Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to je to, sad sam hteo okaciti, dakle ostaje nam 4-6m ako dodje jos i Staridz...

    Btw

    Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
    The FA have fined Suso £10,000 for a friendly banter between him and Enrique to which Enrique had pressed no charges.
    jose enrique sanchez ‏@jose3enrique3
    Is amazing how fa can fine my friend @suso30fernandez for a banter thing. Was just a joke!!!


    Pa ova FA organizacija je komedija, eeeejjjj bre sta je ovo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Eto ti Suso, Sterling, Assaidi i Borini za rotaciju na krilu, s tim sto je Borini kao spic vrlo dobar finiser, samo sto to nismo videli jer ga je BR gurao na krilo. Tu imas 4 igraca za rotaciju, pa sta ce ti sad i Ince kao peti za rotaciju. Niko od ovih momaka ne moze da igra za prvih 11 u LFC konnstantno kroz celu sezonu, valjda je poenta da nadjemo jednog sjajnog krilnog igraca, kao Mertens, i da iskesiramo nekih 10m, nego da dajemo 4m za jos jednog role igraca, glupost po meni, a momak nije nista specijalno.
      Suso meni skoro nista nije pokazao kao krilo,za mene igrac sredine terena i tu ga treba i forsirati.Borini takodjer nista nije pokazao kao krilo,ne moze krilo biti igrac koji nema brzinu i dribling.Assaidi nije odigrao pet utakmica,ono sto je odigrao nije bilo lose,ali treba ga vidjeti u ligi protiv jacih timova.Sterling velika buducnost kluba,ali ne moze momak igrati cijelu sezonu.I na te 2 krilne pozicije imas te igrace,znaci Suso koji ne moze tu igrati,Borini koji nista nije pokazao,solidni Assaidi i Sterling koji je najvise pokazao ali je premlad.

      Originally posted by Brajkula View Post
      Ма то због менаџера батара, на ФМ11 мсм када је играо за Мидлсборо ми је био међу првим пиковима за довођење, он и Верати. Па ми јебено било да читам а до тада искрено никада нисам чуо за њега.

      Лепо си ме насмејао Џо сада кад си рекао да Борини није класа за Инса, стварно даље о томе не бих, мсм постаје ми смешно.
      Друго Сулејмани ти је највише плаћени играч у историји једног Ајакса, па ти сад реци да нема квалитет, једноставно скаути Ајакса су људи из кафане па ето тако попили једном и договорили се да доведу Сулејманија. А напоменуо бих и то да су Суарез и Сулејмани били солидан тандем док Суарез није отишао на зиму код вас.
      Што се тиче младе репрезентаије, питао бих те да ли си гледао те мечеве кад дајеш такве коментаре ?
      Kad Borini nesto pokaze bit ce igrac,npr bilo bi pozeljno da zabije 5 golova u sezoni,to sto je tebi igrac meni nije.

      Placen je i Carroll najvise u historiji Liverpool-a pa sta?

      Gledao obje utakmice u kojoj nijedna reprezentacija nije pokazalo skoro nista.

      Ako je igrao u Italiji ili je Srbin ne znaci automatski da je odlican igrac.
      Last edited by Joe Cole 10; 18-12-12, 17:27.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Hahahah Severli, ekstra.

        Zaboravio sam da ti ne volis igrace zvati prosjekom. ;) Eto dobar je, ako ti je lakse. Ali kilometrima daleko od igracine a o klasi moze da sanja mokre snove. Meni je recimo dobar igrac Demba, Borini je ipak ispod njega.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Meni je recimo dobar igrac Demba, Borini je ipak ispod njega.
          Oni meni ne idu uopste u istu recenicu, Borini nista nije pokazao, apsolutno nista... A za iste pare ste mogli da dovedete Dembu i da stvorite jeziv tandem sa Suarezom...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • De Mumaro, sramota da te bude sto stavi Borinia i Dembaru u istu recenicu. Demba dokazan igrac, Borini nista nije. Brat bio solidan u Romi kako god pogledas, prosek igrac, ne znam sta svi vide u njemu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Sejo brate, a sta je onda Ince, bolji od njih ?? Decka sam bas gledao, uporedjujuci PL sa Cempionsipom, tamo je toliko spor fudbal da je to smesno, momak nije ni brz, ni tehnicar, ima dobar sut i to je to. On u PL nece ni doci u situacije u koje je dolazio u Cempionsipu, pregazice ga ovde defanzivci kao plitak potok. Po meni je on losiji od Assaidija, moje misljenje.

