Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daj ajnstajne, Cazorla placen skoro skoro 17m funti, ovaj 10m, pa koliko je to ???

    Ma znam Boshko, sprdam se...

    Nek da samo Allenu odmor, i ja zadovoljan...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Obozavam kad ajnstajn pronadje ultra-navijacki podatak.
      Jeffren
      Zasto bi iko njega hteo u ekipi?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        To su novinarske patke, cak je i njegov agent potvrdio da nismo zainteresovani...

        Rodgers je nesto pricao kako Sterlingu i Allenu treba odmor, ko zna mozda ga preseli na klupu malo...
        Izjavljeno je na pressici da njih dvojica propuštaju sljedeću utakmicu (fulham), a što se tiče posudbi i ja sam također samo čuo za Jeffrena i Benta.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ma daj ajnstajne, Cazorla placen skoro skoro 17m funti, ovaj 10m, pa koliko je to ???

          Ma znam Boshko, sprdam se...

          Nek da samo Allenu odmor, i ja zadovoljan...

          Po oficjelnim podacima, Cazorla je placen 12m funti neto, bez dodataka
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Po oficjelnim podacima, Cazorla je placen 12m funti neto, bez dodataka
            Kad bi se gadjali letecim tanjirima... Imas lepo transfermarkt, pa tamo ides i imas sve potrebne informacije...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Polako ajnstajne, Santi jeste dobar, ali treba videti kako ce se Ince i Danny snaci u LFC-u. Mene Podolski nije odusevio (mozda jer je igrao van pozicije)...
              Sturridge mi se svidja za vas kao pojacanje, u odnosu na sve ofanzivne igrace sem Suareza i Sterlinga je daleko bolji...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Sto se tice walcotta, danas nastavljeni pregovori i mirror bi trebao da u narednih par sati objavi ekskluzivu da je se desio "breakthrough" u pregovorima
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Znači izgleda da imamo nova 2 pojačanja. Ne bih mnogo komentarisao, sve ste odprilike rekli za oba igrača. Više me raduje dolazak Sturridgea, imat ćemo jaču navalu sa njime to je sigurno. Vrijeme će pokazati kakva su pojačanja i najbolje je da sačekamo prvu utakmicu da vidimo na čemu smo.

                  Downing gotovo pa sigurno odlazi, ako uzmemo nekih 5m i da mu neko ponudi platu koju ima trenutno kod nas možemo biti prezadovoljni. Za Joea izvući što više možemo od Redknappa jer vjerovatno tamo nastavlja svoju karijeru. Neka uzmemo nekih 7m za njih 2 dosta, barem će više priliku dobijati Suso, Assaidi, Ince i nećemo gubiti živce radi ove dvojice. Bit će tu novca vjerovatno i za 3. novog igrača u januaru, ja bih volio da to bude iznenađenje Rodgersa i recimo toliko prizivani Mertens. Ali vidjećemo ima još vremena, dobro razmisliti jer ako se i ovog puta pogriješi to je to što se nas tiče, ne izvuče nas više niko.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Damien Comolli has revealed the reasons why Liverpool let Tom Ince go to Blackpool.

                    Comolli: "When I arrived at Liverpool in November 2010 Tom was at the end of his contract."

                    One of the first things I did was meet him and his dad, and Paul was concerned the style of play under Roy Hodgson was not suited to his son, who was a quick winger.”

                    “When Roy went I think we made four or five contract offers to Tom which he kept turning down, he didn’t feel it was the right place for him to stay.

                    “The last offer would have made him the highest-earning player beneath the first team but to be fair to him I don’t think money was the issue.

                    “We never released him. You don’t release a player like this, you can’t force him to stay. I am very pleased that he is doing well. If they buy him back, good for him and good for Liverpool.”
                    O tome da je otjeran iz kluba.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • FSG have given Liverpool £40 million to spend on players this January to push for a top-four this season (via Boston Daily)
                      Ako je ovo istina blago se nama

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        O tome da je otjeran iz kluba.
                        Nije oteran, ja ovo sve znam, mi smo njega pustili da ode, s razlogom, da je on vrhunski talenat, ne bi on tako lako otisao, nikad nije nista posebno za akademiju igrao koliko sam gledao te momke, a Bosh zna jos vise, on i prati vise te mlade u akademiji.

                        Au, ako je 40m, onda je to druga prica. Ostaje mu onda kada ova dvojica dodju 24m plus sta ostane od prodaje, dakle mogucih 30m, pa sa tim moze odlican posao da se obavi. Sad videcemo koliko je to istina.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne postoji ni promil sanse da Amerikanci daju 40m za zimu, ako bude tako ima Henry-a da drzim na avataru godinu dana.



                          Btw:

                          Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                          Raheem Sterling is expected to sign a new contract with #LFC in the coming days. More on @BBCSport shortly ...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Ne postoji ni promil sanse da Amerikanci daju 40m za zimu, ako bude tako ima Henry-a da drzim na avataru godinu dana.



                            Btw:
                            šta znaš možda su se odlučili uskupit za kiks na ljetnom roku

                            Comment


                            • Originally posted by EBSCO View Post
                              šta znaš možda su se odlučili uskupit za kiks na ljetnom roku
                              Ma nema sanse, prevelike gubitke smo imali u zadnjih par godina, 20 miliona plus prodaje ce biti 100%.


                              Evo citavog teksta o Sterlingu:

                              http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20792252

                              Raheem Sterling has reached an agreement in principle with Liverpool over a new contract.
                              The 18-year-old is expected to sign the five-year deal before Christmas.
                              Sterling, who is currently on a £2,000-per week youth contract, will see his earnings initially jump to around £30,000 per week.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Teško da bude tih 40m zaista teško, a sjelo bi nam k'o kec na desetku. Onda bi bilo novca za pravi preporod ekipe u januaru.

                                Sutra se nadam povoljnom žrijebu za EL, iako koga god da dobijemo neće biti nimalo lako jer se radi o dosta kvalitetnima ekipama koje nisu slučajno u nokaut fazi ovog takmičenja.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X