Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Merlin View Post
    Teško da bude tih 40m zaista teško, a sjelo bi nam k'o kec na desetku. Onda bi bilo novca za pravi preporod ekipe u januaru.

    Sutra se nadam povoljnom žrijebu za EL, iako koga god da dobijemo neće biti nimalo lako jer se radi o dosta kvalitetnima ekipama koje nisu slučajno u nokaut fazi ovog takmičenja.
    Ako kako treba odradimo ovaj zimski rok onda nema potrebe za brigom koga god da izvučemo

    Comment


    • The Times: Liverpool have targeted Kevin Gameiro if Sturridge deal collapses
      The Times are reporting talks with Daniel Sturridge's representatives have stalled and Liverpool have targeted at PSG's striker Kevin Gameiro if the deal with Daniel Sturridge doesn't go through.
      The Times reports Liverpool are not agreeing with demands of Daniel Sturridge's representatives to give them substantial percentage on any sell on fee.
      Liverpool have already agreed terms with the player and remains to be seen if the deal will be completed in the next few days.
      Znači ipak nije 100% sigurno sa Sturridgem.

      Comment


      • Ja bas mislim jer svi prave toliki problem oko Ince-a kao da dolazi za 30m da ce da odvali decko. Samo napred!
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nismo imali mnogo sreće u žrijebu za 1/16 finala EL jer smo izvukli prvaka Rusije - Zenit. Nakon Anzhia iz grupne faze ponovo se susrećemo sa Rusima.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Nismo imali mnogo sreće u žrijebu za 1/16 finala EL jer smo izvukli prvaka Rusije - Zenit. Nakon Anzhia iz grupne faze ponovo se susrećemo sa Rusima.
            Samo da preživimo kako treba utakmicu u Rusiji pa ih onda ubit na našem terenu

            Comment


            • Bize zajebano protiv Zenita,a ako prodjemo bice dosta lakse protiv Bazela ili Dnipra.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Molio sam boga da ne izvucemo Zenit i na kraju njih izvukosmo, morace igraci da se cimaju po Rusiji na -20, bice zajebano...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Prvo Bjelorusi u kvalifikacijama pa Rusi u grupi pa sad opet Rusi,pa onda ako prodjemo mozemo sa Ukrajincima igrati

                  Inace ovaj Zenit nije nista specijalno,ali radije bi da smo izvukli bilo koga drugog.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Naši skauti koji su nedavno boravili u turskoj na derbiju između Galatasaraya i Fenerbahcea su ostali impresionirani igrom Buraka Yilmaza koga su u prvom planu imali promatrati. Međutim, pored njega za oko su im zapali i pokazali se u dobrom izdanju Inan Selcuk i Semih Kaya. Selcuk jedan od glavnih igrača Galate, prethodne sezone imao 16 asistencija uz 13 golova iz 40 mečeva. Tehnički jako dobro potkovan igrač, a poznat je i po svojim sjajnim pasovima. Semih jedan od onih koji predstavljaju budućnost turskog nogometa i zasigurno jedan od najvećih talenata u državi. Prethodne sezone se ustalio u ekipi, iako je do tada bio nepoznanica. Izabrali su vjerovatno ono najbolje što Galata trenutno posjeduje, iako tu ima još par jako dobrih i kvalitetnih igrača, no ova trojica se izdvajaju što su i naši skauti uočili. Moja želja je Yilmaz, koji bi podkrijepio tu poziciju gdje smo tanki, dok smo u veznom redu, tačnije na Selcukovoj poziciji dosta dobro popunjeni. Ista stvar je i sa Semihom, iako bi bio odličan igrač za back-up jer su naši skloni povredama, a takav igrač bi bio pun pogodak. Jedini problem je što oni vjerovatno ne bi prihvatili tu ulogu u klubu. Također problem kod Yilmazovog transfera bi bio novac sa obzirom da je sa 15 pogodaka ove sezone (6 u Ligi Prvaka) sebi dobrano podigao cijenu, a da u slučaju dolaska Sturridgea i Incea nećemo biti u stanju izdvojiti novac za njega. Sem ako ne bude onih 40m što se spominjalo jučer, iako čisto sumnjam u to.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Kaya je bese stoper? Znam da se pominjao u vezi sa Junajtedom, da je veliki talenat.

                      Comment


                      • Blackpool manager Michael Appleton has denied speculation that a deal has been agreed to take Thomas Ince back to Liverpool, stating that the two clubs are still far from agreeing a price for the young attacker.
                        nce only left Anfield 18 months ago for a nominal fee, but has impressed with his form at Bloomfield Road, where he has scored 13 goals in 21 games this season, but his manager insists the two sides are not close to agreeing a transfer.
                        Appleton told BBC Radio Lancashire: "I think there's been a conversation between [chairman] Karl Oyston and Liverpool about an offer.

                        "But as far as I'm aware, it's way below the type of money we'd expect for someone of Tom's talent."

                        The Seasiders boss also confirmed that he will have no problem starting the youngster over the hectic Christmas period, although he is currently struggling with a hamstring injury.

                        "He'll continue to play as long as we hold his registration," Appleton insisted.

                        "I wouldn't say I'm resigned to losing him just yet though. There's still a lot of work that we feel has to be done before anything like that happens."

                        The former Portsmouth boss was quick to dismiss any notion that the speculation might unsettle Ince, whose father Paul also played for Liverpool.

                        "He's a down-to-earth, sensible young lad," continued Appleton.

                        "Having someone like his dad in his family, who has been a footballer himself and knows the ups and downs of the game, I'm sure he'll put a decent performance in [against Wolves on Friday].

                        "I just want to make sure that he's fully concentrating on training and games. If he does that, I'll leave him be.

                        "He knows where my office is and he knows that if he wants to speak to me at any time, that's not a problem."
                        Na kraju nećemo dovest ni Sturridga ni Incea

                        Comment


                        • Bib theory kaze da ce sastav protiv Fulhama biti: Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Downing; Suarez. Vjerovatno odmor za Sterlinga i Allena.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Bib theory kaze da ce sastav protiv Fulhama biti: Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Downing; Suarez. Vjerovatno odmor za Sterlinga i Allena.
                            To je bilo i očekivano, tako je Rodgers najavio na pressici, jel prema ovome suso i downing igraju krila ?

                            Comment


                            • Originally posted by EBSCO View Post
                              Na kraju nećemo dovest ni Sturridga ni Incea
                              Ko zna zasto je to dobro...

                              Vidim izvukosmo Zenit, al' smo se usrecili, ali nema veze, moze to da se prodje, mene vise interesuju pojacanja, i ko zna koja ce biti. Ovi traze neki sulud novac za Incea.

                              Liverpool told to increase offer for Thomas Ince following offer 'way below' valuation
                              Znaci da ga oni cene na 10m, ma vazi da ce to da prodje, ali svi muzu LFC ovih godina, a menadzment tima i board, sami su krivi sto su to dozvolili. Staridz dolazi, msm da je to sigurna stvar.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by EBSCO View Post
                                jel prema ovome suso i downing igraju krila ?
                                Vjerovatno, mada moguce je da Jonjo bude na krilu, a Suso kao AMC.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X