Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da si u pravu, i meni se cini da Junajtedovci koriste SK forum da destabilizuju fudbalski klub Liverpul.
    sigpic

    Comment


    • Ne verujem da ima istine da je Real zainteresovan za Salaha, mada nije cudo sto se pojavljuju takve price, s obzirom kako igra Mo ove seone, zaista je neverovatan.

      Ali zato evo jedne mnogo realnije vesti, i vise izvora je danas objavljuju.

      http://www.espn.co.uk/football/blog/...cid=fw_affid15
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Ne verujem da ima istine da je Real zainteresovan za Salaha, mada nije cudo sto se pojavljuju takve price, s obzirom kako igra Mo ove seone, zaista je neverovatan.

        Ali zato evo jedne mnogo realnije vesti, i vise izvora je danas objavljuju.

        http://www.espn.co.uk/football/blog/...cid=fw_affid15
        Jel bi bio zadovoljan Aubom?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Mislim da si u pravu, i meni se cini da Junajtedovci koriste SK forum da destabilizuju fudbalski klub Liverpul.
          Opet nisi shvatio sta hocu da kazem, nije ni bitno. Ako ces se ti osecati ispunjenije i zadovoljnije ako to uradis, slobodno udri.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jedino sto sam uradio je napisao kako je Mo fenomenalan ove sezone cak do tog nivoa da se povezuje sa jednim Real Madridom, i cak napisao da ne verujem u te price ali da su realne sobzirom na partije koje doticni pruza. E sad ako ti to vidis kao provokaciju prema klubu ili navijacima ja ti tu stvarno ne mogu pomoci.

            Mislim da bi vam Auba legao kao budali samar, pogotovo sto smo vec imali prilike da gledamo kako izgleda pod Klopom. Jedina negativna stvar u svemu tome su godine Aube.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Jel bi bio zadovoljan Aubom?
              S obzirom da mi klasicnog napadaca nemamo, bih. Mada mi ovaj transfer nikako ne lici na Klopa, kada se pogledaju njegove godine, i verovatno velika cifra koja je potrebna da se dovede. Ako bi do islo do 50 miliona funti ja bih bio prezadovoljan, jer nam je neophodan svakako napadac, a nisam siguran da ce u januaru(posto se pominje da cemo vec tada napasti) biti boljih dostupnih napadaca. Ako me pitas za leto, onda bih morao jos jednom da razmislim, ali u januaru svakako, uzimaj odmah. Ne mogu ni da zamislim tu brzinu napred.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Žao mi Staridza kao vrata rođenog. Igračina, ali mu nije bilo suđeno. Onaj nivo ne može vratiti, to se baš vidi. Izgubio je sve od atributa što ga je krasilo. Vidi se da dosta zna, veština je ostala, ali senka nekadašnjeg igrača.

                Aubu bi uzeo svakako. Istina da se ne uklapa u Kloppove "godine", ali ima 28 godina, najbolje godine za špica. Sad bi trebao da bude kao savršena voćka, ni zelen a ni prezreo, već onako taman.

                Ali sam i dalje nekog mišljena da bi idealni igrač za nas bio Lakazet.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sta mislite sta ce biti sa Grujom?
                  Dobio je par minuta protiv Brajtona, verovatno je to posledica napretka na treninzima. Ne znam, mozda je za njega dobro da ode na pozajmicu i oseti malo takmicarskog fudbala, ali mislim da ga Klop nije za dzabe kupovao i da ima namere sa njim.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Žao mi Staridza kao vrata rođenog. Igračina, ali mu nije bilo suđeno. Onaj nivo ne može vratiti, to se baš vidi. Izgubio je sve od atributa što ga je krasilo. Vidi se da dosta zna, veština je ostala, ali senka nekadašnjeg igrača.

                    Aubu bi uzeo svakako. Istina da se ne uklapa u Kloppove "godine", ali ima 28 godina, najbolje godine za špica. Sad bi trebao da bude kao savršena voćka, ni zelen a ni prezreo, već onako taman.