              Originally posted by tata Mumi View Post
              Zaboravio sam da ti ne volis igrace zvati prosjekom. ;) Eto dobar je, ako ti je lakse. Ali kilometrima daleko od igracine a o klasi moze da sanja mokre snove. Meni je recimo dobar igrac Demba, Borini je ipak ispod njega.
              Tacno tako, ne volem...

              Ma nije poenta da l' je dobar ili nije, momak ne moze da se pokaze na krilu, to je moja poenta, zato o njemu necu suditi sve dok ne odigra barem 3-4 tekme kao spic.
              Ba nije samo dobar igrac, on je jedan vrloooo dobar igrac, skoro pa klasa, samo ga povrede zajebavaju da bi postao to.

              Ja jos ne verujem da je Suso kaznjen sa 10,000 funti zato sto je nazvao u sali Enrikea "gay-om"..
              Last edited by Freshman; 18-12-12, 17:35.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Cim se ne puca na Mertensa znaci da nema dovoljno para i da se gleda da se za sto manje para dovede vise igraca, pa mozda neko i pogode sa nekim transferom.Cim se Liverpul opredeljuje za Insa i koji se igraci sve povezuju sa njima, to dovoljno govori koliko para na raspolaganju ima Rodzers.

                Sejo, ne diraj mi srpske reprezentativce.Sulejmani nije materijal za PL, nijedan tim iz PL nece da rizikuje sa njim kada ima probleme sa povredama u holandskoj koja ne vazi za grubu ligu.Njemu bi bilo najbolje da predje u Nemackoj, zato sto su tamo najbolji doktori.Ako tamo ne napravi pomak, definitivno ce biti svrstan u grupu talenata koji su mogli vise, ali im povrede nisu to dozvolile.


                Mumara popio nesto kad u istu recenicu stavlja Dembu i Borinija.
                Last edited by Ricma; 18-12-12, 17:35.

                Comment


                • Nemoj tako ipak je Borini zabio 9 golova za Romu,6 za Swansea i 0 za Liverpool i Chelsea znaci 15 golova u seniorskoj karijeri,a igrao je u Italiji sto samim tim znaci da je velemajstor i buduci prvi topnik PL.Kud jos ne dovedosmo nekog iz Siene
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    De Mumaro, sramota da te bude sto stavi Borinia i Dembaru u istu recenicu. Demba dokazan igrac, Borini nista nije. Brat bio solidan u Romi kako god pogledas, prosek igrac, ne znam sta svi vide u njemu.
                    Ja sam to htio reci blago, ali moze i ovako grubo. Elem, htio sam naglasiti da se Borini ne moze zvati dobrim igracem, jos uvijek ne.
                    Last edited by bracala; 18-12-12, 17:37.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Nemoj tako ipak je Borini zabio 9 golova za Romu,6 za Swansea i 0 za Liverpool i Chelsea znaci 15 golova u seniorskoj karijeri,a igrao je u Italiji sto samim tim znaci da je velemajstor i buduci prvi topnik PL.Kud jos ne dovedosmo nekog iz Siene
                      Pravda za velikog centarfora i majstora igre na petoparcu, Fabia Borinija.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Oni meni ne idu uopste u istu recenicu, Borini nista nije pokazao, apsolutno nista... A za iste pare ste mogli da dovedete Dembu i da stvorite jeziv tandem sa Suarezom...
                        Borini i Asaidi koje ste doveli nisu pokazali prakticno nista , a mogli ste da dovedete kao sto kaze Wilsher Dembu Ba ili pik Papis Sisea

