Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Spoiler














    EDIT:Izgleda da postoji i mogucnost da Henry proda Red Sox-e i da se valjda kao vise posveti Liverpool-u.Jebo li ga bejzbol.
    Last edited by Joe Cole 10; 13-09-12, 17:30.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Allen dobio nagradu Standard Chartered-a za igraca meseca avgusta, potpuno zasluzeno, samo tako nastavi majstore...



      The summer signing received 38 per cent of the votes in our online poll to see off 17-year-old Raheem Sterling (26 per cent) and Luis Suarez (18 per cent).
      "It's very flattering," Allen told the official website. "I've been welcomed here with open arms and settled really well into the dressing room and the city. Obviously this is a good way to start my career here. The thing I'm most pleased about is the way that I've gelled with my teammates. We seemed to be on the same wavelength straight away, which is great because as a new player coming into the team you worry that might take time and it might take time for me to find my feet.

      "Luckily, things have gone well for me personally and I'm really enjoying being part of this football team."
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Allen masina, jos kad bi ga saigraci ispratili...

        Sutra protiv Sanderlenda, izuzetno zajebano gostovanje, nadam se nekoj pobjedi ali cisto sumnjam da cemo je ostvariti, X kao kuca sve mi se cini. Negdje procitah da je Glendza 'doubtful' za ovu utakmicu, sto znaci da cemo vjerovatno gledati Kelija kako drvi na beku, a suska se i da Enrike nije fit

        Vjerujem da ce Sterling zadrzati mjesto u prvih 11 jer nema ko da ga izbaci a i decko igra odlicno, tako da mislim da je on siguran za sutra. Volio bih da Borini bude u spicu, a ne na krilu kao u prethodnih nekoliko utakmica. Red je i da Dzerard konacno dobro odigra, za Englesku je odigrao veoma dobro mec protiv Ukrajine, bio je proglasen za igraca utakmice, ali je dobio crveni karton pa je Lampard ipak proglasen za MOTM. Bice interesantno da li ce BR staviti Shelvey-a jer momak stvarno kida, a Sahin jos uvijek nije potpuno spreman, dakle moguce je i da Jonjo pocne sutra.

        Reina bi za promjenu mogao jednu utakmicu konacno normalno da brani, jer je stvarno kriminalan u zadnje vrijeme.

        Sastav (moja zelja) :

        -------------------------Reina----------------------------

        ---Glendza(Kelly)----Skrtel----Agger-----Enrique(Robinson)----

        ----------------Sahin-(Jonjo)---Allen----------------------

        -----Suarez-------------Gerrard----------------Sterling------

        -------------------------Borini-----------------------------
        Last edited by The Admiral; 14-09-12, 14:27. Reason: slovo
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • suso30fernandez ‏@suso30fernandez
          Going to sunderland. Im in the squad(20players) for the game tomorrow.Finally two players have to be out of the list.Have a nice day


          Jos samo da udje medju 18.


          Izvinjavam se zbog brzog duplog.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Mene samo brine Reina, kriminalan, sad se plasim svakog kornera, svake manje guzve u sesnaestercu, ma bilo sta, postao je vrlo nesiguran. Ako nastavi, Breda na gol.

            I ja bi voleo Borinija u spicu, ali osecam da se to nece desiti. Nekako BR pokusava da prekopira Barsinu igru i kao takvu, u sredini napada moras imati genijalca koji ce da pravi haos, koji ce da pravi nered protivnickoj odbrani konstantnim premestanjem sa pozicije na poziciju, gde nece imati "pravu" definisanu poziciju na terenu, bice ga svuda, nesto slicno kao trekvarista, kao Mesi u Barsi, to trazi Brendan od Suareza.

            Borini nije takav tip igraca ni blizu, i zato ga, bar ja tako mislim, Brendan ne stavlja u centar napada, i pokusava od njega izgraditi krilnog napadaca, mada mislim da on za to nema potencijal i da je klasican finiser, "poacher". Zato nama treba jedan dobar krilni napadac za ovakvu formaciju i sistem, a mi takvog nemamo nazalost. Brzina, tehnika, prodor, zavrsnica su odlike takvog tipa igraca. Cak se ni Suarez ne uklapa u ovaj profil. Jedino mozda Sterling za sada, ali on je premlad da bi se ocekivala neka cuda od njega.

