Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-january-funds

    To mi kazi Brendane.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Holtbi nece ni razmatrati ponudu Liverpula, jer je navijac Evertona.Ziva istina...Ja njega vidim samo u Arsenalu, ali za njega je najbolje da ostane u Salkeu jos 2-3 sezone.
      Od Huntelara isto mislim da nece biti nista, zato sto trazi klubove koji se bore za trofeje, a to Liverpul nije.Mislim da ce ili ostati u Salkeu ili preci u tursku ili rusku ligu.

      Daglas mi se cini kao najrealnija opcija, letos je trebao da predje u Njukasl i posto nisam pomno pratio situaciju ne znam sta je to konkretno zapelo oko pregovora.
      Musa Sisoko je najbolje resenje pod uslovom da se ne otkupi Sahinov ugovor.Kako se spominjao pre godinu dana, mislio sam da ce negde da predje vec u zimskom roku, kad ono klub koji je najvise sanse imao da ga dovede je Volfzburg, a godinu dana pre toga Arsenal.Mislite o tome.

      Comment


      • Meni Akan rece da je taj Holtby prosjek, i sam sam ga gledao par puta i moram reci da me nije impresionirao, tako da i ne mora da dolazi. Sto se tice Sissoko-a, ja sam negdje citao da ce potpisati predugovor sa Njukom u januaru.

        Demba, Mertens i dosta za zimu.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Meni Akan rece da je taj Holtby prosjek, i sam sam ga gledao par puta i moram reci da me nije impresionirao, tako da i ne mora da dolazi. Sto se tice Sissoko-a, ja sam negdje citao da ce potpisati predugovor sa Njukom u januaru.

          Demba, Mertens i dosta za zimu.
          Ako je istina to da ce Newcastle potpisati sa Sissokom predugovor, ne znam da li ce oni sigurno pustiti Dembu. Ako bi njega zadrzali i doveli Sissoka, to je znak da Newcastle gradi ekipu.

          Ali mislim da imate otvoren put ka Mertensu. Ne znam ko se jos vezuje sa njim pored vas.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ako je istina to da ce Newcastle potpisati sa Sissokom predugovor, ne znam da li ce oni sigurno pustiti Dembu. Ako bi njega zadrzali i doveli Sissoka, to je znak da Newcastle gradi ekipu.

            Ali mislim da imate otvoren put ka Mertensu. Ne znam ko se jos vezuje sa njim pored vas.
            Pa ako je tacno ovo za klauzulu u Dembinom ugovoru Njuka se tu ne pita nista, moze samo Demba da nas odbije, ali ne vjerujem da bi se to desilo posto bi mu nasi sigurno dali vecu platu.

            Za Mertensa si u pravu, ni ja nisam primjetio da je neko zainteresovan za njega.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • De me podsjeti o kakvoj se klauzuli radi. Gledam nesto po netu, pa ako ti nije problem.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                De me podsjeti o kakvoj se klauzuli radi. Gledam nesto po netu, pa ako ti nije problem.
                Release clause od 7m funti. Ko ponudi toliko Njuka automatski mora da prihvati ponudu, e sad ne znam da li ta klauzula i dalje postoji jer se pricalo da se ukida nakon jedne sezone.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ako ona jos vazi, onda su velike sanse da Demba dodje kod vas. To bi bila gotovo svrsena stvar. Ali ako je ona istekla, onda su dosta manje sanse da predje. Krul, Taylor, Sissoko, Cabaye, Ben Arfa, Cisse, Ba. To bi bio kostur ekipe i imao bi sa cime Newcastle da pecne protivnike. Ali vise ce se znati kada se zakoraci u decembar. Tada vec pocinju spekulacije i dobije se jasnija slika o svemu. U svakom slucaju, bilo bi bolje po vas da se ovi vasi sto prije bace na pregovore sa Mertensom i da se to sto prije okonca. A moglo bi se okoncati, samo treba izaci sa pravom cijenom i on je vas.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ta klauzula kod Dembe je vazila do prvog avgusta ove godine, tako da nema nista od toga... Sad ce morati da se izdvoje mnogo vece pare...
                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci nema nista od toga da on dodje za male pare. Prosao voz.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • nista onda od Dembe...

                        ubijedjen sam da ce volkot da dodje jer u arsenalu slabo dobija sansu... i jos jedna stvar, Arsenal je odbio da mu da platu ok 90k , a nasi mu nude 100k ... http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...walcotta/91005

                        Comment


                        • Pricao sam ja od pocetka da ne verujem u tu klauzulu za Dembu, da ona vise ne postoji, evo potvrdio nam je Tony. Dakle od njega nista.

                          Sto se tice Sissokoa, i ja sam Bosh isto citao da Svrake razmatraju ponudu za njega, ako ga dovedu, ozbiljan tim grade, vrlo ozbiljan, ko gleda Ligue 1 zna o kakvom se igracu radi, zver jbena.
                          Mertens samo ceka da ga Brendan pokupi, znaci ceka. PSV trazi 12m, pristace za 10m sto je "kradja". Treba se upucaju ako ga ne dovedu.
                          Olaksanje je kada Brendan kaze da ce biti para, mada svasta je on rekao za pojacanja u avgustu, pa se nije desilo. Nadam se da januar nece biti isti slucaj.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • http://www1.skysports.com/football/n...r-Theo-Walcott

                            Liverpool boss Brendan Rodgers has played down speculation that he is planning a January swoop for Arsenal winger Theo Walcott.
                            Several newspapers on Friday morning carried reports that the Anfield outfit could be set to make a bid for the England international for a fee of around £10million.
                            The Liverpool boss told reporters: "There's nothing in it. He's an Arsenal player."
                            Toliko o Volkotu...;)
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pozdrav svim navijacima voljenog nam kluba Liverpoola. Novi sam ovde i nadam se da cu se snaci.

                              Comment


                              • Dobrodosao nadam se da ces uzivati ovde

                                Sutra Stevie igra 600 utakmicu u dresu Liverpool-a.Svaka cast majstore!

                                http://www.liverpoolfc.com/news/late...is-above-kenny

                                Jamie o Stevie-u.

                                Which is it, in your opinion - one of the best, or the greatest ever for Liverpool?
                                I would probably say yes, he is, because this is more my time. I can't remember Kenny, or people also talk about Billy Liddell. I've seen a little bit of Kenny on DVD and videos. Souness, Barnes, Ian Rush - there are all these great players. Obviously Kenny has won a lot more than Steven, but I just think about his performances in those two cup finals. For me, that just takes it to another level. He hasn't been fortunate enough to play in what you'd call one of the absolutely great Liverpool sides that we've had in the past, and that just adds to what he's done. So for me, yes, I'll go with Stevie.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X