                    Ali sam i dalje nekog mišljena da bi idealni igrač za nas bio Lakazet.
                    Meni se place kad vidim koliko su bratinu povrede unistile.
                    Kontam da ce Klopp ici po Aubu.
                    Slazem se za Lakazeta, slican Sturridgu.

                    Comment


                    • Ako Aubu dovedemo pomocne sudije ce umesto zastavica drzati radar na nasim utakmicama...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ne znam sta ce vam toliki igraci u napadu kada je vas problem odbrana i vezni red. Ovaj kvartet napred Kuti-Fir-Mane-Sal ne znam da li neo ima ovako brze i spretne igrace napred. Vezni je haos sa Wajnaldumom i Hendersonom. Tu treba dovesti 2 kvalitetna pojacanja a odbranu komplet promeniti sem Klajna, mada je i on vise u bolnici nego na terenu. Tek kada Klop shvati da ne moze da igra sa Klavanom i Lovrenom kao stoperima i resi da dovede krstene stopere mozete da se nadate nekom pohodu na titulu.
                        Kada je nas nekoliko govorilo za Salaha da je kradja dovesti ga za 40 miliona jer smo ga gledali u Romi, pola njih reklo da je prevara, evo sad najbolji igrac Liverpula.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mane-Auba-Salah
                          Biciklom ih ne mozes stici.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ne znam sta ce vam toliki igraci u napadu kada je vas problem odbrana i vezni red. Ovaj kvartet napred Kuti-Fir-Mane-Sal ne znam da li neo ima ovako brze i spretne igrace napred. Vezni je haos sa Wajnaldumom i Hendersonom. Tu treba dovesti 2 kvalitetna pojacanja a odbranu komplet promeniti sem Klajna, mada je i on vise u bolnici nego na terenu. Tek kada Klop shvati da ne moze da igra sa Klavanom i Lovrenom kao stoperima i resi da dovede krstene stopere mozete da se nadate nekom pohodu na titulu.
                            Kada je nas nekoliko govorilo za Salaha da je kradja dovesti ga za 40 miliona jer smo ga gledali u Romi, pola njih reklo da je prevara, evo sad najbolji igrac Liverpula.
                            Kako ne znas, kada imamo samo Firmina koji realno nije napadac, bas smo u manjku opcija tu. Svakako nam treba napadac. A da nam štoperi trebaju to zna svako, i sigurni da ce se i na tome raditi vec na zimu. Keita stize na leto, dakle ostaje da nam treba zadnji vezni, to ne verujem da ce se sad resavati ali bi na leto moralo. A ne znam kako mislis to za Clyna, on ima sada tu povredu I stvarno se zakomplikovalo, ali prosle godine je odigrao svaki meč, mozda jedan nije.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Sta mislite sta ce biti sa Grujom?
                              Dobio je par minuta protiv Brajtona, verovatno je to posledica napretka na treninzima. Ne znam, mozda je za njega dobro da ode na pozajmicu i oseti malo takmicarskog fudbala, ali mislim da ga Klop nije za dzabe kupovao i da ima namere sa njim.
                              Ma da, pozajmica. I negov agent govori da će da ode negde.

                              Prevelika gužva na sredini, nema tu mesta sad za njega. Jedino mi krivo što nije dobio šansu, da znamo na čemu smo sa njim. Nek ide negde gde će dobiti regularan fudbal. Možda se i pokaže dobro, pa skrene pažnju Kloppa.


                              Originally posted by Scouser View Post
                              Meni se place kad vidim koliko su bratinu povrede unistile.
                              Kontam da ce Klopp ici po Aubu.
                              Slazem se za Lakazeta, slican Sturridgu.
                              Ja ga bukvalno vidim kao poboljšanu verziju Staridza.
                              Last edited by z0La; 03-12-17, 13:42.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja mislim da ce ga negde u Spaniju,ili Portugal jer mu Stojadinovic menager,koliko znam,ne verujem da ce nazad u Zvezdu,(Grujic)

                                Comment

                                Working...
                                X