            U januaru jedan takav krilni igrac pod hitno, ili centarfor koji ima slicne karakteristike, najbolje bi bilo oba, i verovatno golman. Daj boze da ugrabimo der Stegena.
            Last edited by Freshman; 14-09-12, 14:55.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • U-21 dobili Chelsea 4:1.Robinson,Coady,Adorjan i Ngoo strijelci.



              Ngoo
              Last edited by Joe Cole 10; 14-09-12, 21:32.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • U21 ekipa savladala Chelsea u gostima sa 4-1, debitovao je Yesil, ali je promasio 2 fantasticne prilike, Pacheco odlicno odigrao. Inace u ovoj tekmi Brad Smith je igrao desnog beka. Golove su dali Robinson, Coady iz penala, Adorjan i Michael Ngoo koji je nastavio sjajnu seriju golova. Moglo je komotno 8-1 da bude, odlicno su nasi odigrali.

                Chelsea (4-3-3): Jamal Blackman; Todd Kane (c), Alex Davey, Nathan Ake, Aziz Deen-Conteh; Billy Clifford, George Saville, Ruben Loftus-Cheek (Jeremie Boga 43); Islam Feruz, Patrick Bamford, Marko Marin (Adam Phillip h/t).
                Unused substitutes: Mitchell Beeney, Andreas Christensen, John Swift.

                Liverpool (4-2-3-1): Peter Gulacsi; Brad Smith, Stephen Sama, Andre Wisdom, Jack Robinson; Conor Coady, Craig Roddan; Adam Morgan, Krisztian Adorjan, Dani Pacheco; Samed Yesil (Michael Ngoo 56).
                Unused substitutes: Joao Teixeira, Jamie Stephens, Marc Pelosi, Jordan Ibe.

                Spoiler


                Lijep gest Ngoo-a,
                Last edited by The Admiral; 14-09-12, 21:43.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Odlična igra i zaslužena i uvjerljiva pobjeda. Mogla je biti i veća, ali i ovo je odličan rezultat sa obzirom na protivnika. Ngoo (kome ide veliki respekt zbog natpisa na majici), Morgan, Robinson, Adorjan, Coady, Pacheco Yesil, su odigrali dobre partije, šteta što se Yesil nije upisao u listu strijelaca, malo mi se čini kao da ima potez viška, komplikuje, ali se vidi da će biti nešto od njega.

                  Što se sutrašnjeg sastava tiče volio bih da počnemo sa Borinijem u sredini, ali sumnjam jer je Rodgers izjavio kako će i dalje igrati na desnoj strani, naravno ukoliko bude među početnih XI. Sahin će vjerovatno opet početi utakmicu, iako protiv Arsenala nije zadivio, ali mislim da u svakom slučaju ima prednost nad Jonjom. Bio bih zadovoljan sa minimalno pobjedom sa obzirom na trenutno stanje.

                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Bar nismo izgubili...

                    Solidno drugo poluvrijeme, steta zbog Glenove precke, strasan sut, mnogo me brine njegova defanziva, jedno vrijeme je bio i vise nego solidan u odbrani, sada opet pad. Bravo za Sterlinga, nas najopasniji igrac, 17 godina jbt, samo da ojaca i bice zverina, jos uvijek je djecak prakticno, ali vrlo zrelo igra, svaka cast. Suarezu par samara da se nalupa, opasno me nervira sa njegovim bacanjem u 16-ercu. Fali nam Lucas mnogo, nema ko da kida te napade protivnika, uzasno bitan igrac za nas, velika steta sto se povrijedio, kad se oporavi mozda i Stevie popije klupu, zasluzio je...

                    Sledeca protiv Mancestera, uvijek dobro odigramo protiv njih na Anfieldu, valjda ce se vratiti Enrike do tada jer Glendza postaje kritican na LB-u...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ja da sam na Brendanovom mjestu stavio bi Glena na desno krilo umjesto borinia... kupio bih jos po jednog beka, enrique se povrijedjue ove sezone mnogo, a kelly nije dorastao poziciji.. sterligna bacio ljevo naprijed suarez, borini rotacija.. pozadi bi gerrarda bacio malo na klupu da se ohladi i odmori i igrao s allenom, lucasom/shelvijem i sahinom(na poziciji gerarda). stoperi standardni agger i skrtel.. Zabranio bi im da vracaju golmanu loptu sa 20-30 m kad su pod presingom od 3+ igraca jer ce im se cesce desavati gluposti kao protiv citya...

