, a treba nam ko lebac. Sve u svemu jako dobro, Suso je bio sasvim solidan, Enrique jos jednom pokidao i budem li video jos neki komentar vezan za njegovu prodaju, licno cu ga odstraniti sa foruma...

            Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
            Sturridge will earn 60 k per week once he joins the club officially, sans any goal bonus. Lesser than his contract at Chelsea.
            This Is Anfield ‏@thisisanfield
            Sunday Mirror report that Sturridge wanted a clause in his contract re: playing as a central forward. We can expect him to play there.
            Karl ‏@Karlton81
            For those asking wether Belhanda will move Jan or Summer, from the info I have it seems like it's Jan.
            I've got an update on Belhanda, it looks like he's dead cert coming over to play in the EPL, only problem is I can't guarantee it'll be #LFC
            Dakle Staridz kao napadac, Suarez i Sterling po krilu, pa da vidimo kako ce to da izgleda, u svakom slucaju, dobrodosao Daniele... Navodno je transfer vredan 12m, mozda malo vise, ali ako bude pruzao partije kakve ocekujemo, onda nije problem.

            Okacio sam ovo za Belhandu, jer mi se cini da on napusta Montpellier, e sad gde ce, ostaje da se vidi, nekako cenim da bismo mogli da se umesamo u trku za njega, vrlo zajeban karakter, sinoc dobio crveni u porazu protiv Lilla, ali momak je opasan potencijal i igrac.

            Izgleda da smo zainteresovani za stopera Valenciennesa Isimat-Mirina, momak je 91. godiste i veoma dobar igrac, i odlican potencijal, ne bi kostao vise od 2-3m...
            Last edited by Freshman; 23-12-12, 13:15.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Drago mi je zbog Downinga, nisam mogao da ga prepoznam sinoc.
              Mislim da je bio pod velikim psiholoskim pritiskom i sada mozda mozemo ocekivati bolje partije od njega u narednim utakmicama. Koliko je bio isfrustrian dokazuje i onaj gest posle gola kada se okrenuo ka navijacima gestikulirajuci da cute... Iskreno ako nekako pronadje formu u kojoj je igrao u Vili ne bi imao nista protiv da ostane do kraja godine.

              Sto se tice tekme, slazem se sa Fresh-om mozda nasa najbolja utakmica ove sezone. Sve se poklopilo. Lepo smo otvorili mec i posle toga je sve islo svojim prirodnim tokom. Raduje me igra kapitena, uz Downinga sinoc nas ubedljivo najbolji igrac. Drago mi je i zbog Suareza, konacno je prekinuo post.

              Comment


              • Big Mike mozda ide na pozajmicu u Birmingham.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • This Is Anfield ‏@thisisanfield
                  BR on Downing: "I want him to be a part of the group here but at his age, we talked about him playing regularly and if the opportunity had come for him to go then him and I would look at it."
                  This Is Anfield ‏@thisisanfield
                  BR on Downing: "If he keeps playing like that then he'll be in the team so there's no need for him to leave to get a game."
                  Posteno od strane BR-a, daje mu maximalno podrsku i sansu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Zna se Belhanda iznervirati , ono sinoc jeste bio prilicno glup potez , ali je tome prethodila ona ciganska akcija Lillea , igrac Montpelliera lezi na zemlji , igraci traze da izbace loptu , a Lille zabi go , jbg ..

                    Cim nadjete jos nesto za Belhandu , postavljajte odmah
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Belhanda je isto iz Maroka, tako da on i Aassaidi win

                      Comment




                      • Luis Suarez quote from this week. #LFC
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Izgleda da je transfer Incea je zapeo jer je Blackpool odbio našu ponudu. Ok, u prošlosti su nam precjenjivali igrače i izvlačili maximum od nas, ali ne treba dozvoliti i ovim levatima da to urade. Bio sam za njegovo dovođenje za ta 4 miliona, ali sve preko bi bilo ponovno preplaćivanje i bacanje novca. Okrenuti se drugim igračima, a nije nam prijeko potreban Inceov profil igrača.

                          Echo: Liverpool will be boosted by the return of Fabio Borini to training next week. The FA Cup tie with Mansfield on January 6 could be his comeback game.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Brendan najavio 10-ku i jos jednog LB-a na leto + ce se verovatno raditi na povratku Alonsa.

                            Belhanda ako ode u januaru ne verujem da ce ovamo. A Ins nam ni ne treba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hoce li Sturridge uraditi taj medicinski pregled il je opet nesto zapelo ?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                                #lfc want 9-10m for #downing if we dont get that he will stay


                                Evo mare...

                                Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll
                                Daniel Sturridge has passed his #LFC medical. Can't wait to see him in a red jersey...
                                Nashko, pomenuli smo vec, najavio je Brendan da ce juriti vrhunsku 10-ku. A sto se tice Bel(h)ande, ako ode u januaru, moze otici u Spurse, njima fali takav tip igraca, ne vidim da drugim timovima treba takav igrac barem kada je PL u pitanju, mozda Arsenal eventualno.
                                A moze i da ode u Seriju A, mada malo verovatno.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X