                        Comment


                        • Dobro, Assaidi je smesno placen, nije problem za 3m. Ali Borini 10, Allen kojim ste se odusevljavali dva meseca, pa je pokazao da je Henderson 2.0 placen 15m...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Nemoj tako ipak je Borini zabio 9 golova za Romu,6 za Swansea i 0 za Liverpool i Chelsea znaci 15 golova u seniorskoj karijeri,a igrao je u Italiji sto samim tim znaci da je velemajstor i buduci prvi topnik PL.Kud jos ne dovedosmo nekog iz Siene
                            Па са колико пара располажете ни Калајоа из Сијене не можете да доведет.
                            Волео бих да доведете Инса, па да га колективно пљујете у овој теми.
                            Било како било на ову тему ћемо се вратити током лета када се буде играло ЕП за репке до 21, па да видимо докле иде та сјајна репрезентација Енглеске са мајстором Инсом (који је за Боринија доктор) и Захом и осталим квази играчима које је један Родић из ОФК-а ставио у џеп, људи у Крушевцу пансу крштену нису направили. А докле нпр. Италија са пропалим Боринијем, Дестром, Ел Шаравијем, Инсињеом и екипом. Нзм зашто ми се црта резултат 4:0.
                            Last edited by Brajkula; 18-12-12, 17:46.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Sejo brate, a sta je onda Ince, bolji od njih ?? Decka sam bas gledao, uporedjujuci PL sa Cempionsipom, tamo je toliko spor fudbal da je to smesno, momak nije ni brz, ni tehnicar, ima dobar sut i to je to. On u PL nece ni doci u situacije u koje je dolazio u Cempionsipu, pregazice ga ovde defanzivci kao plitak potok. Po meni je on losiji od Assaidija, moje misljenje.
                              Meni je Ince kao krilo bolji trenutno od svakog naseg igraca koji igra tu poziciju osim Sterling-a.

                              Opet kazem nadjite mi nekog da je jeftin,dobar i da zeli igrati u Liverpool-u?Mertens se spominje,a nit se zna bil htio doci u Liverpool,nit koliko kosta nit jesmo li uopste zainteresovani za njega.Radije cu milion puta gledati Ince-a kao rezervu za krilnu poziciju nego Cole-a,Shelvey-a i ostale majstore.S obzirom da je moguce da ce Sturridge doci eto nek mi bilo nadje neko drugog krilnog igraca jeftinijeg od 8 miliona koji bi htio doci u Liverpool,biti klupa vjerovatno i uz to da je kvalitetan.

                              Uglavnom momak vjerovatno dolazi pa cemo vidjeti ko je upravu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Па са колико пара располажете ни Калајоа из Сијене не можете да доведет.
                                Волео бих да доведете Инса, па да га колективно пљујете у овој теми.
                                Било како било на ову тему ћемо се вратити током лета када се буде играло ЕП за репке до 21, па да видимо докле иде та сјајна репрезентација Енглеске са мајстором Инсом (који је за Боринија доктор) и Захом и осталим квази играчима које је један Родић из ОФК-а ставио у џеп, људи у Крушевцу пансу крштену нису направили. А докле нпр. Италија са пропалим Боринијем, Дестром, Ел Шаравијем, Инсињеом и екупом. Нзм зашто ми се црта резултат 4:0.
                                Ako budu igrali Ox, Jack i kompanija, zabari mogu da se pakuju.

                                Od ovih sto si nabrojao, El Shaarawy je klasa i ovaj Insigne je mnogo dobar, ova dvojica prosek. Ovaj Destro me podseca na jednog naseg igraca, ali ne bih da vredjam.

                                Gledajte sa vedrije strane, bolje platiti Ince-a 4-5 miliona, nego se zajebati i kupiti Zahu za 15.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X