Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Downing
    Assaidi?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Downing
      Assaidi?
      Assaidi je povrijedjen.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Jedino što bi napravio jeste stavio sahina umjesto Shelvija ali eto valjda BR zna šta radi.

        Comment


        • Jedino pitanje je, da li ce Dauning biti napred ili Enrique...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • LFC believe they have resolved the cash wrangle over Daniel Sturridge deal, expect to confirm the deal in the next 48 hours. [Daily Mail]
            Nek se i to više rješilo ako je istina

            Comment


            • Po meni,bolje da je Shelvey desno,a Suso u sredini.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jedino pitanje je, da li ce Dauning biti napred ili Enrique...
                Mislim da će ipak Downing naprijed.

                "The last Liverpool player to score in this Anfield fixture was Steven Gerrard, whose penalty completed a 2-0 win in November 2007. Damn, that's a hell of a long period!"
                Vrijeme je da se ovo prekine.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Liverpool Echo ‏@LivEchoLFC
                  Breaking news - Daniel #Sturridge to have #lfc medical tomorrow. Story to follow
                  John Aldridge ‏@Realaldo474
                  We've been waiting for that for ages sturridge having a medical tomorrow
                  Dobrodosao Danny!
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Na cemu je danas bio Downing vezni red danas odlican i mnogo kreativniji nego kada je Alen u igri i nadam se da ce ga BR i sledecu utakmicu ostaviti na klupi ali Downing-u kapa dole. Suarez i Enrike su sjajan tandem i odavno se nisam veselio jednom golu koji nije toliko bitan kao Suarezovom veceras

                    Comment


                    • Sjajan Downing,mozda se posle ove tekme moze uzeti vise para za Downing-a.
                      Sturridge je super vest,jedva cekam da ga vidim u dresu LFC-A.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Downing

                        Kakva partija ovo nisam ni u snu ocekivao od njega .Uz Gerrard-a daleko najbolji igrac na terenu,a kapiten je danas podsjetio na najbolje dane.Napokon jedna utakmica koja je od prve do posljednje minute bila na vrhunskom nivou i gdje se nijednom igracu nema ni na cemu zamjeriti.Ova utakmica se od ostalih razlikovala po tome sto smo iskoristili sanse koje smo imali na pocetku i onda je poslije sve islo svojim tokom.Suarez je danas dosta vise bio timski igrac i na kraju je stigla nagrada u vidu pogotka.Nadam se da ce i iducu utakmicu Allen ostati na klupi jer mi je sredina terena dosta bolje izgledala bez njega.

                        Liga Prvaka nam bjezi svega pet bodova i to se ne cini puno s obzirom kako promjenljivo igramo od pocetka sezone,a uz Rodgers-a i pokoje pojacanje sad u januaru ne mislim da je taj cilj nedostizan na kraju sezone.Izgleda da Sturridge stize i po meni dobar igrac mada za mene ima dvije mane,a to su previse forsira lijevu nogu i u dosta situacija zna biti sebican pa cemo vidjeti na sta ce to liciti kad bude sa Luis-om igrao.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Musker_LFC
                          Jack Robinson & Dani Pacheco could both sign for Blackpool on loan next month. Liverpool are talking to a few clubs about both players. #LFC
                          Nek nešto iskombinuju za Incea

                          Comment


                          • au sa koliko alkohola se proslavila ova pobeda...zlo...

                            Comment


                            • Brendan Rodgers will be handed £40million by his board as he prepares to overhaul his Liverpool team.
                              Blago se nama ako je ovo istina

                              Comment


                              • http://www.sportske.net/vest/transfe...la-108540.html

                                најгоре што ја мислим да ово и не би био толико лош потез, поготово када видим ограничену игру Алена!

                                Comment

                                Working...
                                X