Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    He said: "Hopefully in the next 24 hours we'll get some confirmation on that.

    "It's quite far [along the line]. He's a very good footballer."

    Rodgers o Sahinu.
    Da vise hoce preci negdje rodio bih se. Koja smaracina jbt.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ma vas je, opusteno... Nema Wenger muda da dva puta uradi hijack.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Liverpool FC 360 - Jeremy's Lfc360
        RT @Saikat_LFC
        Real have accepted #LFC’s offer to pay 70 per cent of Sahin’s wages to take him on loan for the rest of the season. (Times)
        ....
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Pobjeda uz igru koju možemo nazvati "srednja žalost". Nije to bilo pretjerano lijepo za oko, moralo je protiv ovakvog protivnika biti puno bolje. Istina Hearts je igra fino, hrabro i srčano i malo im je falilo da dođu do velikog uspjeha. Izdvojio bih Sterlinga koji je ponovo bio fanstastičan kao i u većini slučajeva kada dobije priliku. Šteta što nemamo napadača koji bi njegove lopte pretvorio u gol. Danas je imao dosta sjajnih prodora, ali kao što smo već ustanovili da nam je završnica jako loša. Pored njega utakmicu na vrhunskom nivou je odradio Reina koji je imao nekoliko dobrih odbrana. Henderson nije loše odigrao, bolje je nego ranije. Shelvey je definitivno razočarao, kada neće onda baš neće, a baš sam nakon onih pripremnih utakmica kontao da će bljesnuti. Borini jako loš bio večeras, jedva je na kraj izlazio sa jakom odbranom Heartsa koja ga je u dosta navrata obarala na zemlju. Allen od kada je ušao odradio dobro svoj posao, sve više mislim kako smo u potpunosti pogodili sa njegovim dovođenjem. Carragher je izgledao dosta nesigurno, nevjerujem da će to ostati nekažnjeno protiv Citya ako bude igrao.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Da vise hoce preci negdje rodio bih se. Koja smaracina jbt.
            Guardian: Nuri Sahin set to have medical at Liverpool tomorrow ahead of season-long loan move to Anfield.
            Diže se velika frka sada oko Sahina i Liverpoola, mnogo medija izvještava da bi trebao biti naš novi igrač. Da se hoće više i to završiti, da ga možemo računati za utakmicu protiv Citya.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Vise nista ne vjerujem dok ne vidim na zvanicnom sajtu.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment





              • raheem sterling @sterling31
                Sorry to the photographer I slide tackled ahah hope he's ok !!
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Nista to nije gotovo. Brendan je rekao da ceka da se razrijesi ta situacija u naredna 24h, a po pisanju medija real je prihvatio obe ponude. Sa finansijskog aspekta arsenal bi trebao da bude bolji jer su navodno ponudili 100% plate za sahina. Bild je jako pouzdana novina i ne lete da objave neku neprovjerenu informaciju stoga arsenal je tu jos uvijek u opcijama.. vjerovatno cemo sutra poslje regularne presice petkom. Mozda nam wenger nesto kaze, odnosno ne kaze
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Znas zasto je prednost na strani Liverpool-a,nece Mourinho da ga proda,a Arsenal nece pristati da razigrava necijeg igraca,dok je Rodgers otvoren za sve varijante
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • bbc understands that lfc will have option to buy sahin for £14m
                      Toliko o opcijama. Arsene macko ajmo napadaj, kidnapuj
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne nadaj se, ajnstajn, izduvali smo... Ako moze M'Vila, ako ne, palimo za London i organizujemo proteste ispred stadiona...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Tony Barrett @TonyBarretTimes
                          There is no option to buy.
                          ....
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                            Rodgers: We expect the deal for Sahin to go through in the next 24 hours
                            Ajde vise brate skrasi se negde.
                            Mirror also reporting that Sahin is already in Liverpool. Rodgers confident that deal is 'far along the line' and will be concluded shortly.
                            .Ako sad ne dodje kod nas mislim da ce ga i BR i Venger oterati u tri p materine kao i svi navijaci.
                            D ‏@AFCAMDEN
                            I honestly think nobody knows the truth behind Sahin. Different media outlets reporting completely different things.
                            Ovo je najjaci post i slazem se.
                            Izgleda da ce ipak na kraju biti nas.

                            Comment


                            • Tako smo se nadali i u petak, pa nista... Mada izgleda da smo blizi. Ne verujte da postoji opcija za otkupljivanja ugovora na kraju, Mou to nece dozvoliti, o tome vam ja pricam sve vreme, zato se Wenger ocigledno isklucio iz ovog deal-a dok je nama Sahin potrebniji nego ikad.
                              Ajde pomozi boze sutra da vidim oficijalno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8012898/

                                Vas je, cestitam na dobijenoj brobi za njega. Nadam se da nije dovoljan samo on da nas istisnete sa te ocekivane cetvrte pozicije.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X