                      Igrace toljagom tjerat da markiraju svoje igrace(primjer Shelvy ne prati Cazorlin trk kod gola na Andfiledu).. ima mnogo taktickih zamisli samo treba puno trenirati i utuviti igracima u glavu da se disciplinuju.. ima jedna vjezba koju je gorge gramhe prakticirao sa bouldom i adamsom.. naime zavezao ih je brodskim uzetom tako da znaju gdje su... to bi ja uradio sa veznim redom... tako da se zna gdje je ko i da se ne desavaju toliki promaseni pasovi...

                      Wenger prakticira da se svaka vjezba radi s loptom i tako treba, upoznas svoje saigrace i njihova kretanja
                      Last edited by maliajnstajn; 15-09-12, 21:52.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://vukajlija.com/reakcije/23238

                        Bez ljutnje
                        sigpic

                        Comment


                        • Stigosmo onaj rekord iz sezone 1911/1912 kada Liverpool nakon prva 4 kola nije imao pobjedu. Opet dobra igra, ali realizacija nevjerovatno loša kao i prethodnih utakmica. Baš smo to utvrdili i na pripremnim utakmicama, a eto to nas prati i danas. Borinija ili neka koristi u sredini ili ga uopšte ne stavlja na krilo jer je odigrao kriminalno. Jeste da je ovo bilo teško gostovanje i da Sunderland nije nimalo loša ekipa, ali sa bodom sa ovakvom igrom nisam zadovoljan. Ovdje moramo uzimati trice. Protiv Uniteda uvijek igramo dobro i znamo igrati, ali se bojim da će nas United kazniti žestoko zbog promašaja.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ma De Gea ce imati utakmicu zivota ponovo, ko' da gledam. Realizacija je i dalje glavni problem, treba jedna zverina u napadu kao sto je Torres nekad bio, ali bojim se da takvog necemo imati jos dugo.

                            Borini je trebao da bude back-up, ali zbog onih govana koji vode klub sada mora da igra prvu, Rodgers nije dobio ni desno krilo ni napadaca kojeg je trebao da kupi zadnjeg dana prelaznog roka, ali zbog ciganisanja vlasnika ne dovedosmo nikoga.

                            Skrtel se pretvara u staru kiksaru, eno i juce je zasrao kod gola, mozda bi Brendan mogao da razmotri Coatesa ako ovaj nastavi da kiksa ovako.

                            Protiv Young Boysa se nadam klincima, prije svih Susu, Robinsonu, Flanaganu. Pretpostavljam da ce igrati Carra uz Coatesa, mozda ce se na klupi naci neki momci poput Yesila i Ngoo-a koji je u odlicnoj formi i zasluzio je makar klupu. Na zadnjih 15 utakmica Ngoo dao 18 golova, mnogo je napredovao u odnosu na proslu sezonu, ja i Nash smo uglavnom kritikovali Borrella sto ga stavlja u prvu postavu rezervi pored zivog Morgana ali izgleda da Rodolfo ipak zna malo vise od nas.
                            Moze i Pacheco da se nadje u sastavu, bio je veoma dobar protiv Celsija u petak.
                            Last edited by The Admiral; 16-09-12, 11:16.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Utakmica kao utakmica, nista posebno u prvom, dosta bolje u drugom, ali nije to to.

                              Naime, i dalje kiks je taj visoka linija odbrane, gde Skrtel ne moze da se snadje, kao sto sam govorio i pre sezone, spor je, nije takav tip stopera nazalost. Fali Lukas u vezi debelo, iako je Alen samouveren i prakticno nema sansi loptu da izgubi, ne moze on onako sitan da drzi odbranu, nema sanse. Primamo gol iz kiksa, i to je sve sto je Sanderlend uradio na ovoj tekmi. Bili smo bolji ali ne vredi. Suarez je prespor bio u nekim situacijama, tek sada vidim koliko je spor, kada trci kontru i sustize ga Cuellar koji je spor kao puz, o tome sam ja pricao kada sam rekao da on ne moze na krilo.

                              Borini vrlo dobar, imao ona dva suta, ne zalim se na njegovu igru, jer on ne moze da doprinese mnogo sa krila, a o Sterlingu ne treba trositi reci, momak sa 17 god, pored Alena je nas najbolji igrac. Ne treba ga premestati levo, jer je on dosta opasniji na desnoj strani. Govorili smo o tome da Glendza igra desno krilo, siguran sam da on to moze, ali sada je takva situacija da neko mora beka da igra. U januaru bar tri pojacanja.

                              Nadam se pobedi protiv Utd-a, protiv jacih uvek igramo kao zmajevi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Morao sam, ali realno ovako vam je s mahnitom upravom
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X