Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocivaj u miru! Stuart Smit YNWA! (nas balkance gledaju kao divljake, mozda, tacno, ali Britanci su te zivotinje koje su prve pocele sa ovim i da ih ne sprecava rigorozan zakon odavno bi se poubijali) . . .

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/news/11661/8053452

      Ne pamtim kada smo zadnji put doveli ovako dobrog veznog igraca, za sada vrijedi svaku funtu koja je ulozena u njega. Uglavnom smo pricali da je precijenjen i preplacen, ali 15m funti je nista za njega, kida decko...


      Srecan rodjendan Nuri-u Sahin-u, 24 godine puni danas
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Trenutno nas najkonstantniji igrac, najsigurniji, bez greske igra, ali nije imao podrsku nazalost u ovim tekmama. Srecan rodjos Sahinu, i da protiv Sanderlenda zabelezi po asistenciju i gol.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Brendan Rodgers and Liverpool coaching staff have identified Llorente, on a Bosman, as a № 1 target for the January window. [AS]

          Álvaro Negredo is № 2 transfer target for January. There's a chance of Benítez coming back to the club. [AS]

          http://www.as.com/futbol/articulo/ll...sdasftb_30/Tes

          ovo je predobro ako je istinito...

          Comment


          • Sve su to nagadjanja novinara koji nemaju pametnija posla pa pisu sta stignu... AS ume da sere ponekad. Llorente moze doci za sicu posto mu ugovor istice na sledece leto, tako da moze doci za lupam 15m, ali isto tako se mora znati da je Bilbao tvrdoglav klub i da ce se oni drzati svoje cene pa makar ga na leto pustili za dzabe. Da dodam, da imamo vrlo male sanse da ga dovedemo zbog konkurencije, Juve ga merka odavno, tu je i Arsenal, oba igraju LS.

            A sto se tice Negreda, KRSH igrac, ne daj boze da je on meta, odma' da se upucam.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Yesil dvostruki strijelac za U19 Njemačku reprezentaciju u prijateljskoj utakmici sa Engleskom. Pored toga ubilježio je i asistenciju. Dok je Shelvey zabio za U21 repku Engleske protiv Azerbejdžana.

                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...et-Reds-chance
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Dobra vest, kad vec ima toliko mesta u timu zaista. Suso je vrlo inteligentan i sjajno tehnicki potkovan, uz to je brz, podseca na Silvu na momente, i veliki prospekt, mana mu je jedino desna noga. Trebace mu vremena da se navikne malo na PL, nejak je kao i Sterling, ali vremenom ce ojacati obojica.

                      Vec vidim postavu Sterling levo, Suso desno, Suarez centar, samo da ne gledam Borinija kako se muci na krilu. Isto tako se nadam napadacu nekom u januaru i krilo koje je ipak malo iskusnije, Sterling je dobar, ali bice tu varijacija u igri skoro sigurno, ne treba se oslanjati na momka koji jos nema ni 18 godina.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Dobra vest, kad vec ima toliko mesta u timu zaista. Suso je vrlo inteligentan i sjajno tehnicki potkovan, uz to je brz, podseca na Silvu na momente, i veliki prospekt, mana mu je jedino desna noga. Trebace mu vremena da se navikne malo na PL, nejak je kao i Sterling, ali vremenom ce ojacati obojica.

                        Vec vidim postavu Sterling levo, Suso desno, Suarez centar, samo da ne gledam Borinija kako se muci na krilu. Isto tako se nadam napadacu nekom u januaru i krilo koje je ipak malo iskusnije, Sterling je dobar, ali bice tu varijacija u igri skoro sigurno, ne treba se oslanjati na momka koji jos nema ni 18 godina.
                        Assaidi??? Mozemo da pricamo sta hocemo ali ovaj tim ima potencijal, 2 pojacanja na zimu i 3 sledece leto, pod palicom BR i bice super. Treba mu dati vremena samo i treba biti strpljiv. Kad sam preziveo gledajuci Jovanovica pogubljenog u dresu LFC prezivecu i ovu sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Assaidi??? Mozemo da pricamo sta hocemo ali ovaj tim ima potencijal, 2 pojacanja na zimu i 3 sledece leto, pod palicom BR i bice super. Treba mu dati vremena samo i treba biti strpljiv. Kad sam preziveo gledajuci Jovanovica pogubljenog u dresu LFC prezivecu i ovu sezonu.
                          Cuj ima potencijala,a treba nam pet igraca,pa to je pola ekipe.

                          Moram reci da sam jako nezadovoljan kako je odradjen kraj prelaznog roka i sa ovim timom mi nemamo ni 2% sansi da budemo medju 4.Nazalost tim koji je donedavno vodio glavnu rijec u Europi sada postaje jedan prosjecni engleski i europski tim i mene dusa zaboli.Prvi tim nista specijalno,Reina postao kiksara,Enrique toplo hladno igra,Borini nikako nije za prve postave,Sterling premlad,Gerrard daleko od top forme i Sahin nespreman i kad se na to doda ocajna klupa na kojoj ce najbolji igraci izgleda biti Downing i Assaidi nikako ne izgleda dobro.Sada slijede dvije teske utakmice i ja cu biti prezadovoljan ako uzemo 3 boda.Ne znam koliko jos mozemo sebi priustit neigranje Lige Prvaka,ali ja ne vidim da ce se to desiti u bliskoj buducnosti.
                          Spoiler

                          Sejo is back
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Cuj ima potencijala,a treba nam pet igraca,pa to je pola ekipe.

                            Moram reci da sam jako nezadovoljan kako je odradjen kraj prelaznog roka i sa ovim timom mi nemamo ni 2% sansi da budemo medju 4.Nazalost tim koji je donedavno vodio glavnu rijec u Europi sada postaje jedan prosjecni engleski i europski tim i mene dusa zaboli.Prvi tim nista specijalno,Reina postao kiksara,Enrique toplo hladno igra,Borini nikako nije za prve postave,Sterling premlad,Gerrard daleko od top forme i Sahin nespreman i kad se na to doda ocajna klupa na kojoj ce najbolji igraci izgleda biti Downing i Assaidi nikako ne izgleda dobro.Sada slijede dvije teske utakmice i ja cu biti prezadovoljan ako uzemo 3 boda.Ne znam koliko jos mozemo sebi priustit neigranje Lige Prvaka,ali ja ne vidim da ce se to desiti u bliskoj buducnosti.
                            Spoiler

                            Sejo is back
                            hahahha pa ima potencijala u smislu igraca mladih, Sterling, Assaidi, Allen....... Zadnja linija nam je veoma dobra, vezni red dobar, napad los, a ocekujem 2 pojacanja na zimu i 3 na leto da se popuni klupa i sve kompletira.

                            Comment


                            • Napokon par pametnih poteza:

                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-wants-1313449

                              http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...committee.html

                              Comment


                              • Kako je Reina krenuo, polako treba razmatrati novog golmana u ekipi. Vorm je sjajan golman, ali ima 29 godina, i verovatno bi bio skup, i treba traziti mladjeg.
                                Veoma pouzdani izvori govore da skautiramo Marc-Andre ter Stegena iz Gladbacha, po meni ne moze bolje, momak je nevidjen potencijal, medju najboljim golmanima u Bundesu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X